Lato jest tutaj! A dzięki obozom letnim nasze dzieci angażują się w wakacje! Letnie obozy w Chennai odbywają się od kwietnia do maja. Obozy te oferują dodatkowy wgląd w sprawy poza akademikami, ponieważ w godzinach szkolnych dzieci męczą się tylko zajęciami szkolnymi i lekcjami. Jako rodzic trudno byłoby ci odesłać dziecko, ponieważ lato to jedyny czas na spędzenie z dziećmi. Ale obóz letni dla dzieci w Chennai nawet zwiększa zdolność dzieci do robienia rzeczy i sprawia, że ​​uczą się nowych sposobów samodzielnego i pewniejszego wykonywania swoich zadań. Odkrywają siebie, wykonując różne rodzaje zajęć na obozie letnim, w tym opiekę nad Matką Naturą, taniec, pływanie, sztukę, naukę, malarstwo, zdolności emocjonalne i fizyczne, mowę językową, robotykę itp. W tym artykule wymieniono dziewięć obozów letnich, które możesz idź na ten sezon z dzieckiem

9 najlepszych obozów letnich w Chennai ze szczegółami:

1. Jaś & Centrum zabaw dla dzieci Małgosia:

Z fascynującą nazwą zaczerpniętą ze znakomitych bajek, które są częścią repertuaru każdego dziecka; Jaś & Dzieci Małgosi (H & G) wyróżnia się jako dom zabaw/centrum aktywności dla dzieci, którego celem jest spełnienie marzeń każdego dziecka i serca każdego rodzica. Naładowany licznymi odmianami rozrywki, jest fascynującym domem zabaw pod każdym względem, bez niebezpiecznej wiedźmy!

obozy letnie w chennai

h & G ma uroczo proste motto: „gdzie dzieci są dziećmi…”. Celem tego centrum zabaw nie jest bycie „żłobkiem”, wydziałem ani żłobkiem. Jest pozycjonowany jako wypełniony zabawą dom marzeń, gdzie dzieci uwalniają swoją wyobraźnię i odkrywają siebie we własnym tempie. Ostatecznie H&G polega na budowaniu trzech „K” u dzieci: KREATYWNOŚCI, CHARAKTERU i ZAUFANIA. Zabierz swoje dzieci do Hansel & Dzieci Małgosi – „miejsce zabawek”. Będziesz zadowolony, że prawdopodobnie to zrobiłeś.

 • Zajęcia: – Mają wiele zajęć dla dzieci, takich jak rzemiosło, opowiadanie historii, liczydło, taniec, akustyka, czas na opowieści, joga, pismo ręczne, teatr.
 • Grupa wiekowa: – Minimalne kryteria wiekowe to trzy lata i więcej, aby dzieci mogły wybrać dowolną aktywność.
 • Adres: – www.hanselandgretel.in, Jagadambal St, Thiyagaraya Nagar, Chennai, Tamil Nadu, 098 40 431549
 • Gdzie czas i opłaty: – Czasy mogą się różnić w zależności od wyboru czynności i czasu jej trwania. Nawet miejsce może się różnić w zależności od wybranej aktywności, ponieważ działalność teatralna może być prowadzona poza kampusem.

2. Obóz Letni Kriyativekidz:

W Kriyative Kidz mają tendencję do współpracy z rodzinami, wychowawcami i ludźmi, którym zależy na dzieciach, aby współtworzyć świat, w którym dążymy do wyzwolenia, aby być naszym prawdziwym i najlepszym ja wśród żywych, spokojnych, artystycznych & opiekuńcze wspólnoty. Ich letnie obozy i kategorie wykorzystują magię i moc artystycznej nauki, aby pomóc dzieciom w manifestowaniu tego świata. Ich misja: realizować swoją wizję z prostotą i spełnieniem, poza przystępną ceną dla wszystkich kategorii osób.

obozy letnie w chennai

 • Zajęcia: – Oferują dobre zajęcia, takie jak pisanie odręczne, zabawa i fitness, czarodziej i magia, gimnastyka, joga.
 • Grupa wiekowa: – Dzieci w wieku od 2 do 14 lat mogą tu przyjechać, aby cieszyć się dobrymi zajęciami.
 • Adres: – www.kriyativekidz.com, 6/22, II skrzyżowanie, czerwona kolonia Ragava, Ashok Nagar, Chennai, Tamil Nadu, 044 2474 4623
 • Gdzie czas i opłaty: – Czas i miejsce oraz opłata mogą się różnić w zależności od wyboru różnych aktywności w zależności od wieku lub wyboru.

3. Kodail Thamizh Kondattam:

Organizacja ta znana jest z profesjonalnej nauki kultury, języka i rozwoju tamilskiego. Ten letni obóz dla dzieci w Chennai wykorzystuje do nauczania metodę praktyczną, wizualną i teoretyczną. Jeśli jesteś zainteresowany nauczaniem swojego dziecka tamilskiego, to to miejsce jest dla niego idealne, ponieważ bardzo cierpliwie uczą początkujących, a nawet obcokrajowców.

Kodail Tamizh Kondattam

 • Zajęcia: – Ten kamuflaż zawiera zabawną naukę języka tamilskiego, tradycje, granie w starożytne gry; słuchać muzyki chóralnej w różnych ośrodkach w Mandaveli, RA Puram, Velachery, OMR, Vadapalani, Saligramam, Valasaravakkam, Perambur, Kolapakkam.
 • Grupa wiekowa: – Ponieważ jest to obóz poza miastem, zalecany jest dla dzieci w wieku od 10 do 18 lat
 • Adres: – Thamizhmozhikoodam, kontakt 92821 3333, 90928 90459, 044-42109486, e-mail: [email protected]
 • Gdzie czas i opłaty: – Czas i miejsce oraz opłata mogą się różnić w zależności od wyboru różnych aktywności w zależności od wieku lub wyboru.

