Nawilżający żel do mycia twarzy pomaga nawilżyć naszą skórę. W okresie zimowym skóra ma tendencję do przesuszania się i dla utrzymania nawilżenia w skórze wymagane jest dobre nawilżające mycie twarzy. Dobór nawilżającego płynu do mycia twarzy pomaga usunąć brud z porów i utrzymać skórę czystą i nawilżoną. Nawilżający żel do mycia twarzy na bazie ziół pomaga zachować zdrową skórę bez uszkadzania skóry.

Najlepsze nawilżające marki do mycia twarzy na rok 2021 w Indiach:

Zgodnie z naszym typem skóry możemy wybrać najlepsze nawilżające produkty do mycia twarzy dla suchej skóry do regularnego stosowania, poniżej 9 najlepszych nawilżających marek do mycia twarzy, które z pewnością są odpowiednie dla Twojej skóry.

1. Płyn do mycia twarzy Patanjali Honey Orange:

Patanjali Miodowy Pomarańczowy Żel do Mycia Twarzy

KUP TUTAJ

Ten żel do mycia twarzy to wyjątkowa mieszanka naturalnych ziół i miodu. Nie zawiera mydła. Usuwa nadmiar sebum z głębokich porów skóry. Utrzymuje skórę czystą i przejrzystą. Pomaga nawilżyć skórę. Naturalne składniki zawarte w płynie do mycia twarzy sprawiają, że skóra jest gładka i promienna. To proste nawilżające mycie twarzy.

Posługiwać się: Weź niewielką ilość żelu. Wypracuj to, aby zrobić pianę. Nałóż go równomiernie na twarz. Oczyść go wodą. Stosuj go dwa razy dziennie, aby uzyskać lepsze rezultaty.

Cena: Kosztuje RS.45 za 60 g.

2. Nawilżający owocowy żel do mycia twarzy Everyuth Apple:

Everyuth Jabłko Nawilżający Owocowy Żel do Twarzy

KUP TUTAJ

Jest to płyn do mycia twarzy bez mydła. Zawiera ekstrakty z jabłek oraz zawartość Nano multiwitaminy A. Odświeża skórę i utrzymuje ją nawilżoną. Usuwa ze skóry brud i inne zanieczyszczenia. To dobre nawilżające mycie twarzy dla wrażliwej skóry.

Posługiwać się: Używaj go dwa razy dziennie. Nabierz niewielką ilość kremu i nałóż go gładko na twarz. Umyj go ciepłą wodą.

Cena: Kosztuje Rs.77 za 100g.

3. Nawilżający żel do mycia twarzy Spawake:

Nawilżający żel do mycia twarzy Spawake

KUP TUTAJ

Spawake nawilża skórę i utrzymuje ją zdrową. Ten żel do mycia twarzy zawiera ekstrakty z soli morskiej i pudru perłowego, a także odświeżający żel w piance. Nawilża i wygładza skórę. Usuwa brud i zanieczyszczenia ze skóry. To dobre nawilżające mycie twarzy dla suchej skóry.

Posługiwać się: Nałożyć niewielką piankę i spienić, nałożyć gładko na powierzchnię i zmyć wodą.

Cena: Kosztuje 82 rupii za 50g.

4. Nawilżający żel do mycia twarzy Dove Beauty:

Dove Beauty Nawilżający żel do mycia twarzy

KUP TUTAJ

Dove jest wzbogacony o serum nawilżające nutrium, które pomaga utrzymać nawilżenie skóry. Usuwa brud z porów. Utrzymuje nawilżenie skóry. Głęboko oczyszczający skórę. Jest to prosty rodzaj nawilżającego mycia twarzy.

Posługiwać się: Używaj go codziennie, aby uzyskać dobre wyniki. Użyj niewielkiej ilości żelu. Wypracować pianę i nałożyć gładko na skórę. Umyj go wodą.

Cena: Kosztuje 105 Rs za 50 ml.

