Antyczny naszyjnik to rodzaj biżuterii, która reprezentuje poprzednią epokę lub okres czasu w społeczeństwie ludzkim. Tego rodzaju klejnoty są przekazywane z pokolenia na pokolenie i są rodzajem błogosławieństwa od starszych. Te naszyjniki niosą również emocje rodziny i są ozdobą dziedzictwa. Antyczny naszyjnik wykonany jest z drogocennych klejnotów, a kunszt naszyjnika jest niesamowity, pozostawiając Cię bez słowa.

antyczne wzory naszyjników

Naszyjnik można zaprojektować z dowolnego metalu, takiego jak złoto, diament, szmaragdy lub srebro. Antyczny naszyjnik dodaje królewskiego i eleganckiego charakteru. Zobaczmy niektóre najlepsze antyczne projekty naszyjników.

Najlepsze antyczne wzory naszyjników:

Oto 9 najlepszych projektów antycznych naszyjników w następujący sposób.

1. Antyczny naszyjnik z czystego złota:

antyczny-naszyjnik-z-czystego-zlota1

Złoto to metal, który jest popularny od czasów starożytnych. Królowie i cesarze nosili naszyjniki wykonane z czystego złota, ponieważ przedstawiało członków rodziny królewskiej. Generalnie antyczne naszyjniki zostały wykonane z czystego złota, a kunszt wykonany na naszyjniku był oszałamiający. Ten rodzaj naszyjnika z antycznego złota można nosić na weselu lub na każdą pomyślną okazję, dzięki czemu będziesz wyglądać wdzięcznie i elegancko.

2. Antyczne naszyjniki ślubne:

ślubny-antyczny-naszyjnik2

W dzisiejszych czasach panna młoda lubi nosić antyczny naszyjnik w dniu ślubu. Ponieważ te naszyjniki są wyjątkowe i sprawiają, że wyglądasz wspaniale i różni się od innych, ze względu na te cechy wesele doceniają noszenie tych naszyjników w ich dniu. Te naszyjniki są bardzo ciężkie, a czerwone rubinowe i wytłoczone w nim kundan sprawiają, że wygląda nie ze świata.

3. Zapierające dech w piersiach antyczne naszyjniki:

Zapierające dech w piersiach antyczne naszyjniki

Choć ten naszyjnik wygląda prosto, ale na pierwszy rzut oka można się w nim zakochać. Połączenie wszystkich drogocennych klejnotów, takich jak rubin, szmaragd, perła, diament i kundan, sprawia, że ​​naszyjnik wygląda niesamowicie. Ten rodzaj naszyjnika można nosić na lekkich imprezach, a także w fajnych hangoutach, dzięki czemu wyglądasz fajnie i stylowo. Może żelować z każdym rodzajem stroju, który preferujesz.

4. Antyczny naszyjnik z wytłoczonym rubinem i boginią:

Antyczny naszyjnik z wytłoczonym rubinem i boginią

Połączenie rubinu i złota istnieje od wieków i jest nawet świetną kombinacją. Naszyjnik jest zaprojektowany w formie liścia, a pomiędzy dolarem znajduje się figura bogini. Cała koncepcja projektowania różni się od innych rodzajów naszyjników, dzięki czemu wydaje się wyjątkowy od innych. To najlepszy zabytkowy złoty naszyjnik.

5. Duchowe antyczne naszyjniki:

Duchowe antyczne naszyjniki

Niektórzy ludzie mają duchowe zakręcenie myśli i chcą nosić naszyjnik lub ozdoby z tym związane. Tak więc ten złoty, antyczny naszyjnik jest dla nich idealnym wyborem, ponieważ wiszące zawiera portret „Pana Kryszny”, a grawerowane na nim rzemiosło jest nie z tego świata. Możesz nawet wygrawerować dowolny inny portret lorda według własnego uznania.

6. Antyczny naszyjnik Kundan:

Kundan antyczny naszyjnik

Kundan jest również formą złota i powstał po wielu trudach. Antyczny naszyjnik wykonany z kundan ma iskrzący i królewski wygląd. W tym naszyjniku dookoła naszyjnika zawieszone są perłowe i złote kulki, które podkreślają piękno Twojego dekoltu i samego naszyjnika. Rubin i szmaragd zastosowane pomiędzy naszyjnikiem zwiększają wartość klejnotu.

7. Designerskie rubinowe antyczne naszyjniki:

Designerskie rubinowe antyczne naszyjniki

Projektanci stworzyli antyczny naszyjnik, który nadaje mu niepowtarzalny i stylowy wygląd. Naszyjnik wykonany w kształcie gwiazdy; rubiny są wysadzane ćwiekami, co na pierwszy rzut oka nadaje klejnotowi błyszczącego wyglądu. Łańcuszek wykonany jest z cienkich drucików ze złota splecionych ze sobą, tworząc mocny łańcuszek, dzięki czemu zestaw wygląda modnie i modnie. Jest to jeden z popularnych projektów złotych naszyjników antycznych.

8. Perłowy naszyjnik antyczny Jhumka:

perłowy naszyjnik Jhumka antyczny

Jhumka są formą dzwonów i są bardzo w tradycji indyjskiej kultury. W tym zestawie użycie rubinu jest nabijane w szczególny sposób, a pod nim zawieszona jest jhumka, na której zawieszona jest perła, sprawiając, że naszyjnik wizualizuje się wyjątkowo. Cały kunszt naszyjnika jest piękny i będzie idealny na każdą okazję, na jaką masz ochotę.

9. Tradycyjne indyjskie antyczne naszyjniki:

Tradycyjne indyjskie antyczne naszyjniki

Oto tradycyjny indyjski, antyczny naszyjnik wykonany ze złota. Złoto jest zaprojektowane i stylizowane na wzór spiralnych kółek, a na krawędziach zastosowano małe złote koraliki. Wisząca pomiędzy nimi została zaprojektowana ze złotego koła i rubinu z drogocennego kamienia. Tego typu naszyjniki są zwykle noszone na weselach, a także na specjalne okazje i dobrze wyglądają z tradycyjnymi ubraniami. To jeden z najlepszych wzorów antycznych złotych naszyjników.

Antyczne naszyjniki to te, które różnią się od innych i są również cenne. Ponieważ te naszyjniki są wykonane z kamieni szlachetnych, więc mogą dłubać w kieszeniach na wyższej stronie. Ale jednocześnie sprawiają, że wyglądasz z wdziękiem, ładnie i inaczej od innych. Komentarze będą napływać, dzięki czemu poczujesz się wyjątkowo. Dzięki temu antyczny naszyjnik jest idealnym wyborem na wesela, a także na pomyślne, specjalne okazje.