Koraliki to małe przedmioty dekoracyjne lub materiały, takie jak perła, kamień, muszla, szkło, drewno lub plastik itp. Mają różne kształty i rozmiary, w których wierci się mały otwór, aby można go było nawlec na naszyjnik lub dowolną formę klejnot. Naszyjnik z koralików wydaje się bardzo atrakcyjny, ponieważ możesz je wykonać zgodnie ze swoją kreatywnością. Za pomocą koralików możesz zaprojektować lub stworzyć własny naszyjnik i nadać mu dowolny kształt.

zroszony-naszyjnik-wzory

Te naszyjniki z koralików wyglądają bardzo elegancko na dekolcie i są bardzo łatwe do noszenia z każdym rodzajem stroju, który jest wygodny.

Atrakcyjne i urocze wzory naszyjników z koralików dla kobiet

Rzućmy okiem na najmodniejsze wzory naszyjników z koralików:

1. Naszyjniki z wielu sznurków ze złota:

Naszyjniki z wielu nitek ze złota z koralikami

Naszyjnik z koralików można zaprojektować z wielu pasm, z których każdy ma inny wzór i wzór. Ten naszyjnik wykonany jest ze złotych koralików, a blask złota sprawia, że ​​wyglądasz skwiercząc i błyszczysz w tłumie. Te naszyjniki są drogie, więc możesz decydować o niciach według swoich funduszy.

2. Naszyjnik z zielonych koralików w kształcie kwiatu:

Naszyjnik z zielonych koralików w kształcie kwiatu

Kolor zielony symbolizuje dobrobyt, naturę i dobre samopoczucie w harmonii. Ponieważ zielony kojarzy się z naturą, zielony naszyjnik zawsze przyciąga wzrok ludzi. Ten naszyjnik z koralików jest wykonany z zielonych koralików w kształcie kwiatu, co przedstawia naturę i jej piękno. Ten rodzaj naszyjnika z zielonymi koralikami sprawia, że ​​wyglądasz bardzo elegancko i fajnie.

3. Zroszony naszyjnik w kolorach retro:

Naszyjnik z koralików w retro kolorach

Ten rodzaj naszyjnika wygląda bardzo kolorowo, ponieważ do zaprojektowania naszyjnika można użyć dowolnego koloru koralików. W międzyczasie możesz użyć złotych kulek, aby podkreślić piękno naszyjnika i sprawić, że będzie wyglądał bardziej atrakcyjnie. Możesz wykonać naszyjnik w jednej warstwie lub nawet w wielu warstwach, w zależności od okazji i stroju.

4. Naszyjniki z koralikami z kryształów Swarovskiego:

Naszyjniki z koralików z kryształami Swarovskiego

Możesz stać się równie kreatywny, jeśli chodzi o naszyjnik z koralików. Możesz użyć koralików Swarovski crystal retro w kolorach retro do zaprojektowania naszyjnika i nadania mu dowolnego wzoru lub kształtu. Ten rodzaj naszyjnika wygląda bardzo fajnie na dżinsach z T-shirtami lub na crop topach u dziewcząt i młodych kobiet.

5. Naszyjnik z czarnymi koralikami:

Naszyjnik z czarnymi koralikami

Jak czarne koraliki oznaczają siłę, dominującą i wszechobecną. Niektórzy ludzie noszą naszyjnik z czarnych koralików, aby pokazać charakterystykę koloru czarnego. Naszyjnik z czarnych koralików wydaje się bardzo wyjątkowy i można go nosić również formalnie. Jeśli ten naszyjnik jest noszony z czarnym strojem, możesz wyglądać na szczuplejszą i bardziej wyrafinowaną, na co kobiety zawsze czekają. To najlepszy naszyjnik z czarnych koralików.

6. Naszyjniki z koralikami w stylu oceanicznym:

Naszyjniki z koralików w stylu oceanicznym

Oto uroczy stylowy naszyjnik z koralików w stylu oceanu. Naszyjnik jest wysadzany niebieskimi koralikami, aby nadać wrażenie wody i zaprojektowany w kształcie fal. Wygląda bardzo efektownie na młodych dziewczynach w połączeniu z pięknymi sukniami. Ten rodzaj niebieskiego naszyjnika z koralików może być dobrym wyborem do noszenia również w pobliżu plaży morskiej.

7. Naszyjniki ze skręconymi koralikami:

Naszyjniki ze skręconymi koralikami

Ten wzór naszyjnika powstaje poprzez skręcenie koralików w spiralną formę. W tych naszyjnikach można używać koralików w jednym kolorze lub nawet mieszać i dopasowywać koraliki o różnych kolorach. Te skręcone naszyjniki żele z każdym rodzajem stroju, który nosiłeś, mogą być również dobrym strojem biurowym.

