Miód jest nie tylko smaczny, ale także dobry dla skóry. Miód jest stosowany od czasów wedyjskich do celów leczniczych i pielęgnacyjnych. Miód jest naturalnym wzmacniaczem piękna. Dogłębnie oczyszcza twarz i dodaje uroku. To najlepszy naturalny środek nawilżający dla Twojej skóry. Miód ma najlepszą zdolność antybakteryjną, która może nawet wyeliminować bakterie MSRA. Miód jest bardzo przydatny dla osób, które mają suchą i łuszczącą się skórę. Możesz wypróbować jeden domowy przepis na mycie twarzy z miodem i zobaczyć korzyści płynące z mycia twarzy miodem w ciągu dwóch tygodni.

Domowy przepis na miodowy żel do mycia twarzy:

Chcesz wiedzieć, jak myć twarz miodem, to wypróbuj ten przepis i spraw, by Twoja skóra nabrała blasku.

Potrzebne składniki:

Półtora łyżki miodu, pół łyżki octu jabłkowego, pół łyżki oleju kokosowego, 10 kropli oleju z drzewa herbacianego z jedną kapsułką probiotyków oraz mały rodzaj pojemnika. Wymieszaj wszystkie składniki i trzymaj w pojemniku

Jak złożyć wniosek:

Na wilgotną twarz i szyję nałóż niewielką ilość płynu do mycia twarzy. Oczyść go wodą. Stosuj ten przepis przynajmniej dwa razy w tygodniu i zobacz niesamowite rezultaty na swojej twarzy.

Korzyści:

Działa jak dobry środek nawilżający na skórę i sprawia, że ​​jest nieskazitelna i gładka. Zmniejsza suchość skóry i zapewnia promienną cerę,

Najlepsze produkty do mycia twarzy z miodem Indie:

Istnieje wiele firm zajmujących się urodą, które robią dużo miodowego mycia twarzy. Tutaj znajdziesz 9 najlepszych miodowych płynów do mycia twarzy,

1. Olejek z drzewa herbacianego i miodowy żel do mycia twarzy:

Żel do mycia twarzy z olejkiem z drzewa herbacianego i miodem

Ziołowe sandały i miód Khadi są wzbogacone o drzewo sandałowe, olejek z drzewa herbacianego i miód. Esencja naturalnych składników sprawia, że ​​skóra jest wolna i jasna. Likwiduje trądzik usuwając martwe komórki i wyrównuje koloryt skóry. Jest bardzo pomocny w usuwaniu drobnych zmarszczek i daje młodszy wygląd niż rzeczywisty wiek.

Posługiwać się: Umyj twarz i szyję czystą wodą. Wcieraj płyn do mycia twarzy wielkości monety przez 20 sekund. Dokładnie wyczyść wodą.

Cena: jaNR 150 na 210 ml.

2. Płyn do mycia twarzy z miodem cytrynowym:

Płyn do mycia twarzy z miodem cytrynowym

KUP TUTAJ

Forest Essentials Mashobra Honey, Lemon and Rosewater Facial Cleanser jest wypełniony miodem z cytryną i wodą różaną, które oczyszczają skórę i oczyszczają martwe komórki. Odmładza skórę i usuwa przebarwienia z korzeni. Esencja miodowa sprawia, że ​​skóra staje się miękka, a cytryna działa jak głębokie oczyszczanie.

Posługiwać się: Możesz nakładać okrężnymi ruchami dwa razy dziennie na całą twarz i szyję. Spłukać wodą i osuszyć.

Cena: INR 1175 za 200 ml.

3. Czysty i klarowny miodowy żel do mycia twarzy:

Czysty i czysty miodowy żel do mycia twarzy

KUP TUTAJ

Ten jasnoróżowy żel pachnie jak świeże róże naładowane esencją wody różanej i miodu. Produkt całkowicie usuwa brud i brud z mojej twarzy i daje efekt wysokiej czystości. Produkt delikatnie usuwa zmatowienie twarzy i sprawia, że ​​cera jest jasna i piękna.

Posługiwać się: Weź kilka kropel produktu. Po prostu namyj się na wilgotną twarz. Pozostaw na 1-2 minuty. Umyć czystą wodą.

Cena: 60 INR za 50 ml.

4. Żel miodowy Biotique:

Żel Miodowy Biotique

KUP TUTAJ

Jest to produkt wolny od chemii dla każdego rodzaju skóry. Pomaga w utrzymaniu blasku skóry. Ten w 100% wolny od mydła produkt usuwa kurz, makijaż i zanieczyszczenia, wygładza skórę i sprawia, że ​​jest jasna i piękna. Więc jeśli chcesz nieskazitelnej, promiennej skóry, wypróbuj ten.

