Rubin to rodzaj kamienia szlachetnego. Naturalny rubin ma kolor od różowego do czerwonego. Rubin jest uważany za jeden z czterech najlepszych i najcenniejszych kamieni znalezionych z surowców naturalnych. Cztery naturalne kamienie to diament, szafir, szmaragd i rubin. Podobnie jak diamenty, rubin jest również klasyfikowany według jakości przedmiotu na podstawie jego rozmiaru, koloru, kroju i czystości.

Najjaśniejszy i najcenniejszy rubin zależy od ciemności jego koloru. Czerwona, krwistoczerwona lub gołębia krew uważana jest za najcenniejszą spośród innych rubinów tej samej jakości. Uważa się, że Ruby jest kamieniem narodzin osób urodzonych w lipcu. Tak więc lipcowe dzieci pokochają oczywiście rubinową biżuterię. A ktoś zdecydowałby się na zakup najdroższego rubinu wschodzącego słońca.

rubinowy naszyjnik

Ciemny kolor czerwieni rubinów określany jest jako rubin najdelikatniejszy, ale otrzymujemy również rubiny o delikatnych odcieniach fioletu, różu i pomarańczy. Zabarwione na fioletowo czerwone rubiny są ciemne, a w połączeniu z biżuterią z żółtego złota robią uroczą siłę.

Najnowsze wzory naszyjników z rubinowego kamienia:

Oto lista 15 pięknych naszyjników z rubinami dla dziewczynek i kobiet.

1. Kształt gruszki i okrągły diamentowy naszyjnik pamiątkowy:

Kształt gruszki i okrągły diamentowy naszyjnik z pamiątkami

Kamień rubinowy w kształcie gruszki, który jest czysto krwistoczerwony, połączony z białym okrągłym diamentem wysadzanym białym złotem, to po prostu cudowna kombinacja do noszenia w księżycową noc. Piękno czerwono-białych kamieni wiszących samotnie na zadbanej szyi wygląda niesamowicie. Czerwony rubin wystarczy, by rozkwitnąć strój.

2. Pozłacany rubinowy naszyjnik dla kobiet:

Naszyjnik z pozłacanym rubinem dla kobiet

Pozłacany naszyjnik z rubinem to jeden ze skarbów, które każda kobieta chciałaby posiadać. Czerwony blask rubinów okazuje się również atutem kobiecej urody. Drobno oszlifowane, dobrze zaprojektowane rubiny w owalnych kształtach są wysadzane czystym ciemnożółtym złotem z kręgiem brukowanych diamentów, które wyglądają po prostu oszałamiająco. I nie zapominaj, że rubin w kształcie gruszki wiszący w środku naszyjnika stanowi doskonały projekt.

3. Naszyjnik w stylu vintage z rubinowym kamieniem:

Naszyjnik w stylu vintage z rubinowym kamieniem

Klasyczna, wyrazista biżuteria z oryginalnym efektem rubinu może sprawić, że Twój wygląd będzie wspaniały. Kamienie rubinowe są artystycznie przekształcane w koraliki i duże płaskie i designerskie kształty, które stają się wspaniałymi naszyjnikami. Utleniony naszyjnik z wysadzanymi płaskimi kamieniami rubinowymi może nie tylko nadać bogatego akcentu twojemu strojowi, ale także będzie wyglądać wspaniale z twoim strojem.

4. Złoty Rubinowy Naszyjnik Szmaragdowy Projekt:

Złoty naszyjnik z rubinem i szmaragdem

Kiedy mówimy o kamieniach, często na pierwszym miejscu pojawiają się nazwy szmaragdów i rubinów. Połączenie szmaragdów, rubinów i diamentów zawsze tworzy fantastyczną parę. Naszyjnik wykonany z rubinów i szmaragdów ukamienowanych złotem jest po prostu idealną ozdobą na szyję, którą każda dama podkreśli podczas wieczornej imprezy. Nieregularne kształty szmaragdów i rubinów sprawiają, że zestaw jest bardziej elegancki i niesamowity.

5. Naszyjnik z podwójnym rubinem łabędzia:

Naszyjnik z podwójnym rubinowym łabędziem

Piękny wzór łabędzi z promiennego blasku czerwonych rubinów. Platynowa baza rubinów fantastycznie upiększa łabędzie. Twarz łabędzi tworzących serce przynosi wszystkie uczucia dwojga kochanków. Wycięcie w kształcie serca z rubinów sprawia, że ​​ciało łabędzia jest pięknym dziełem rzemieślników. Pojedynczy platynowy łańcuszek z rubinowymi wisiorkami z łabędziami zatrzymuje na nim oczy.

6. Naszyjnik z rubinowego kamienia w kształcie serca z diamentem:

Naszyjnik z rubinowym kamieniem w kształcie serca z diamentem

Duży naszyjnik w kształcie serca i rubinu z parą rubinowych kolczyków w kształcie serca sprawi, że Twój wygląd będzie niesamowity i lśniący. Oszałamiający design rubinowych serc podkreśli seksowny wygląd każdej damy. Efektowna suknia z otwartym dekoltem w dowolnym jednolitym kolorze wygląda dokładnie tak, jak potrzebujesz, aby stopić niezliczone serca.

