Wraz ze zmianą w branży modowej nastąpiła również zmiana na rynku biżuterii w zakresie naszyjników. Ciężkie złote naszyjniki zostały teraz zastąpione lekkimi długimi naszyjnikami, które zdobią sukienki projektantów. Materiał, z którego są wykonane to złoto lub srebro lub zawieszki takie jak koraliki, łańcuszki, stopy, perły itp..

proste-i-tradycyjne-długie naszyjniki

Wysoce inspirowany królewskimi naszyjnikami Maharajów, długi naszyjnik ma swój własny urok. Zdobią szyję kobiet nadając im kobiecy i delikatny wygląd.

Długi naszyjnik wzory biżuterii:

Rzućmy okiem na piękne i najnowsze projekty długich naszyjników z łańcuszkami dla dziewcząt i kobiet.

1. Długi łańcuszek na naszyjnik ze strzałką:

Długi łańcuszek w kształcie strzałki

Długi naszyjnik ze strzałką wygląda oszałamiająco, aby dać wojownikowi spojrzenie na twoich wrogów. Łańcuszek wykonany jest z prostego stopu, a wisiorek ze strzałką z metalu w kolorze srebrnym. Projekt strzałki symbolizuje ochronę i walkę ze złem lub negatywem. Reprezentuje również kierunek. Daje oszałamiający wygląd na co dzień na nocne wyjścia.

2. Długi naszyjnik z zawieszkami:

Długi naszyjnik z zawieszkami

Długi naszyjnik z kilkoma zawieszkami nadaje niepowtarzalny wygląd casualom. Łańcuszek wykonany jest z brązu, a aluminiowe kółka i owale dodają orzechowej urody. Duże koraliki nadają również statyczny wygląd. Brązowy kolor długiego naszyjnika dobrze prezentuje się również na długich spódnicach. Taki projekt naszyjnika symbolizuje spokój, bogactwo i wierność.

3. Złoty i perłowy długi naszyjnik:

Złoty i perłowy długi naszyjnik

Perłowy długi naszyjnik z kwiatkiem wykonanym ze złotej siatki wygląda fantastycznie i jest modny na ubrania etniczne lub od projektantów. Naszyjnik składa się z pięciu pasm morskich pereł połączonych ze złotym błyszczącym kwiatkiem. Projekt reprezentuje hojność, czystość, lojalność i uczciwość. Jest szeroko stosowany w funkcjach, funkcjach świątecznych i religijnych.

4. Długi srebrny naszyjnik z kokardą:

Długi srebrny naszyjnik z kokardą

Designerski, ale zmysłowy długi naszyjnik wykonany ze srebra jest w dzisiejszych czasach dość modny. Kilka srebrnych łańcuszków jest połączonych ze sobą za pomocą sprężyny i łańcuszka. Wewnętrzny łańcuszek jest również wysadzany srebrnymi perłami. Aby dodać jej uroku, do łańcuszków przymocowana jest mała srebrna kokardka. Naszyjnik nadaje Twojej osobowości inny i modny wygląd na imprezach, a nawet dyskotekach i wieczornych wyjściach.

5. Prosty długi naszyjnik w kształcie serca srebrny:

Prosty Długi Naszyjnik Serce Srebrny

Długi naszyjnik z wisiorkiem sprawia, że ​​wyglądasz niesamowicie i odważnie w codziennych sytuacjach, takich jak dżinsy, capri itp. Stalowy srebrny naszyjnik wykonany jest ze srebrnych koralików i na końcu przymocowany dużym okrągłym koralikiem. Nareszcie srebrna zawieszka w kształcie serca z kryształowo białym kamieniem osadzonym w łańcuszku dla uatrakcyjnienia go. Projekt symbolizuje głęboką miłość, czystość i prawdę.

6. Designerski długi naszyjnik w kształcie węża w kolorze złotym:

Designerski długi naszyjnik w kształcie węża w kolorze złotym

Chcesz nosić coś lekkiego w kolorze złotym! Złoty długi naszyjnik z innym wzorem wygląda wytwornie na markowych sukienkach, zwłaszcza na plazo. Złoty łańcuszek wykonany jest w stylu wiosennym i połączony z zawieszką z motywem węża. Przypomina węża wspinającego się po gałęzi drzewa. Projekt oznacza odrodzenie, płodność, niemoralność, przemianę i uzdrawiającą moc.

