Zaprojektowana biżuteria metalowa zawsze utrzymywała swoją pozycję w branży modowej. Jednym z takich metalowych elementów biżuterii jest duży naszyjnik Chunky, który przedstawia uderzający kolor i wzór, który przyciąga uwagę na imprezie lub spotkaniu. Czy jest jakaś lepsza metoda na pokazanie damskiej biżuterii niż noszenie jej z prostymi indyjskimi lub zachodnimi ubraniami? Dobry kawałek naszyjnika Statement zapewni „podziw”, do którego dążą panie.

Najnowsze i piękne duże wzory naszyjników na wesela:

Aby osiągnąć ten oszałamiający wygląd, oto 9 najlepszych projektów dużych naszyjników, które pozwalają uniknąć konsternacji na imprezie.

1. Chunky Bib Fashion Naszyjnik:

Naszyjnik z masywnymi szelkami

Naszyjnik na szelkach jest podobny do naszyjnika z obrożą, ale różnica polega na kształcie naszyjnika na szelkach, który obejmuje aż do połowy klatki piersiowej jak normalny kosz używany dla dzieci. Masywny naszyjnik może być wykonany z normalnej metalowej ramy lub również ze złota, co odpowiednio podwyższa cenę naszyjnika. Ten naszyjnik został zaprojektowany przez połączenie naszyjnika z kołnierzem z połączonym naszyjnikiem łańcuszkowym.

2. Duży wielokolorowy kryształowy naszyjnik:

Duży wielokolorowy kryształowy naszyjnik

Wielokolorowy naszyjnik można łączyć z wszelkiego rodzaju ubraniami, co czyni go uniwersalnym dodatkiem. Centralnym elementem naszyjnika są białe kryształy, które następnie są otoczone różnymi kolorowymi kryształami. Kształt kryształów może być regularną lub nieregularną ramą.

3. Masywny, pozłacany metalowy naszyjnik:

Masywny pozłacany metalowy naszyjnik

Pozłacany duży naszyjnik z grubego metalu nie tylko nadaje mu bogaty wygląd, ale także sprawia, że ​​wygląda on wytwornie. Ten rodzaj masywnego naszyjnika może być dowolnym geometrycznym wzorem z haczykiem z tyłu naszyjnika.

4. Ogromny naszyjnik z masywnego kamienia z czarnej wstążki:

Naszyjnik z masywnego kamienia z czarną wstążką

Zwykła czarna wstążka nie jest używana jako dodatek do pakowania prezentów, ale pomaga również w stworzeniu pięknego i ekstrawagancko zaprojektowanego naszyjnika. Wybrana tutaj czarna wstążka jest gruba i ma wystarczającą szerokość, aby przykleić ogromne kolorowe kamienie, które mogą być plastikowymi kamieniami lub kryształami, a nawet perłami w połączeniu z innymi kamieniami szlachetnymi.

5. Naszyjnik z młotkiem w kolorze złotym:

Młotkowy naszyjnik ze złotymi ogniwami

Metalowa konstrukcja młotkowana jest jednym z najbardziej artystycznych wzorów wykorzystywanych przy tworzeniu naszyjników. Duże wzory naszyjników wykonane z tego materiału nadają szyi pełnię dzięki dużym geometrycznym wzorom o młotkowanym i polerowanym wyglądzie. Duży złoty naszyjnik jest wykonany bardziej artystycznie przy użyciu tego młotkowego wzoru..

6. Masywny turkusowy naszyjnik:

Masywny turkusowy naszyjnik

Turkusowy jeden ze słynnych kamieni szlachetnych w kolorze niebieskim. Najbardziej znanym kolorem turkusowym jest kolor błękitny. Kolekcja Plain turkusu w obszerny duży naszyjnik to najbardziej elegancki klejnot, który każda kobieta może mieć w swojej garderobie.

7. Diamentowo-rubinowy naszyjnik z masywną obrożą:

Diamentowo-rubinowy naszyjnik z masywną obrożą

Diamentowy naszyjnik jest zawsze biżuterią przykuwającą oko i kiedy diamenty, które są duże i pokrywają cały duży wzór naszyjnika z Rubinowym kamieniem, warto założyć na specjalne okazje, takie jak Ślub.

8. Naszyjnik z masywnej szarej perły:

Naszyjnik z masywnej szarej perły

Perły występują w różnych kolorach i rozmiarach, jednym z takich kolorów jest szary, który daje jaśniejszy wygląd niż zwykłe perły. Aby dodać wdzięku i elegancji projektanci wykonali duży naszyjnik z szarych pereł o stosunkowo dużych rozmiarach niż zwykle. Te duże perły są łączone w wiele rzędów i skręcane, aby utworzyć nieporęczny naszyjnik.

9. Naszyjnik z kryształowym kwiatem:

Naszyjnik z kryształowym kwiatem

Kwiatowy wzór został wykorzystany we wszystkich możliwych projektach biżuterii. Jednak ten sam kwiatowy wzór został użyty przy tworzeniu innowacyjnego dużego naszyjnika. Kryształowy kwiatowy wzór wygląda bardziej łaskawie z połączeniem pereł.

Te architektoniczne projekty dużych naszyjników przyciągnęły wzrok wszystkich pań, które noszą bardziej specjalne ubrania od projektantów niż zwykły cienki łańcuszek warstwowy lub cienki łańcuszek. Naszyjniki należy odpowiednio dobrać tak, aby zawieszka nie przesuwała się cały czas w jedną stronę.