Projekty naszyjników mogą być bardzo fascynujące. Możesz je również dostać w 5 gramach, aby uzyskać bardzo opłacalny zakup. Te projekty mogą być w stylu nowoczesnym lub tradycyjnym ze wszystkimi misternymi detalami. Projekt naszyjnika o gramaturze poniżej 5 g zapewnia wyjątkowy wygląd Twojej szyi. Sprawdź tę listę 5 gramowych wzorów naszyjników ze złota i śmiało kup idealny dla siebie.

Najlepsze złote wzory naszyjników w 5 gramach:

Kilka topowych wzorów naszyjników ze złota 5g o masie 9 prezentujących się tutaj,

1. Klasyczny naszyjnik:

Klasyczny naszyjnik

Możesz zdobyć ładny 5 gramowy złoty naszyjnik, który jest zarówno klasyczny, jak i tradycyjny. Do naszyjnika dołączono również kolczyki o tym samym wzorze. Projekt jest długi, z wiszącymi kolczykami. Ten designerski zestaw jest również w Twoim budżecie.

2. Łańcuch linowy w 5 gm:

Łańcuch linowy w 5 gm

Jednym z najpopularniejszych wzorów naszyjników jest łańcuszek linowy. Ten naszyjnik ze złota 5 g to idealny zakup do codziennego użytku. Łańcuszek wygląda lśniąco ze względu na styl skręconej liny, który mieni się w świetle. Ten rodzaj łańcuszka ze sznurka w złocie 5 g zapewnia komfortowy wygląd również na przyjęciach weselnych.

3. Naszyjnik z kolcami:

Naszyjnik z kolcami

Oto niedrogi, ale wspaniały naszyjnik ze złota. Te 5 wzorów naszyjników ze złota tola jest idealnych na okazje, ponieważ złoto świeci jasno. Kolce w naszyjniku i kolczykach wyglądają bardzo atrakcyjnie. Różne wzory są zawsze najlepszym wyborem dla kobiet, kup ten na następną imprezę.

4. Naszyjnik kablowy:

Naszyjnik z kabla

To nowoczesne podejście do projektu naszyjnika. Złoty naszyjnik 5g jest wykonany z połączonych ze sobą maleńkich kabli. Świetnie sprawdza się w biurze i na co dzień. Naszyjnik również posiada mocne zapięcie na końcu. Kobiety mogą cieszyć się tego typu biżuterią na imprezę biurową.

5. Złota Mangalsutra:

Złota Mangalsutra

Zdobądź ten piękny wzór mangalsutry w 5 gramowym złocie i możesz cieszyć się nim do noszenia na co dzień. Delikatna zawieszka z motywem liści jest idealna do prostego wyglądu. Ten 5 gramowy naszyjnik jest właśnie tym, czego potrzebujesz do innej mangalsutry. Mężczyźni mogą podarować tego typu biżuterię swojej żonie w każdy szczególny dzień lub walentynki.

6. Naszyjnik w kształcie litery V:

Naszyjnik w kształcie litery V

Ten złoty naszyjnik w kształcie litery V jest idealnym zakupem na urodziny lub rocznicę. Naszyjnik w kształcie litery V ma przymocowane do niego maleńkie diamenty. Delikatne kolczyki, które mają ten sam wzór naszyjnika, dopełniają całości. Świetnie wygląda na każdym stroju, jeśli chcesz nosić zachodnie stroje to ten będzie fajnym wyborem.

7. Naszyjnik z koralików:

Naszyjnik z koralików

Ten niesamowity naszyjnik z trzech nici z koralików to wspaniały sposób na przyciągnięcie uwagi. Każda nitka ma koraliki o różnych rozmiarach, dzięki czemu wygląda bardzo efektownie. Kolczyki również mają ten sam wzór, ale bardzo dramatyczny.

8. Upuść naszyjnik z linkiem:

Upuść naszyjnik z ogniwem

Oto dobry naszyjnik z linkami, którego możesz używać do noszenia na co dzień. Link do upuszczania wygląda bardzo prosto, a jednocześnie bardzo stylowo. Do naszyjnika możesz również dołączyć wisior.

9. Naszyjnik z łańcuszkiem węża:

Naszyjnik z wężem

To kolejny popularny projekt naszyjnika, który wygląda jak wzór węża. Naszyjnik jest bardzo mocny i również wygląda na ciężki. Ten projekt ma na końcu zacisk.

5 gramowy złoty naszyjnik może być wykwintny i stylowy. Możesz mieć je w różnych wzorach, od prostych i prostych po skomplikowane. Tradycyjne i nowoczesne projekty są bardzo atrakcyjne.