7. Długi naszyjnik z pawim łańcuchem dla nastolatków:

Długi naszyjnik z pawim łańcuszkiem dla nastolatków

Długi naszyjnik z łańcuszka wykonany jest kolorowy i uroczy za pomocą wisiorka w kształcie pawia. Długi łańcuszek wykonany jest ze srebra próby 925 i dołączony jest do niego pawi wisiorek wysadzany kolorowymi szmaragdami. Aby dodać urody wisiorkowi, przyczepione są do niego pióra. Projekt symbolizuje królewskość, wizję, ochronę i wskazówki.

8. Długi naszyjnik ze złotymi i srebrnymi skrzydłami dla kobiet:

Długi naszyjnik ze złotymi i srebrnymi skrzydłami dla kobiet

Szukasz czegoś sensownego do noszenia na co dzień! Długi łańcuszek z zawieszką ze skrzydłami nadaje boski wygląd. Prosty srebrny łańcuszek jest przymocowany do dwóch skrzydeł. Jedna składa się ze złota, a druga ze srebra. Wisiorek nadaje wygląd anielskich skrzydeł. Jeden opisujący dobro, a drugi zło. Projekt przedstawia dwie strony człowieka. Dobry i zły. Taki projekt jest przeznaczony do noszenia na co dzień lub też na konkretne wyjścia i biura.

9. Naszyjnik z pereł i długich kryształów:

Naszyjnik z pereł i długich kryształów

Szukasz czegoś do noszenia w pubach, dyskotekach, biurach lub na nocne wyjścia! Spójrz na długi naszyjnik z koralików w kolorze białym, aby uzyskać przyjemny wygląd. Sznurek naszyjnika wypełniony jest perełkami morskimi i kryształowymi koralikami w kolorze białym. Aby dodać jej niesamowitego designu, dodano białe zawieszki w kształcie owalu. Fason świetnie prezentuje się zarówno na co dzień, jak i formalnie. Projekt symbolizuje czystość, prawdę, spokój i ciszę.

10. Długi naszyjnik z koralików dla dziewczynek:

Długi naszyjnik z koralików dla dziewczynek

Prostą, ale modną osobowość można łatwo znaleźć, gdy nosi się długi naszyjnik z koralików. Naszyjnik wykonany jest z błękitnych koralików średniej wielkości w podwójnych nitkach. Fason świetnie prezentuje się w codziennych stylizacjach, takich jak jeansy, capri i długie spódnice. Idealnie pasuje na imprezy na plaży lub wakacje na plaży. Reprezentuje spokój, szczęście, kobiecość itp.

11. Srebrny naszyjnik z długim łańcuszkiem:

Srebrny naszyjnik z długim łańcuszkiem

Chcesz wyglądać modnie na co dzień na imprezy lub pikniki tematyczne! Projekt składa się z trzech łańcuszków w kolorze srebrnym i ostatecznie połączony z trzema dużymi łańcuszkami z zamkiem. Daje wygląd marynarza, ponieważ jest to długi naszyjnik na łańcuszku. Projekt reprezentuje wolność, ekspresję i wyzwolenie.

12. Długi złoty naszyjnik zestaw na ślub:

Długi złoty naszyjnik na ślub

Chcesz uzyskać tradycyjny wygląd festiwali i funkcji małżeńskich! Wypróbuj złoty długi naszyjnik z motywem mango dodanym do łańcuszka. Naszyjnik ma pięć złotych nici, które są dodatkowo połączone z wzorem mango wysadzanym szmaragdami. Posiada dwa pasujące kolczyki do kompletu. Wygląda atrakcyjnie na sari projektantów i projektantów lehengas.

13. Srebrny długi naszyjnik z zamkiem i kluczem:

Srebrny długi naszyjnik z zamkiem i kluczem

Chcesz mieć elegancki wygląd na imprezy lub na co dzień! Niezgrabny zamek i długi naszyjnik Key to beat, który możesz nosić. Projekt składa się z długiego srebrnego łańcuszka i klucza z zamkiem w kształcie serca z dużym czarnym diamentem. Reprezentuje miłość, zmysłowość, troskę i ochronę. Może to być najlepszy prezent dla ukochanej osoby na wyjątkowe dni, aby wyrazić swoją głęboką miłość.

