Spróbujmy Matangi Mudry! Słyszałeś to kiedyś? Ta Matangi Mudra uwalnia stres oraz wzmacnia cykl oddechowy organizmu. Matangi jest określany jako „Bog Wewnętrznej Harmonii” plus królewski statek władcy. Działa leczniczo na wiele problemów zdrowotnych. Matangi Mudra wzmacnia rytm oddychania wokół splotu słonecznego oraz równoważy energię w tym obszarze. Ta mudra również łagodzi utrudniony proces trawienia.

Matangi Mudra Jak zrobić kroki i korzyści

Lawenda jest rośliną leczniczą spokoju i zgody. Zielony, a także żółty to kolor splotu zasilanego słońcem. Żółty rozjaśnia nastawienie i usankcjonuje psychikę. Zielony to odcień kongruencji. Każdy chce znaku, do którego moc, pusta.

Znaczenie Matangi Mudry:

  • Matangi jest definiowany jako bóg wewnętrznej harmonii plus królewski statek władcy. Matangi mudra uwalnia stres i wzmacnia cykl oddechowy organizmu.
  • Matangi często łączy się z zanieczyszczeniem, niepomyślnością, a ponadto marginesem społeczeństwa hinduskiego, które uosabia w swojej najbardziej akceptowanej formie, określanej jako Ucchishta-Chandalini, inaczej Ucchishta-Matangini. Jest przedstawiana jako wyrzutek (Chandalini), a ponadto oferuje resztki częściowo zjedzonego jedzenia (Ucchishta) przez nieumyte ręce lub później jedzenie, które razem mierzy się jako zmieszane w tradycyjnym hinduizmie.
  • Matangi jest singlem z Mahawidji, 10 tantrycznych bogiń wraz z okrutnym aspektem Devi, hinduskiej Boskiej Matki. Jest mierzona jako Tantryczna forma Sarasvati, idola muzyki i nauki. Podobnie jak Sarasvati, Matangi bezpośrednia mowa, wiedza, muzyka, a ponadto sztuka. Jej kult ma na celu uzyskanie nadprzyrodzonych mocy, w szczególności zdobycie kontroli nad wrogami i przyciągnięcie ludzi do jednego, zdobycie mistrzostwa nad sztuką, a ponadto zdobycie najlepszych informacji.

Instrukcje wykonywania Matangi Mudry:

Matangi mudra - jak to zrobić

Matangi Mudra może być wykonywana, gdy odczuwasz niską energię, w przeciwnym razie niskie zainteresowanie. To może być gotowe w razie potrzeby, w przeciwnym razie 3 razy dziennie po 4 minuty za każdym razem.

1. Złóż ręce w towarzystwie splotu słonecznego (obszar żołądka).

2. Obecnie rozciągnij razem środkowe palce i połącz je na końcach.

3. Rozpocznij oddychanie do przepony i obserwuj jednocześnie wdech splotu słonecznego.

4. Zwróć uwagę na oddech w okolicy brzucha.

5. Ta mudra jest niezwykle przydatna dla ogólnej wewnętrznej harmonii umysłu i ciała.

Notatka: Podczas wydechu wyobraź sobie, że fale energii spływają nawet z twojej głowy przez szyję, ramiona, plecy i nogi, a także opuszczają dłonie i stopy. Po chwili wyobraź sobie, że twoja głowa jest czysta, czysta, chłodna, a ponadto lekka. Na koniec poklep się po twarzy rozłożonymi palcami i przez chwilę poczuj.

Korzyści z Matangi Mudry:

Matangi Mudra zasadniczo służy do wygrywania ćwiczeń na trawienie. Sama z tego, Matangi mudra pomaga opiekować się dodatkowymi szokującymi chorobami.

  • Wykonywanie tej mudry pomaga złagodzić niejasny ból oraz napięcie w szczęce.
  • Aktywuj splot słoneczny ponadto trawienie.
  • Serce, wątroba, żołądek, dwunastnica, śledziona, woreczek żółciowy, trzustka oraz nerki dochody z Matangi Mudry.
  • Publiczność z wysokim ciśnieniem powinna robić tę mudrę pod kontrolą.
  • Ta mudra wzmacnia pragnienie oddychania w splocie słonecznym oraz równoważy energie w tym obszarze.
  • Ta mudra uspokaja serce i rozwiązuje wewnętrzny stres.
  • Podnieca element drewna, który symbolizuje nowe początki, oraz element ziemi, który nadaje życiu głębię. Podekscytowane serce wyraźnie się uspokaja, ponadto pojawiają się napięcia wewnętrzne (np. różne skurcze lub uczucie bogactwa), które utrudniają trawienie.

Matangi mudra jest niezwykle przydatna do osiągnięcia wewnętrznej harmonii. Ta mudra pomaga ci osiągnąć harmonię z twoim wnętrzem i otoczeniem.

Kiedy zapragniesz rozpoznać wszystkie szczegóły dotyczące Matangi Mudry, możesz się do nich odnieść. Ponadto zawiera wszystkie wskazówki i środki ostrożności, które ułatwią przestrzeganie reżimu, a także szczegóły dotyczące kroków wraz z instrukcjami, które należy wykonać..