Młode dziewczyny i panie uwielbiają nosić jako prosty dodatek na szyi, który nie tylko dodaje kobiecej urody, ale także uzupełnia noszony strój. Prosta kurta i dżinsy nadają monotonny wygląd, ale w połączeniu z prostym naszyjnikiem, który jest dostępny w każdym sklepie.

proste wzory naszyjników

Dziewczyny nadszedł czas, aby dowiedzieć się o 15 najlepszych projektach prostych wzorów naszyjników, które naprawdę zmienią Twój styl ubierania się. Zwykły łańcuszek z plastikową zawieszką w kształcie dolara już minął, teraz nadszedł czas na aktualizację o nowy i najnowszy wzór, który będzie pasował do zwykłej sukienki lub kurty.

Piękne proste wzory naszyjników dla młodych pań w trendach:

Oto najlepsze modele prostych naszyjników z obrazami.

1. Wielokolorowy prosty naszyjnik z koralików:

Wielokolorowy prosty naszyjnik z koralików

Fascynujący wielobarwny naszyjnik daje efektowny wygląd w połączeniu ze zwykłą kurtą lub sukienką. Koraliki mają różne rozmiary i kształty, które łączy się ze sobą za pomocą nici z ręcznie wykonanymi okrągłymi pierścieniami przymocowanymi do koralików.

2. Naszyjnik z nici ze srebrnym wisiorkiem:

Naszyjnik z nici ze srebrnym wisiorkiem

Zielona nić jest bardzo prosta, ale stanowi swój własny dodatek do stylu. Naszyjnik z nici jest zwykle krótki z haczykiem. Ten rodzaj naszyjnika połączony jest z zawieszką z oksydowanego niemieckiego srebra. Jednym ze słynnych projektów jest oksydowany pusty srebrny wisiorek z antycznym wzorem wokół wisiorka. Cienka czarna nić jest połączona z zawieszką za pomocą haczyka przymocowanego do zawieszki.

3. Naszyjnik na szelkach:

Naszyjnik na szelkach

Naszyjnik na szelkach, jak sama nazwa wyjaśnia, projekt tego naszyjnika jest replikowany jako śliniaczek używany do wiązania wokół szyi dzieci, która obejmuje obszar klatki piersiowej. Ten sam projekt powstaje przy tworzeniu prostych projektów naszyjników. Ten projekt powstaje poprzez połączenie wielu zawieszek w jeden naszyjnik. Srebrny naszyjnik na szelkach jest stosunkowo tańszy niż prawdziwy złoty naszyjnik na szelkach. Kolorowy, powlekany metalowy naszyjnik na szelkach jest bardziej popularny wśród młodzieży.

4. Złoty naszyjnik z obrożą:

Złoty naszyjnik z obrożą

Naszyjnik z obrożą został zaprojektowany tak, aby zakryć obszar kołnierza tuż pod szyją, co sprawia, że ​​wygląda jak naszyjnik z chokerem. Ten prosty złoty naszyjnik ma łańcuszek przymocowany z tyłu naszyjnika za pomocą haczyka. Wykończenie tego typu naszyjnika może być wykonane jako naszyjnik matowy lub matowy

5. Pleciony naszyjnik tekstylny:

Pleciony naszyjnik tekstylny

Ten rodzaj prostego wzoru naszyjnika jest wykonany w 90% z bawełny, która jest zbierana jako materiał z recyklingu w przemyśle tekstylnym. Materiał ten jest spleciony i połączony w trzy sznurki szydełkowanego naszyjnika. Ten rodzaj naszyjnika może być wykonany z jednego lub wielokolorowego materiału tekstylnego.

6. Prosty srebrny naszyjnik w kształcie kości w jodełkę:

Prosty srebrny naszyjnik w kształcie kości w jodełkę

Zaprojektowana w jodełkę jest ściśle przylegającym strumieniem o metalowym wzorze, co sprawia, że ​​wygląda płasko i gęsto. Szerokość naszyjnika może być od cienkiej do bardzo grubej. Naszyjnik najlepiej nosić jako zwykły łańcuszek bez wisiorka lub dodatkowych kamieni.

7. Złoty i perłowy naszyjnik:

Naszyjnik ze złota i pereł

Ten rodzaj prostego naszyjnika wykonany jest ze złota i perły. Ten łańcuszek z różowego złota z pięcioma perełkami przymocowanymi w równej odległości. Ten naszyjnik nadaje się na proste okazje i przyjęcia.

