Kobiety potrzebują lin i zaprojektowanych lin. Łańcuszek wokół jej nieskazitelnej szyi i zaprojektowany przez Coral naszyjnik stanowią dla niego niezwykłą sprawiedliwość. Koralowe klejnoty to najbardziej pociągający, wyrafinowany kamień organiczny, który został znaleziony podczas pochówków w starożytnym Egipcie i prehistorycznej Europie i do dziś jest najpopularniejszym kamieniem szlachetnym. Koralowy naszyjnik może być zaprojektowany z pięknymi koralami lub naszyjnikiem ze złotem, diamentem, srebrem i koralami.

koral-naszyjnik-wzory

Koralowce mogą mieć różne kolory, najczęściej preferowane są korale wapniowe czerwone (corallium rubrum), białe, od bladych do głębokich różowe, niebieskie i konchiolinowe w kolorze czarnym, brązowym. Korale w kolorze głębokiej czerwieni i jasne białe koralowce są bardzo drogie na rynku. Najlepsze czerwone korale pochodzą z basenu Morza Śródziemnego. Koralowce używane w tworzeniu biżuterii to korale z twardym rdzeniem, które mogą wymagać wysokiego polerowania.

Różne rodzaje naszyjników z koralami:

Oto 9 popularnych wzorów naszyjników z koralami, które zostały wskazane:

1. Prosty projekt naszyjnika z koralami:

Prosty projekt naszyjnika z koralem

Koral sam w sobie dodaje piękna naszyjnikowi. Z tego powodu kobiety wolą nosić zaprojektowane koralowe naszyjniki i tworzy to antyczny wygląd, a połączenie kolorów można również wykonać, aby wydobyć różne kolory w koralowym naszyjniku. Naszyjnik może składać się z dwóch lub wielu pasm liny koralowej z koralowym wisiorkiem lub kamieniem koralowym przylutowanym do samego łańcuszka. Koralowy naszyjnik bardzo dobrze komponuje się z prostą bawełnianą sari lub bawełnianą kurtą. kiedy kobiety noszą zwykłe ubrania z koralowym naszyjnikiem, zdobyła wzrok wszystkich tam!!

2. Damski naszyjnik z czerwonego korala w kolorze złotym:

Naszyjnik damski z czerwonego korala w kolorze złotym

Ten rodzaj naszyjnika jest typowym tradycyjnym klejnotem do noszenia. Noszenie złotej biżuterii w okresie świątecznym jest częścią stylu indyjskiego i w połączeniu z koralem staje się bardziej dostosowane do tradycyjnych strojów.

Kombinacja biżuterii koralowej ze złotem jest preferowana przez grupę wiekową 50 lat niż młodsze pokolenie, a projekty są również wykonane w taki sposób, aby były odpowiednie dla kobiet powyżej 50. roku życia. Projekt naszyjnika jak: koralowe kamienie umieszczone między naszyjnikiem Gold lub złoty naszyjnik z koralowymi kamieniami wiszącymi jak koraliki.

3. Naszyjnik z koralowego kryształu:

Naszyjnik z koralowego kryształu

Koral może ponownie połączyć się z pięknem natury i jej cudami. Dzięki takiemu myślowemu połączeniu kryształu z koralem może zdziałać cuda. Ponieważ kryształy i koralowce zapewniają duchowe wsparcie w uzdrawianiu relacji & wewnętrzny spokój, a także pomaga w stabilności emocjonalnej. Blask kryształów unosi się wraz z koralami.

4. Koralowy naszyjnik z pereł dla dziewczynek:

Koralowy naszyjnik z pereł dla dziewczynek

Jak cytuje Jean de la Bruyere „Najrzadsze rzeczy na świecie, obok ducha rozeznania, to diamenty i perły”. Połączenie pereł koralowych to zdecydowanie arcydzieło. Bogactwo perły i kolorowość koralowców idą w parze. Jest to rodzaj naszyjnika polecany do noszenia na imprezę w nowoczesnym stroju (rozkloszowana sukienka, koronkowa sukienka) lub Statement Gown.

5. Projektant Koral Diamentowy Naszyjnik Projekt:

Projektant Koral Diamentowy Naszyjnik Projekt

Imię Diament jest zawsze na „jej” liście prezentów. Diament jest uważany za znak miłości !! Diamentowy naszyjnik jest zawsze poszukiwany podczas sezonu weselnego lub świątecznego na całym świecie. Twórcy biżuterii zdecydowanie wpadli na genialny pomysł połączenia dwóch kamieni szlachetnych i teraz został on oceniony jako najlepiej sprzedający się klejnot w dzisiejszych czasach. Wspaniały kolor koralowca wykupują diamenty.

6. Srebrny naszyjnik z czerwonego korala:

Srebrny naszyjnik z czerwonego koralu

Srebro jest najbardziej ekonomiczną biżuterią metalową w porównaniu z innymi metalami szlachetnymi i metalami preferowanymi przez kobiety, a także przez mężczyzn. Srebrny naszyjnik z koralem polecany jest dla wszystkich grup wiekowych. Jest to lekki klejnot. Kamienie koralowe mogą być osadzone na srebrnym łańcuszku lub można wykonać srebrny koralowy wzór. (Np.: koralowa kula i srebrna kulka)

7. Koralowe białe złoto:

Koralowe Białe Złoto

Białe złoto jest stopem złota i jednego stopu, który jest w kolorze białym i jak sama nazwa wskazuje, w kolorze srebrnym z metalicznym rodem. Białe złoto jest jednym z preferowanych przez młodzież. Ponieważ kolor złoty nie jest preferowanym kolorem przez dziewczęta w szkole i na studiach. Połączenie białego złota i koralowca może być również tradycyjnym strojem.

8. Koralowy naszyjnik z emalii dla dziewczynek:

Koralowy naszyjnik z emalią dla dziewczynek

Coral Enamel najpopularniejszy wśród wszystkich grup wiekowych i dostępny na rynku w przystępnej cenie. W tym typie korale są pożądane w dowolnej pożądanej formie, a te rzeźbione korale są połączone z kolorową emalią, te emaliowane biżuterię można również pokryć elementami ze złota lub białego złota.

9. Tradycyjny koralowy naszyjnik Kundan:

Tradycyjny koralowy naszyjnik Kundan

Ostatni wzór naszyjnika to kamienie kundan (znane jako Bikaneri lub Jaipuri Jewellery). Najsłynniejszy kamień szlachetny foliowany złotem między kamieniem a wierzchowcem. Stał się jednym z najbardziej indyjskich kamieni szlachetnych i jest w modzie. Nieoszlifowany wygląd kamienia kundan zmieszanego z koralem wydobywa nowoczesny wygląd.

Koralowce są w fazie gaszenia z powodu intensywnych połowów. Więc ludzie powinni kupować koralową biżuterię z tą myślą. teraz dostępne są również syntetyczne korale, które będą przedstawiać tę samą cechę, co prawdziwe koralowce. Który też może się zmęczyć, kupując go.

Zachowanie biżuterii koralowej jest bardzo ważne, ponieważ koralowce zwykle przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Zaleca się przecieranie miękką czystą szmatką i wyrastanie ciepłą wodą z mydłem. Koralowców nigdy nie należy moczyć. Przechowywanie korala jest tak samo ważne jak wycieranie. Powinien być przechowywany w torebce z miękkiej tkaniny lub we własnym pudełku na biżuterię. Koralowy naszyjnik należy nosić po zakończeniu makijażu i w razie potrzeby dodaniu perfum.