Współczesne życie pełne jest stresu. Presja w pracy, problemy ze stylem życia i niektóre czynniki zdrowotne mogą wypełnić Twoje życie problemami lękowymi. Do tego dochodzą problemy seksualne, które mogą być dość frustrujące. Jedną z mudr, która może pomóc ci obudzić siły seksualne, jest Kundalini Mudra. Kundalini Mudra to postawa dłoni, która symbolizuje jedność kobiecości i męskości. Symbolizuje zjednoczenie jednostki z wszechświatem. Osoby z problemami seksualnymi, takimi jak brak zainteresowania, wczesny orgazm i problemy z reprodukcją, mogą odnieść korzyści z praktyki Kundalini Mudra. Sprawdź ten artykuł, aby poznać mudry Jogi Kundalini, ich zalety i kroki do wykonania.

Kundalini Mudra i kroki do jej wykonania

Zdrowe życie seksualne jest kluczem do szczęścia. Wyobraź sobie, że jeśli nie prowadzisz zdrowego życia seksualnego, to jak wstajesz rano i jak najlepiej radzisz sobie w biurze. Pozostanie tylko irytujące uczucie i nic więcej.

Kundalini Mudra Znaczenie, kroki i korzyści:

Tak więc, oto mamy znaczenie Kundalini mudra, kroki do wykonania i korzyści, które pomogą Ci pozbyć się napięć seksualnych.

Znaczenie Mudry Ręki Kundalini:

Czy słyszałeś kiedyś o Kundalini Mudra? Cóż, jest to prastara praktyka, która wiąże się z przebudzeniem i aktywacją przyjemności seksualnych w twoim ciele. Doda energii siłom seksualnym i wyeliminuje wszelkie napięcia seksualne z Twojego ciała. Wiele szkół jogi, ośrodków treningu sztuk walki, a nawet ginekologów polecało tę mudrę jogi Kundalini. Kundalini mudra jest jak połączenie lub związek między siłami męskimi i żeńskimi.

Więc teraz wszyscy możecie być bardzo zainteresowani tym, jak zrobić tę mudrę Kundalini? Cóż, nie martw się, wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że ta mudras joga Kundalini stała się kwintesencją codziennego stylu życia. Przypadki napięć seksualnych eskalowały jak nigdy dotąd. I lepiej jest skorzystać z pomocy ziołowej i dożywotniej techniki niż uciekać się do niektórych leków.

Jak zrobić Kundalini Mudra:

 • Usiądź w wygodnej pozycji półlotosu. Możesz usiąść na lekkiej macie lub na zwykłym dywanie. Wielu ekspertów zdecydowanie odradza siadanie bezpośrednio na podłodze. Dzieje się tak, ponieważ uważa się, że z podłogi wydobywa się promieniowanie, które nie będzie dobre podczas uprawiania jakiejkolwiek formy jogi lub mudry. Możesz siedzieć z zamkniętymi oczami i całkowicie je otworzyć, ale zamknięte oczy mogą pomóc w lepszej koncentracji.
 • Obie ręce powinny mieć kształt luźnej pięści.
 • Teraz stopniowo wyciągnij lewy palec wskazujący do prawej pięści od dołu i umieść go na opuszce prawego kciuka.
 • Drugi palec prawej ręki musi zakrywać palce od góry. Musi lubić luźną i mięsistą rękawiczkę palców z góry.
 • Teraz musisz utrzymać tę pozycję jak najdłużej przed podbrzuszem.

To tyle o krokach mudry. Czy to nie było bardzo proste? Możesz to zrobić o każdej porze dnia. Czy to rano czy wieczorem. Czas nie jest ograniczeniem. Jeśli chodzi o częstotliwość, rób to trzy razy dziennie przez co najmniej piętnaście minut.

Korzyści z Kundalini Mudra:

Istnieje ogromna liczba korzyści Kundalini mudra. Niektóre z głównych korzyści są wymienione poniżej:

1. Wymaż napięcia i niepokoje seksualne.

2. Budzi w sobie siłę lub energię seksualną.

3. Pomaga w osiągnięciu naturalnego i zdrowego orgazmu.

4. Wnosi w siebie nowy zestaw regeneracji i energii.

Skutki uboczne Kundalini Mudra:

Kundalini Mudra ma pewne duchowe i fizyczne skutki uboczne, które obejmują:

 • Pędy energii
 • Mimowolne szarpnięcia lub ruchy
 • Intensywne ciepło lub zimno
 • Depresja
 • Nagła świadomość miłości
 • Dominujące emocje przez krótki czas
 • Wizje lub dźwięki czakr

Kundalini Mudra ma wiele zalet, gdy jest regularnie wykonywana. Może pomóc w osiągnięciu lepszego zdrowia seksualnego i zdrowego układu rozrodczego. Dla osób, które doświadczają problemów seksualnych ze swoim partnerem, Kundalini Mudra może być całkiem satysfakcjonująca. Regularne ćwiczenie mudry może skutkować nagłym uwolnieniem energii, co może pobudzić twoje pragnienia seksualne. Zauważysz zdrowy i naturalny orgazm. Trzeba wiedzieć, że mudry to nie tylko postawy rąk. Każda postawa ma określony cel i może pomóc w ukierunkowaniu przepływu energii w ciele. Mamy nadzieję, że zrozumiałeś niesamowite korzyści płynące z mudr, które mogą pomóc Ci rozwiązać zarówno problemy fizyczne, jak i psychologiczne.