14. Koralowy długi naszyjnik:

Koralowy długi naszyjnik projekt

Chcesz nosić coś wyjątkowego na lato. Wypróbuj długi naszyjnik z koralików wykonany z koralowych koralików i ozdobiony na końcu chwostem, aby nadać mu czarujący wygląd. Zastosowanie koralików koralowych w kolorze morskim sprawia, że ​​jest urocza do noszenia na plażach, a także do regularnego noszenia. Projekt jest niesamowity na co dzień. Design to symbol władzy i prestiżu.

15. Antyczny długi naszyjnik z motylem:

Antyczny długi naszyjnik z motylem

Odważny, ale modny wzór dżetów z wisiorkiem w kształcie motyla wygląda, jak serce chwyta się etnicznych ubrań i ubrań projektantów. Długi naszyjnik ma kolorową fakturę z wisiorkiem w kształcie motyla wysadzanym kolorowymi kamieniami. Naszyjnik nadaje noszącemu etniczny wygląd, reprezentując jego uczucia, takie jak wolność, zmiana, radość, odrodzenie itp..

16. Długi naszyjnik z napisem Różowe złoto:

Długi naszyjnik z napisem Różowe złoto

Chcesz podarować swojej miłości coś osobistego lub wyrazu! Wypróbuj złoty długi naszyjnik z wisiorkiem z imieniem lub napisem. Naszyjnik jest wykonany ze złota, a wisior został zaprojektowany z krzywymi tworzącymi nazwę lub uczucie do wyrażenia. Projekt może być zmysłowym prezentem dla kogoś wyjątkowego do noszenia na co dzień lub na przyjęcia i biura.

17. Długi naszyjnik Wave wisiorek w kolorze złotym:

Długi naszyjnik w kształcie fali w kolorze złotym

Nowym i modnym designem, który zyskuje popularność, jest potrójna fala wisiorka. Złoty długi naszyjnik z wisiorkiem został zaprojektowany z morskim kamieniem pośrodku otoczonym pasmem diamentów, a następnie złotym pasmem. Daje niesamowity wygląd na dżinsy i długie spódnice na wycieczki nad morze, plaże i imprezy. Projekt reprezentuje siłę, moc, zabawę, czystość i wierność.

18. Długi naszyjnik z motywem Disneya:

Długi naszyjnik z motywem Disneya

Chcesz dać swojej córce prezent związany z postaciami Disneya! Zdobądź dla niej długi naszyjnik z postacią Disneya, powiedzmy Barbie, syrenka, kopciuszek itp. Łańcuszek jest wykonany ze srebra próby 925 i do niego dołączony jest medalion z postaciami. Daje niezdarny wygląd nad sukienkami barbie na imprezy tematyczne, przyjęcie urodzinowe dla dzieci lub inne funkcje. Projekty są również prowadzone przez nastolatków w college’ach.

19. Projekt długiego naszyjnika z południowych Indii:

Długi naszyjnik świątynny w południowych Indiach

Antyczny wygląd obserwuje się, gdy noszony jest złoty długi naszyjnik inspirowany projektami biżuterii z południowych Indii. Długi naszyjnik wykonany jest ze złotych koralików, wzoru złotej monety i wisiorka z wytłoczonym wizerunkiem Bogini Lakszmi oraz czerwonymi i zielonymi szmaragdami. Najlepiej pasuje do małżeństw lub tradycyjnych funkcji religijnych. Wygląda elegancko, gdy jest noszony na ciężkich sari Kanjivaram.

20. Mały i prosty trójkątny długi naszyjnik:

Mały i prosty trójkątny długi naszyjnik

Prosty, ale wyrafinowany wygląd klasy można przyjąć, gdy założysz długi naszyjnik z prostym trójkątnym wisiorkiem. Projekt jest wykonany ze złotego, srebrnego lub metalicznego łańcuszka i dołączony jest do niego trójkątny czarny wisiorek. Jest bardzo noszony na co dzień do noszenia na co dzień lub do biur, przyjęć itp. Wzór oznacza Trójcę syna, ojca i ducha świętego. Symbolizuje czystość, prawdę i pozytywność.

Długie naszyjniki często nadają noszącemu wyjątkową ikonę mody. Projekty są obecnie powszechnie spotykane nie tylko w Ameryce i Anglii, ale także w krajach azjatyckich. Jest modny nie tylko wśród dziewcząt i pań, ale także u chłopców, którzy chcą mieć niepowtarzalny i odważny wygląd.