W dzisiejszych czasach zaburzenia oddychania są bardzo powszechne. Wyjątkowo wysoki poziom zanieczyszczeń może powodować zaburzenia oddychania jak wszystko. Wysoki poziom zanieczyszczenia i stresujący tryb życia mogą spowodować uszkodzenie serwera w stylu życia. To jest główny powód tej poważnej choroby w dzisiejszych czasach. Niektóre z głównych zaburzeń oddychania to zapalenie oskrzeli i astma. Te zaburzenia oddychania mogą dotyczyć zarówno młodych ludzi, jak i starszych. Tak więc, zanim wpadniesz w poważne problemy zdrowotne i zaburzenia, naucz się odpowiednio o siebie dbać. Regularne leki są zawsze przepisywane przez lekarzy w przypadku astmy i innych zaburzeń oddychania.

Astma Mudra Jak zrobić kroki i korzyści

Ale o ile wierzę, regularne leki i leki nie powinny być brane przynajmniej przez całe życie. Dlatego uważam, że pacjent powinien zawsze ćwiczyć środki długoterminowe. W dłuższej perspektywie wpłynie to na Twoje zdrowie lub przyniesie Ci korzyści. Dlatego powinieneś przyjąć kilka ćwiczeń, takich jak mudry. Te mudry są naprawdę niedrogie i bezpłatne. Są najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem dla Twojego organizmu oraz długiego zdrowia i dobrego samopoczucia. Niektóre mudry są specjalnie zaprojektowane dla niektórych zaburzeń zdrowotnych. Podobnie jak w przypadku astmy, istnieje wiele mudr na astmę. Zaprojektowano również wiele innych mudr jogi na ataki astmy.

Astma Mudra Znaczenie kroków i korzyści:

Znaczenie astmy Mudra Pose:

Jedną z najważniejszych mudr w leczeniu zaburzeń oddychania jest mudra astmy. Wiadomo, że astma mudra pomaga w astmie. Nieregularne wzorce oddechowe lub zaburzenia oddychania można leczyć poprzez regularne stosowanie i ćwiczenie tych mudr. Słyszałem, jak wiele osób śpiewało pochwały na temat korzyści płynących z mudry na astmę. Wiadomo, że w dużym stopniu leczą i regulują oddychanie. Nawet osoby, które już cierpiały na astmę, a nawet dostały lub przeszły ciężkie ataki astmy, mogą również spróbować tego.

Pozwól, że nauczę cię, jak wykonać ten gest mudry na astmę.

Jak zrobić postawę astmy mudry?

  1. Po pierwsze, musisz usiąść w zrelaksowanej pozycji. Usiądź na macie lub na dowolnym jasnym dywanie.
  2. Proponuję nie siadać bezpośrednio na podłodze, ponieważ może to powodować śliskość.
  3. Również wykonywanie mudry lub jogi przez siedzenie bezpośrednio na podłodze jest surowo zabronione lub nie jest zalecane przez ekspertów fitness.
  4. Astma mudrę można wykonywać obiema rękami. Musisz zacząć od dotknięcia czubkiem palca podstawą kciuka.
  5. Powinieneś dotknąć czubkiem palca serdecznego i środkowego palca wraz z podstawą kciuka. Upewnij się, że wykonujesz to całe ćwiczenie bardzo powoli i spokojnie.
  6. Komfort jest główną częścią tego ćwiczenia jogi. Upewnij się, że palec wskazujący powinien być skierowany prosto na zewnątrz.
  7. Cała Twoja postawa powinna być bardzo prosta, ale nadal zrelaksowana.
  8. Możesz także mieć zamknięte oczy, aby cieszyć się zrelaksowanym otoczeniem.
  9. Możesz to ćwiczyć przez 5 minut. Możesz wykonywać tę postawę jogi przez 30 minut bez przerwy lub nawet z przerwami. Zrób to tak, jak Ci wygodnie.

Korzyści z astmy mudry:

Astma mudra jest niezwykle popularna ze względu na swoje korzyści w leczeniu poważnych zaburzeń oddychania, takich jak astma. Może zmniejszyć występowanie astmy. Może również zmniejszyć ryzyko ataków astmy. A ludzie, którzy wykazują wczesne objawy astmy, mogą również odnieść korzyści z tych mudr astmy.

Możesz ćwiczyć tę pozę jogi astmy mudra na atak astmy o dowolnej porze dnia, jak chcesz. Nie wymaga żadnego sprzętu, dzięki czemu można go bardzo łatwo ćwiczyć w dowolnym miejscu i czasie. Istnieje inna odmiana tego ataku astmy. Jednym z nich są gesty rąk na astmę. Jest to kolejna bardzo popularna metoda mudra na atak astmy.