8. Prosty prosty naszyjnik z różowego złota z wisiorkiem z symbolem nieskończoności:

Prosty prosty naszyjnik z różowego złota z wisiorkiem z symbolem nieskończoności

Wisiorek Infinity stał się najczęściej sprzedawanym i ulubionym projektem wisiorka przez młode dziewczyny. Biorąc to za pozytywny postęp, projektanci wykonali naszyjnik z różowego złota z wisiorkiem nieskończoności, który jest również wykonany z różowego złota. Długość tego typu naszyjnika wynosi około 6 do 9 cali.

9. Skręcony złoty naszyjnik ze srebra:

Skręcony złoty naszyjnik ze srebra próby 925

Połączenie srebra i złota sprawia, że ​​cena naszyjnika jest tańsza niż naszyjnik z czystego złota. Te sprawiły, że młode dziewczyny zdecydowały się na ten rodzaj naszyjnika. Złoty i srebrny metal są połączone z najnowszą techniką maszynową, tworząc skręcony wzór.

10. Łańcuch Rolo z pojedynczym diamentowym wisiorkiem:

Łańcuch Rolo z pojedynczym diamentowym wisiorkiem

Wzór łańcucha Rolo jest powszechny wśród mężczyzn i kobiet. Dla pań naturalne jest, aby wybrać wisiorek z diamentem niż jakikolwiek inny kamień. Ta zawieszka z pojedynczym diamentem z łańcuszkiem Rolo daje prosty wygląd z wieczorową sukienką.

11. Złoty naszyjnik z kryształowym naszyjnikiem z ćwiekami:

Złoty naszyjnik z kryształowymi ćwiekami w kształcie sztabki

Złoty naszyjnik od 6 do 7 cali jest podkreślony mocnym złotym blokiem, który jest wysadzany białymi kryształami na środku paska, co czyni go bardziej uroczym. Dziewczyny na pewno będą wyglądać ładnie i nietuzinkowo w imprezowej sukience.

12. Śliczny naszyjnik w kształcie serca:

Śliczny naszyjnik w kształcie serca

Śliczny naszyjnik w kształcie serca, który sprawia, że ​​prosty srebrny łańcuszek wygląda na droższy i cenniejszy. Dla mężczyzn ten zaprojektowany naszyjnik to najlepszy prezent, o którym można pomyśleć jako prezent na walentynki!!

13. Wisiorek z frędzlami Prosty naszyjnik:

Wisiorek z frędzlami prosty naszyjnik

Wisiorek z frędzlami to wiszący wisiorek, który powstaje przez przeczesanie cienkiej nici w jedną, która wygląda jak koński ogon. Ten rodzaj wzoru jest używany jako zawieszka wraz z nitką lub liną, a także ze srebrnym naszyjnikiem. Frędzel można również uformować, łącząc cienki srebrny metal w jeden, który jest przymocowany do grubego srebrnego naszyjnika.

14. Marmurowy wisiorek złoty naszyjnik:

Marmurowy wisiorek złoty naszyjnik

Jest to przyciągający wzrok projekt naszyjnika, który wiele dziewczyn lubi mieć w swojej kolekcji naszyjników. Rozmiar marmuru może być mały lub ogromny. W przypadku prostego naszyjnika mały marmur w kształcie kwadratu przymocowany do złotej podstawy, która wisi na złotym naszyjniku, który utrzymuje marmur na miejscu.

15. Drewniany naszyjnik z koralików:

Drewniany naszyjnik z koralików

Mała nitka w kolorze juty może być wykonana w piękny prosty naszyjnik tylko z kilku elementów drewnianych, które są wyrzeźbione w kolorowe wisiorki. Kształt wisiorka jest tak samo okrągły, jak i sześciokątny. Długość tego typu naszyjnika wynosi około 5 do 7 cali.

Młode dziewczyny i panie zawsze dodają do swojej kolekcji biżuterii, co nie jest złym nastawieniem, ale jest to trend w modzie, który wymyśla różne wzory i kolekcję biżuterii, co przyciąga kobiety i uwielbia je posiadać w swojej kolekcji ozdób. Na pewno do tej listy będą również wymienione powyżej proste projekty naszyjników!!