8. Czarny i złoty naszyjnik Mangalsutra z koralikami:

Czarny i złoty naszyjnik z koralików Mangalsutra

Ten naszyjnik reprezentuje kulturę indyjską. Naszyjnik został zaprojektowany z czarnych i złotych koralików. Tego typu naszyjniki są symbolem, że kobieta jest mężatką. W tym naszyjniku nie może zabraknąć złotych i czarnych koralików, można też dostać ten naszyjnik w krótkich i długich. Mówi, że czarne paciorki chronią również nową pannę młodą przed złymi oczami. Jest to tradycyjny złoty naszyjnik z koralików.

9. Naszyjniki z koralików w kształcie plemienia:

Naszyjniki z koralików w kształcie plemiennych

Oto naszyjnik, który jest wysadzany koralikami w kształcie plemiennym. W tym naszyjniku zastosowano różne odcienie niebieskich koralików wraz ze złotymi koralikami. Wzór naszyjnika przedstawia artystyczne zagięcie, a naszyjnik wykonany jest w sposób szeroki, który w pełni zakrywa szyję. Tego typu naszyjniki wyglądają bardzo elegancko i są nowością w modzie.

10. Czarne i fioletowe kryształowe naszyjniki z koralikami:

Naszyjniki z czarnymi i fioletowymi kryształkami

Połączenie czarnych i fioletowych koralików prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Koralik użyty w tym naszyjniku jest wykonany z kryształów i jest wykonany zgodnie ze wzorem, dzięki czemu może pasować do każdej kobiecej osobowości. Ten rodzaj naszyjnika wygląda bardzo elegancko, można go połączyć ze swobodnym strojem i jest częścią modnego i fajnego dodatku dla dziewczynek lub kobiet. To dobrze wyglądający naszyjnik z kryształowych koralików dla dziewczynek.

11. Naszyjniki z kryształowych koralików w stylu vintage Threes:

Naszyjniki z kryształowych koralików w stylu vintage

Jak sama nazwa wskazuje vintage tego typu naszyjniki mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie. To rzemiosło tego naszyjnika jest bardzo artystyczne i wygląda bardzo atrakcyjnie. Ten naszyjnik został zaprojektowany z trzech pasm i będzie wyglądał bardzo szykownie z etnicznymi ubraniami, a także z formalnościami. Osoba nosząca naszyjnik byłaby pełna komplementów.

12. Naszyjniki z koralików z czerwonego korala:

Naszyjniki z czerwonego korala

Ponieważ czerwony jest bardzo mocnym kolorem i wskazuje na siłę i pewność siebie. Generalnie ludzie, którzy noszą ten naszyjnik z czerwonych korali, hamują te cechy i bardzo pięknie je noszą. Ten rodzaj naszyjnika podkreśla urodę osoby noszącej i wygląda niesamowicie. To popularny damski naszyjnik z czerwonych koralików.

13. Złoty łańcuszek wiązany kolorowymi naszyjnikami z koralików:

Złoty łańcuszek z kolorowymi naszyjnikami z koralików

Ten naszyjnik wygląda niesamowicie, ponieważ w tym naszyjniku kolorowe koraliki są wytłoczone i są splecione ze złotym łańcuszkiem. Łańcuszek jest również skręcony we wzór zamka błyskawicznego, co nadaje naszyjnikowi bajeczny wygląd. Ten rodzaj naszyjnika nadaje się również na przyjęcia, a także na wesele.

14.  Designerskie naszyjniki z koralików:

Designerskie naszyjniki z koralików:

Najlepszym sposobem na ożywienie swojego stylu i modny wygląd jest noszenie designerskiego naszyjnika z koralików. Tak jak w tym naszyjniku zastosowano wielokolorowe koraliki, dzięki czemu można go dopasować do każdego stroju. Wyglądają bardzo prosto i elegancko i sprawiają, że wyglądasz stylowo i modnie.

15. Kolorowe perły zroszony naszyjniki:

Kolorowe perły zroszony naszyjniki

Naszyjnik z pereł wygląda elegancko, a zroszony różnymi kolorami perły wydaje się bardzo atrakcyjny. Perły są bardzo bliskie kobiecemu sercu, a naszyjnik z koralików sprawia, że ​​wyglądasz bardzo elegancko. Tego typu naszyjniki mogą być dobrym strojem biurowym, a także można je nosić na fajnych spotkaniach.

Naszyjnik jest ozdobą, która podkreśla urodę kobiet i dodaje im atrakcyjności i uroku. Naszyjnik z koralików to jeden z najłatwiejszych sposobów na dodanie stylu do Twojego wyglądu, ponieważ można go również stworzyć w domu. Naszyjniki z koralików są bardzo poszukiwane, a kobiety mogą je nosić ze świetnym stylem i rozmachem. Wymieszaj i dopasuj koraliki i stwórz ozdobny naszyjnik na szyję.