5. Nawilżający żel do mycia twarzy Dr.Batra:

Nawilżający żel do mycia twarzy Dr.Batra

KUP TUTAJ

Ten żel do mycia twarzy został wzbogacony o ekstrakty z aloesu, które dają kojące uczucie na skórze. Odżywia i nawilża skórę oraz zwalcza choroby skóry, takie jak egzema. Zwalcza również proces starzenia. Utrzymuje skórę świeżą i nawilżoną. To najlepszy środek do mycia twarzy i nawilżający dla suchej skóry.

Posługiwać się: Nałóż niewielką ilość kremu. Wypracuj pianę. Nakładaj delikatnie na skórę. Umyj go dokładnie.

Cena: Kosztuje RS.110 za 50g.

6. Nawilżający żel do mycia twarzy Nivea Men Maximum Hydration:

Nawilżający żel do mycia twarzy Nivea Men Maximum Hydration

KUP TUTAJ

Zawiera środki pielęgnacyjne. Posiada również prowitaminę B5. To jest w 100% wolne od mydła. Jest testowany klinicznie. Usuwa brud i zanieczyszczenia ze skóry. To najlepszy męski środek do mycia twarzy i krem ​​nawilżający.

Posługiwać się: Weź niewielką ilość żelu. Popracuj, aby uzyskać ładną pianę. Nałóż gładko na skórę i umyj.

Cena: Kosztuje 972 rupii za 150 ml.

7. Codzienne mycie twarzy w stawie:

Codzienne mycie twarzy w stawie

Zawiera glicerynę i witaminę E, które nawilżają skórę i utrzymują ją w czystości. Jest delikatny dla skóry i w 100% wolny od mydła. Ten delikatnie nawilżający żel do mycia twarzy usuwa zanieczyszczenia z głębokich porów skóry. Działa dobrze na wszystkich rodzajach skóry. Jest to rodzaj nawilżającego mycia twarzy.

Posługiwać się: Stosuj go codziennie, aby uzyskać dobre rezultaty. Weź mały żel i wypracuj pianę. Nałóż na skórę i ładnie umyj.

Cena: Kosztuje RS.35 za 50g.

8. Lakme Oczyszczający Żel do Twarzy:

Lakme Oczyszczający Żel do Twarzy

KUP TUTAJ

Zawiera ekstrakty z truskawek. Ma orzeźwiający zapach. Doskonale oczyszcza skórę nie pozostawiając tłustych śladów oraz utrzymuje zdrową i nawilżoną skórę. Nie wysusza skóry po myciu. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia z porów. To najlepszy nawilżający żel do mycia twarzy dla skóry suchej.

Posługiwać się: Dobrze się pieni. Wypracować niewielką ilość piany. Nałożyć delikatnie na skórę i zmyć wodą.

Cena: Kosztuje RS.40 za 25g.

9. Himalaya Herbals Nawilżający żel do mycia twarzy z aloesem:

Himalaya Herbals Nawilżający żel do mycia twarzy Aloe Vera

KUP TUTAJ

To mydło do twarzy bez mydła, które zapewnia nawilżenie skóry po każdym myciu. Ten żel do mycia twarzy zawiera wyciągi z ogórka, które chłodzą skórę. Zawiera aloes, który zmiękcza skórę. To przyjemna kombinacja do oczyszczania skóry. Przyjemnie w dotyku, a skóra nadal promienieje. Jest to prosty rodzaj nawilżającego mycia twarzy.

Posługiwać się: Stosuj dwa razy dziennie. Nałożyć niewielką ilość i nałożyć pianę. Nałóż delikatnie na skórę i dokładnie umyj.

Cena: Kosztuje 120 Rs za 100 ml.

Zaopatrz się w nawilżające płyny do mycia twarzy, które są dostępne sezonowo. W zależności od rodzaju skóry należy również wybrać płyn do mycia twarzy; pomaga zachować miękkość i nawilżenie skóry. Każdy chciałby mieć tę promienną skórę nawet w mroźne zimy, więc sprawdź te różne produkty do mycia twarzy, od ziołowych po te zawierające glicerynę.