7. Naszyjnik w stylu vintage z owalnym i pave rubinowym naszyjnikiem:

Naszyjnik wiszący w stylu vintage z owalnym i brukowanym rubinem

Wielkoformatowy owalny rubin inkrustowany pomiędzy ramą z kostki brukowej w towarzystwie małego rubinu z tym samym wzorem tuż nad nim wygląda fantastycznie. Karmazynowo-czerwony kolor rubinu wydobywa z jego odcienia miłosne pożądanie. Każda dama może wyglądać niesamowicie w czerwonym stroju, szczególnie w krótkiej modnej sukience, która idealnie łączy się z tak uroczym naszyjnikiem z wisiorkiem.

8. Srebrny i rubinowy naszyjnik z wisiorkiem:

Naszyjnik ze srebra i rubinu w kształcie ryby

Bardzo stylowy vintage rubinowy wisiorek wygląda zupełnie nie na świecie, co może wyróżnić Twój wygląd. Ryba spadająca z zimowych kwiatów zaprojektowana w srebrze próby 925, graweruje rubin w owalnym kształcie. Sama myśl daje niesamowity efekt na naszyjniku. Taki wyjątkowy naszyjnik może być wyborem zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

9. Rubinowy naszyjnik z czerwonego kryształu:

Naszyjnik z rubinowo-czerwonego kryształu

Podwójnym wyborem zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet jest rubin oszlifowany w kształcie kryształu, z wygrawerowaną srebrną ramką, która utrzymuje spiczasty rubinowy kryształ, który wygląda wyjątkowo na każdym. Do męskiego stroju najlepszy jest filigranowy srebrny łańcuszek.

10. Filigranowy naszyjnik z rubinem:

Filigranowy naszyjnik z rubinem

Kamień z rubinem o fioletowym zabarwieniu jest jednym z najlepszych wśród rubinów. Rzadko znaleziony rubin jest ciemny w swoim odcieniu. Kiedy jest drobno pokrojony w charakterystyczny kształt przypominający kroplę, rubin będzie wymagał wielu. Rubin jest mocowany za pomocą dobrze zaprojektowanej filigranowej zawieszki, dzięki czemu idealnie nadaje się do pokazania wydarzenia.

11. Prawdziwy grawerowany naszyjnik z rubinowych koralików:

Prawdziwy grawerowany naszyjnik z rubinowych koralików

Koraliki z oryginalnych kamieni rubinowych są bardzo modne. Wygląd koralików rubinowych daje poczucie bogactwa szlachetnych kamieni na szyi. Waga rubinowego koralika również tworzy ciężki naszyjnik. Bogaty wygląd zdecydowanie przypisuje się rubinowemu naszyjnikowi z koralikami.

12. Rubinowy i diamentowy naszyjnik na szelkach:

Rubinowy i diamentowy naszyjnik na szelkach

Wysadzany fantazyjnymi rubinami i okrągłymi diamentami, oprawiony w 18-karatowe złoto tworzy uroczy naszyjnik. Duży naszyjnik zakrywa całą szyję, dzięki czemu jest biżuterią, a także korkiem na pokaz.

13. Białe perły z muszli i rubinowy naszyjnik:

Białe perły z muszelek i rubinowy naszyjnik

Centralnym punktem naszyjnika może być rubin w owalnym kształcie. A kiedy jest duży, to na pewno nikt nie oprze się, by cię o to poprosić. Naszyjnik nawleczony białymi perłami z muszelek będzie wyglądał jak skarb w posiadaniu takiego naszyjnika.

14. Designerski rubinowy naszyjnik na szyję:

Designerski rubinowy naszyjnik z wysokim dekoltem

Naszyjnik z motywem królowej to zapierający dech w piersiach atut każdej kobiety. Piękno rubinów w kształcie markizy daje ostre spojrzenie na biżuterię. Rubiny o szlifie markizowym różnią się od innych kształtów kamienia. W połączeniu z białymi diamentami inkrustowanymi białym złotym naszyjnikiem w kształcie korony, będzie to korek pokazu nocy.

15. Ślubny złoty rubinowy naszyjnik:

Ślubny złoty naszyjnik z rubinem

Rubinowy indyjski naszyjnik ślubny jest w nim bardzo kosztowny. Całkowicie grawerowany rubinowy naszyjnik z rubinami, nawet na wielu nitkach, trzymający duży wisiorek w kształcie rubinu, to coś, na czym panna młoda czuje się na haju.

Kiedy rubiny są formowane i nabijane w metale i metale szlachetne, takie jak złoto lub platyna, najwyższe piękno ornamentu uwydatnia się na inną wysokość. Rubiny eksperymentowały w wielu projektach, które zdobywają serce — od przykutych rubinów po ciężkie naszyjniki ślubne królowej. Piękno rubinu nigdy nie blednie. Rubiny są wysadzane kolczykami, wisiorkami, pierścionkami, a przede wszystkim naszyjnikami. Wybór naszyjnika z rubinem z pewnością wymaga zastanowienia.