Biżuteria świątynna jest zasadniczo inspirowana Bogiem i Boginią Kultury Indyjskiej. Piękne starożytne wzory obok nadają im antyczny wygląd. Taka biżuteria jest szeroko kupowana w południowej części Indii. Jednak ten rodzaj ciężkiej biżuterii jest teraz dostępny również w prostych wzorach świątynnych naszyjników.

świątynny naszyjnik z biżuterią

Wzory naszyjników świątynnych:

Rzućmy okiem na kilka pięknych wzorów naszyjników ze świątyń, które z pewnością podbiją Twoje serca.

1. Królewski Kundan Haar:

świątynia-biżuteria-naszyjnik-wzory-królewski-kundan-haar

Ten wspaniały projekt z pewnością podbije Twoje serce, gdy spojrzysz na niego. Wykonany z kundan i wysadzany czerwonymi diamentami, nadaje królewskiego charakteru. To da ci nowy klasyczny wygląd z elegancją, gdy nosisz je na etnicznych sariach designer.

2. Rubinowy naszyjnik Lalitha:

świątynia-biżuteria-naszyjnik-wzory-rubin-lalitha-naszyjnik

Chcesz mieć trzeźwy wygląd z ciężkim naszyjnikiem! Następnie wybierz złoty naszyjnik ze świątyń Lalitha dostępny w różnych wzorach. Wisiorek Bogini Lakszmi zaprojektowany z różnych czerwonych rubinów nadaje prosty i wyrafinowany wygląd. Taki naszyjnik dawałby ci wygląd divy w małżeństwie, a także inne takie drobne religijne funkcje na sari lub lehengas.

3. Zestaw biżuterii z perłową świątynią:

perłowa-świątynia-zestaw-biżuterii

Ten zestaw naszyjników ze świątyń zawiera piękne kolczyki i mang tikka. Zestaw zawiera kilka wzorów Bogini Lakszmi z zawieszoną na końcu morską perłą. Ten prosty zestaw świetnie prezentuje się w połączeniu z prostym etnicznym strojem. Takie proste, ale modne zestawy stały się modne wśród nastolatek w tym sezonie.

4. Naszyjnik z różowym diamentem:

świątynia-biżuteria-naszyjnik-wzory-różowy-diament-naszyjnik-naszyjnik

Ten zestaw do naszyjników świątynnych jest wykonany z niesamowitych różowych sztywnych rubinów, złotego wzoru Bogini Lakszmi, pereł i różowych koralików dla pięknego wykończenia. Kolczyki średniej wielkości stają się dodatkiem do Twojego eleganckiego wyglądu dzięki sarees Kanjivaram.

5. Rubinowy naszyjnik z Jhumarem:

świątynia-biżuteria-naszyjnik-wzory-rubinowy-naszyjnik-z-jhumar

Takie zestawy zauszników nie tylko nadają ci antyczny wygląd, ale także zapewniają klasyczny styl, gdy są noszone na etnicznych lub designerskich strojach. Naszyjnik ma trzy paski. Pierwsza i ostatnia są wysadzane złotymi kulkami, podczas gdy środkowa niesie w sobie rubiny Kempa. Wisiorek Bogini Lakszmi został zaprojektowany z pięknymi perłami morskimi poniżej.

6. Naszyjnik Lord Ganesha Nakshi:

lord-ganesha-nakshi-naszyjnik

Świątynny naszyjnik z biżuterią, który ma piękny wisiorek Lord Ganesha, z pawiami po obu stronach i ozdobiony dużymi szmaragdowymi koralikami, diamentami, rubinami i perłami, przyciąga wzrok. Jest to krótki naszyjnik noszony specjalnie na festiwale związane z Ganapati. Daje rzut oka na starożytny projekt biżuterii z maleńką pracą nakshi, która daje urocze wzornictwo.

7. Maharani Haar:

maharani-haar

Panny młode noszą teraz tak długie naszyjniki, popularnie zwane haar. Daje to glamour narzeczonym. Jest to haar, który był bardzo widoczny na szyi królowych Rajwada. Naszyjnik posiada dwie zawieszki. Jedna z Bogini Lakszmi, a druga z mango z bundi Mala zamiast łańcuszka.

8. Kolorowy projekt naszyjnika z pawia i mango:

kolorowy-pawie-i-mango-naszyjnik-projekt

Ten oszałamiający naszyjnik doda Ci urody, gdy założysz go na designerskie sari lub lehengas. Jest to również naszyjnik ślubny do małych funkcji. Naszyjnik jest wysadzany kolorowymi rubinami, szmaragdami i nakshi z wzorem pawia i mango.

9. Antyczny naszyjnik świątyni Haram:

świątynia-biżuteria-naszyjnik-wzory-antyczny-haram-naszyjnik-świątyni

Jest to rzeczywiste połączenie tradycyjnej pracy nakshi, projektowania haram i projektowania świątyń. Wisiorek daje spojrzenie Pana Shivy z jego rodziną, Bogini Parvati, Ganesha i Kartikey. Naszyjnik jest wytłoczony kilkoma rubinami, szmaragdem i kundan.

Wzory świątynnych naszyjników z biżuterią stały się modniejsze, aby nadać religijny wygląd na festiwalach. Różnorodność wzorów i wzorów wisiorków pozostawia na chwilę dylemat, co wybrać, a co nie. Wypróbuj więc jeden taki projekt świątyni, aby nadać sobie kobiecy i diva wygląd.