Mleczny żel do mycia twarzy to formuła dla osób, które mają nieco suchą skórę, aby ją nawilżyć, ponieważ sprawia, że ​​skóra jest gładka i zapobiega wypryskom, zawiera również trochę oleju. Wszystkie te mleczne kremy lub żele do mycia twarzy sprawiają, że Twoja skóra jest gładka, ponieważ zawierają mleko, które również tworzy pieniący się środek myjący, odblokowuje pory i oczyszcza skórę.

Domowy przepis na mleczko do mycia twarzy:

Mleczne mycie twarzy to świetna formuła do oczyszczenia twarzy i uczynienia jej gładką, istnieje wiele przepisów, dzięki którym można zrobić mycie twarzy z mlekiem, będziesz potrzebować mleka, miodu i cytryny, jeśli chcesz dodać zgodnie z własnym wyborem. Mleko zawiera kwas mlekowy, który zjada martwe komórki, dzięki czemu skóra jest gładka i zdrowa. Mleko można mieszać z miodem i siarczanem dodajemy jeszcze trochę składników, żeby się nie zepsuło.

Jak złożyć wniosek:

Możesz stosować ten żel do mycia twarzy raz dziennie, aby wygładzić skórę, można go stosować w celu zmniejszenia oparzeń słonecznych, ponieważ nawilża skórę, a mleczko nie ma żadnych skutków ubocznych i pomaga zmniejszyć pigmentację. Aby nałożyć, wystarczy zwilżyć skórę wodą, a następnie nałożyć myjkę na twarz, masować ją delikatnie przez około 2 minuty, a następnie zmyć wodą. Następnie poklep twarz suchym ręcznikiem.

Korzyści:

Ponieważ samo mleko jest źródłem kwasu mlekowego, zjada suchą skórę, kontroluje pigmentację twarzy. Dodanie trochę miodu do mycia twarzy pomaga w oczyszczeniu z brudu i działa antybakteryjnie. Ten mleczny płyn do mycia twarzy jest bardzo pomocny dla skóry suchej, ale nie dla skóry tłustej.

Najlepsze produkty do mycia twarzy z mlekiem w Indiach:

Oto 9 najlepszych produktów do mycia twarzy z mlekiem,

1. Żel do mycia twarzy z mlekiem i miodem Oriflame:

Oriflame Mleko i Miód do Mycia Twarzy

Mleczko do mycia twarzy z mlekiem i miodem to naturalna formuła firmy Oriflame to mleczko do mycia twarzy zawiera trochę miodu, który działa antybakteryjnie i zmywa suchą skórę, nadając jej gładkość i blask.

Posługiwać się: możesz używać tego płynu do mycia twarzy raz dziennie, aby skóra była gładka. Wystarczy raz dziennie umyć twarz tym płynem do mycia twarzy i widać efekty.

Cena: 300 INR za 100 gm

2. Mleczko i migdały do ​​mycia twarzy The Body Shop:

The Body Shop Mleczko do mycia twarzy z migdałami

Mydło do mycia twarzy z mlekiem migdałowym to świetna formuła firmy, w której znajduje się sklep z kosmetykami, w którym mają te mydła w kostce do mycia twarzy, to mydło do twarzy z migdałami ma podwójną korzyść, ponieważ migdały sprawiają, że skóra jest miękka po zmieszaniu z tym mlekiem. skóra jasna i jasna cera.

Posługiwać się: można go stosować raz lub dwa razy dziennie, nie przetłuszcza skóry, ponieważ ma w sobie migdały, dzięki czemu równoważy zawartość.

Cena: 1000 INR za baton 100g

3. Mleko w proszku Nestle:

Mleko w proszku Nestle

Mleko w proszku Nestle to preparat do mycia twarzy mlekiem w proszku, ponieważ zawiera trochę magnezu i wapnia, cynku i potasu. Jest to coś innego niż płyn do mycia twarzy, ponieważ ma kształt pudru i ma w sobie piankę, która sprawia, że ​​Twoja skóra świeci dzięki pudrowej konsystencji.

Posługiwać się: możesz stosować go raz dziennie, ponieważ jest pudrem, dzięki czemu pozostawi długotrwały efekt. Wszystko, co musisz zrobić, to zmoczyć twarz, wziąć do ręki trochę pudru i wmasować w twarz przez około 2 minuty i zmyć.