Posługiwać się: Zwilż twarz. Nalej kilka kropel produktu. Umyć wodą.

Cena: 112 INR za 120 ml.

5. Złuszczający żel do mycia twarzy Lively Clean Honey:

Złuszczający żel do mycia twarzy Lively Clean Honey

KUP TUTAJ

Produkt złuszcza naskórek i nadaje skórze promienną i jasną. Esencja miodowa usuwa martwe komórki i pozostawia miękkość w dotyku. Produkt w 100% wolny od mydła i naturalny o zapachu surowego miodu. Jest to produkt ajurwedyjski, więc do tworzenia produktu nie używa się żadnych chemikaliów.

Posługiwać się: Weź w dłoń płyn do mycia twarzy wielkości monety. Dokładnie umyj wilgotną twarz. Oczyść wodą.

Cena: 495 INR za 100 ml.

6. Żel do mycia twarzy z miodem szafirowym:

Żel do mycia twarzy z miodem szafirowym

KUP TUTAJ

Jest to genialny żel do mycia twarzy, opracowany na bazie czystego miodu leśnego i nieoczekiwanie nawilża skórę, nie powodując jej przetłuszczania. Produkt jest całkowicie wolny od chemikaliów i działa jako wpływowy naturalny przeciwutleniacz, jednocześnie zwiększając sprężystość skóry. Ekstrakty ze skórki chronią skórę przed toksynami. Witaminy (C, B & A) ożywiaj skórę, dzięki czemu twoja skóra jest miękka, gładka i młoda;.

Posługiwać się: Weź kilka kropel produktu. Po prostu namyj się na wilgotną twarz. Pozostaw na 1-2 minuty. Umyć czystą wodą.

Cena: 375 INR za 180 ml.

7. Mycie twarzy Patanjali Orange Honey:

Patanjali Płyn do mycia twarzy z pomarańczowym miodem

KUP TUTAJ

Żel bez mydła wzbogacony jest esencją miodu, tulasi, miodli indyjskiej i pomarańczy. Dogłębnie oczyszcza skórę i sprawia, że ​​jest promienna i promienna. Produkt jest łatwo dostępny w Twoim sklepie spożywczym. Jest to odpowiedni produkt tłusty dla skóry wrażliwej. Esencja neem jest bardzo pomocna w zmniejszaniu i usuwaniu trądziku oraz oczyszczaniu kolorytu skóry.

Posługiwać się: Weź w dłoń płyn do mycia twarzy wielkości monety. Dokładnie umyj wilgotną twarz. Oczyść wodą.

Cena: INR 45 za 60 gramów.

8. Środek do mycia miodu i mleka:

Miód i Mleko Oczyszczające

KUP TUTAJ

Avon naturals honey and milk cleanser to biały, gęsty kremowy żel do mycia twarzy o łagodnym zapachu. Produkt daje najlepsze efekty, jeśli Twoja skóra jest bardzo przesuszona. Głęboko nawilża skórę i nadaje łuszczącej się skórze gładkość i miękkość w dotyku. Najlepiej stosować zimą.

Posługiwać się: Weź kilka kropli. Nakładaj na mokrą twarz i szyję przez minutę i umyj czystą wodą.

Cena: 219 INR za 50 gramów.

9. Kochanie & Migdałowy żel do mycia twarzy:

Miód & Migdałowy żel do mycia twarzy

Płyn do mycia twarzy z miodem i migdałami Reeds działa antybakteryjnie i antybakteryjnie. Leczy blizny i sprawia, że ​​skóra jest nieskazitelna i jasna. Połączenie miodu i migdałów nawilża skórę i pozostawia efekt promiennego blasku. Esencja migdałowa jest bardzo pomocna w usuwaniu przeciwstarzeniowych drobnych linii i zmarszczek.

Posługiwać się: Zwilż twarz. Nalej kilka kropel produktu. Umyć wodą.

Cena: 66 INR za 60 ml.

Wszystkie powyższe środki do mycia twarzy z miodem z domową recepturą są dobrze zbadane, aby zapewnić dobrą platformę do wyboru odpowiedniego naturalnego mycia twarzy do skóry. Wypróbuj więc esencję do mycia twarzy z surowego miodu i spraw, aby Twoja skóra była zawsze młoda i promienna.