Masywna biżuteria to odważne i odważne elementy, które wyróżniają się na tle innych. Masywne naszyjniki są stworzone, aby wyróżnić Cię i dać Ci modny wygląd. Te naszyjniki są wykonane z dużych, odważnych kamieni lub pereł.

Top 9 najnowszych masywnych naszyjników w nowych stylach:

Możesz wybrać masywne naszyjniki, które pasują do twojego projektanta lub tradycyjnego stroju. Tutaj Wybierz swój najlepszy i wybierz go.

1. Vintage masywny naszyjnik:

Vintage masywny naszyjnik

Ten masywny naszyjnik w stylu vintage wykonany jest z pustych, złotych kwiatów i filigranowej pracy. Złoty masywny naszyjnik składa się z dwóch warstw, dolna warstwa jest ząbkowana. Wykonana złota praca ma również wzór pawia, który jest umieszczony po obu stronach. Ten naszyjnik w stylu vintage dobrze układa się na szyi jak kołnierz.

2. Masywny naszyjnik z pereł:

Naszyjnik z masywnych pereł

Zdobądź ten wspaniały, oszałamiający, masywny naszyjnik z pereł, który ma rzędy pereł przeplatanych cyrkoniami i mlecznym szkłem. Naszyjnik jest masywny i najlepiej nadaje się do noszenia na imprezę. Użyte perły mają kolor szampański i zapierają dech w piersiach. Wybierz to arcydzieło, a na pewno przyciągniesz głowy.

3. Masywny srebrny naszyjnik:

Masywny srebrny naszyjnik

Pokochasz ten masywny srebrny naszyjnik, który jest wyrazistym naszyjnikiem. Srebrny masywny naszyjnik ma duże odważne wzory i kamienie. Owalne kamienie w łańcuszku i zawieszce są duże i wyglądają absolutnie oszałamiająco. Wybierz ten srebrny naszyjnik, aby pasował do tradycyjnego noszenia, a także do eleganckich sukienek od projektantów.

4. Złoty masywny naszyjnik:

Złoty masywny naszyjnik

Wybierz odważny i uliczny styl dzięki temu masywnemu złotemu naszyjnikowi, który będzie pasował do stroju projektanta. Ten masywny naszyjnik jest idealny nawet do noszenia na co dzień, jak dżinsy i biały top. Złoty naszyjnik wykonany jest z grubych złotych ogniw, które są ze sobą połączone.

5. Masywne naszyjniki z koralikami:

Masywne naszyjniki z koralikami

Ten czarny masywny naszyjnik ma trzy rzędy czarnych koralików o różnych rozmiarach. Czarne koraliki połączone są ze sobą czarnym łańcuszkiem. Wspaniale jest łączyć z czarnymi kolczykami i strojem pasującym do czerni. Masywny czarny naszyjnik świetnie nadaje się na niezobowiązujące przyjęcia i kolacje.

6. Kamienny gruby naszyjnik:

Naszyjnik z masywnego kamienia

Użyj tego masywnego naszyjnika z jadeitu, aby wyglądać olśniewająco i imponująco. Piękny niebieski kolor drogocennego jadeitu zapiera dech w piersiach. Jest to warstwowy naszyjnik, który ma pływający kołnierz w kształcie łezki. Główny łańcuszek ma okrągłe jadeitowe koraliki o dużych rozmiarach.

7. Masywny naszyjnik z kolorowym blokiem:

Masywny naszyjnik z kolorowymi blokami

Wybierz ten duży, masywny naszyjnik z kolorowymi blokami, aby pasował do każdego stroju, który nosisz. Naszyjnik posiada trzy kolorowe koraliki, które są ułożone razem we wzór kształtu. Kolory wybrane do tego typu naszyjników to zazwyczaj te, które łączą się ze sobą.

8. Masywny naszyjnik z bombek:

Masywny naszyjnik z bombkami

Styl cacko jest również jednym z najczęściej używanych wzorów w masywnych naszyjnikach. Wykonane tu bombki są z kamieni, a także koralików. Bombki są ułożone w prosty wzór, ale każda bombka ma maleńką złotą ramkę, która sprawia, że ​​wygląda oszałamiająco. Końce każdego z koralików również mają złotą siatkę.

9. Kryształowy masywny naszyjnik:

Kryształowy masywny naszyjnik

Spraw, by panna młoda wyglądała uderzająco pięknie dzięki temu masywnemu naszyjnikowi wykonanemu z kryształu górskiego i kryształu górskiego. Srebrny naszyjnik to najpiękniejsza biżuteria, jaką założy panna młoda. Cyrkonie i kryształy użyte w naszyjniku mają kształt łzy i koła. Połączone są w formie kwiatów. Nie ma widocznego łańcucha, tylko kwiaty, które są połączone do końca.

Możesz wybrać masywne naszyjniki, które pasują do twojego projektanta lub tradycyjnego stroju. Te masywne naszyjniki są kolorowe i mogą być również wykonane z kamieni szlachetnych, takich jak jadeit. Wybierz masywne naszyjniki, aby uzupełnić proste ubranie. Sprawi, że będzie bardziej wyrafinowany.