Cena: 500 INR za 100 gm

4. Mycie twarzy z mlekiem ziołowym i miodem:

Ziołowo-mleko do mycia twarzy z miodem

Ten mleczko do mycia twarzy z miodem to formuła, dzięki której skóra staje się dość sucha, ponieważ zawiera miód, który sprawia, że ​​skóra jest miękka, ale jest antybakteryjna, która zmywa martwy naskórek, czyniąc ją trochę suchą. Może być stosowany również przez skórę tłustą, ponieważ ma dobry efekt, dzięki czemu skóra również się świeci.

Posługiwać się: można go stosować raz na dwa dni w przypadku skóry normalnej, ale osoby z cerą tłustą mogą stosować go raz dziennie.

Cena: 200 INR za 100 gm.

5. Mleczko wybielające do mycia twarzy:

Mleczko wybielające do twarzy

Samo mleko działa na skórę, która nadaje jej blasku ten mleczko do mycia twarzy zawiera ekstrakt z mleka, dzięki czemu jest jeszcze bardziej intensywny, ten płyn do mycia twarzy z ekstraktem mleka ma dobre działanie ma równowagę pH, co sprawia, że ​​skóra bardziej nawilża.

Posługiwać się: może używać go normalnie raz dziennie. Wystarczy zwilżyć twarz, nałożyć i zmyć.

Cena: 75 INR za 100 ml

6. Mycie twarzy z mlekiem kokosowym:

Żel do mycia twarzy z mlekiem kokosowym

Kokos jest naprawdę dobry dla skóry i ten żel do mycia twarzy z mlekiem kokosowym pomaga nadać skórze blask i utrzymać ją nawilżoną, dzięki czemu trądzik również się zmniejsza, wiele osób myje twarz mlekiem na trądzik, więc ten kokosowy żel do mycia twarzy ma Podwójna korzyść, ponieważ zawiera mieszankę kokosa i mleka, która zmniejsza trądzik i czerwone ślady na twarzy.

Posługiwać się: możesz używać go raz dziennie jak zwykłego mycia twarzy, aby nawilżyć skórę.

Cena:200 INR za 100 ml.

7. Mleczko oczyszczające do twarzy Sephora:

Oczyszczające mleczko do mycia twarzy Sephora

Oczyszczające mleczko do mycia twarzy Sephora to wysokiej jakości produkt marki Sephora, który pomaga w oczyszczeniu twarzy, pomaga usunąć zanieczyszczenia z twarzy, sprawiając, że staje się gładka, a skóra lśniąca. Zawiera olejek makadamia, który pomaga odżywić skórę, czyniąc ją zdrową.

Posługiwać się: można go używać raz na dwa lub trzy dni, ponieważ zawiera trochę oleju, dzięki czemu wilgoć utrzymuje się przez długi czas.

Cena: 1000 INR za 100 ml

8. Mleczko do mycia twarzy Clariss:

Mleczko do mycia twarzy Clariss

Mleczko do mycia twarzy Clariss ma wiele zalet, ponieważ zapewnia 10x zdrowszą i promienną skórę. Mycie twarzy mlekiem ma wiele zalet, a ten żel do mycia twarzy, który zawiera jeszcze więcej ekstraktu z mleka, sprawia, że ​​skóra staje się jeszcze bardziej rozświetlona i nawilżona.

Posługiwać się: Można go stosować raz na dwa dni, ponieważ zawiera więcej mleka, więc przy dłuższym stosowaniu sprawi, że Twoja skóra będzie trochę bardziej tłusta.

Cena: 500 INR za 100 ml

9. Mleko do mycia twarzy Garnier:

Garnier Mleczko do Mycia Twarzy

Mleczny żel do mycia twarzy Garnier to formuła, która zawiera wodę różaną, dzięki czemu sprawia, że ​​Twoja skóra jest zdrowa i promienna oraz zmywa brud. Woda różana nadaje skórze blask i utrzymuje ją świeżą.

  • Posługiwać się: Można go używać raz dziennie, aby Twoja skóra była zdrowa i promienna.
  • Cena: 500 INR za 100 ml.

Wszystkie te mleczka do mycia twarzy są naprawdę dobre dla skóry, ponieważ sprawiają, że jest zdrowa i silna. Mogą być używane przez osoby ze skórą suchą, zwłaszcza mleczko do mycia twarzy w proszku, pomaga zmyć suchą skórę i odpadają martwe komórki. Są to normalne dla wszystkich rodzajów skóry. Jednak tłusta skóra nie jest preferowana do mycia twarzy w mleku, ponieważ zapewnia nawilżenie, a dodatkowe nawilżenie sprawia, że ​​skóra staje się bardziej tłusta.