4. Sportowy obóz fasoli:

Ten obóz letni w Chennai to program wielosportowy dla dzieci. Wprowadzają dzieci w popularne gry w piłkę. Promują zdrowy tryb życia i sprawność fizyczną przez całe życie. Zbudowali pewność siebie, koncentrację, sportowe wartości i interakcje społeczne u dzieci w cudownym otoczeniu. Różnią się nie tym „co robią”, ale „jak robią”.

 • Zajęcia: – Wprowadzenie dzieci do piłki nożnej, krykieta, tenisa, siatkówki, rugby, hokeja, baseballu, koszykówki, golfa w miejscach takich jak Adyar, OMR, Anna Nagar, ECR, Velachery, Mylapore
 • Grupa wiekowa: – Wierzą w nauczanie dzieci na bardzo wczesnym etapie ich życia, od około 1,5 roku do 8 lat. Wiek założenia dzieci.
 • Adres: – Sporty Beans, kontakt [email protected], 044-66044763, e-mail: [email protected]
 • Gdzie czas i opłaty: – Jak sama nazwa wskazuje, obóz fasoli sportowej jest dostępny na świeżym powietrzu. Czas i miejsce oraz opłata mogą się różnić w zależności od wyboru różnych aktywności w zależności od wieku lub wyboru.

5. Obóz letni robotyki @ Wiedza techniczna Edukacja Chennai:

Przyszłość nauki należy do AI. Wszystko na świecie jest zrobotyzowane. Roboty znalazły swój sposób na produkcję samochodów do pakowania pikli. Rutynowe zadania ręczne są wykonywane przez roboty w mgnieniu oka. Korporacje przyjmują minimum człowieka i maszynę dla większości metod. Tech Knowledge Education pionierzy w impartacji STEM (nauka, technologia, inżynieria i matematyka) oparte głównie na coachingu AI dla studentów.

Wiedza techniczna Edukacja Chennai

Oparte głównie na sztucznej inteligencji systemy nauczania oparte na sztucznej inteligencji tworzą fascynującą naukę i zabawę. Konstrukt opiera się głównie na systemie uczenia się, który pomaga uczniom uchwycić naukowe pomysły podczas budowania modeli automatów. Programy dostarczane jako nieprogramowany program sztucznej inteligencji na wydziałach obsługujących wiedzę technologiczną i jak wtedy, gdy uczelnia Aktywność w centrach aktywności studenckiej Tech Knowledge Education w Bharacie i za granicą.

 • Zajęcia: – Zrobotyzowany mechanizm, zaawansowana robotyka, zrobotyzowana elektronika i zrobotyzowana misja.
 • Grupa wiekowa: – Grupa wiekowa od 5 lat może dołączyć do tego obozu.
 • Adres: – www.techknowledge.in, 3 / 7, II Main Road, Indira Nagar, Adyar, 2nd Main Rd, Indira Nagar, Adyar, Chennai, Tamil Nadu, 044 3221 3000
 • Gdzie czas i opłaty: – Czas i miejsce oraz opłata mogą się różnić w zależności od wyboru różnych aktywności w zależności od wieku lub wyboru.

6. Letni Obóz Robotów w Chennai – Arobot – Oddział Badań BABA:

Zdobywanie informacji, umiejętności i kompetencji w wyniku nauczania odbywa się poprzez coaching. Coaching ma określone cele dotyczące zwiększania zdolności, zdolności i wydajności. Sztuczna inteligencja może być prawdziwą mieszanką wszystkich gałęzi inżynierii. Tutaj coaching zapewnia uczniom zrozumienie praw / zasad i podstawowych idei nauki w niezwykle prosty sposób, dzięki naszej standardowej metodologii coachingu.

Letni Obóz Robotów w Chennai

Ludzie odczuwają radość z nauki nawet wyrafinowanych pomysłów sztucznej inteligencji & nauka z ogromnym entuzjazmem & zabawa. Nasze kursy projektowane są w sposób wspomagający kierowanie & analiza człowieka nauki. Wszystkie kursy są tworzone tak, aby odpowiadały potrzebom ludzi. Ta indywidualizacja informacji różni się od innych. W tym przypadku żadne zmontowane lub gotowe części (zestawy Lego) nie są instruowane. KURSY – umiejętności naukowe, umiejętności technologiczne, umiejętności inżynierskie, umiejętności naukowe.

 • Zajęcia: – Zrobotyzowany mechanizm, zaawansowana robotyka, zrobotyzowana elektronika i zrobotyzowana misja.
 • Grupa wiekowa: – Grupa wiekowa od 5 lat może dołączyć do tego obozu.
 • Adres:- www.arobot.in, Vellalar Street, Adambakkam, W pobliżu dworca kolejowego St.Thomas Mount, Nad Union Bank of India, Chennai, Tamil Nadu, 044 4359 5695
 • Gdzie czas i opłaty: – Czas i miejsce oraz opłata mogą się różnić w zależności od wyboru różnych aktywności w zależności od wieku lub wyboru.

7. Klub dla dzieci Kangur & Przedszkole:

Kangaroo Kids Education Limited (KKEL) to firma zaangażowana w pionierską zmianę paradygmatu w indyjskiej edukacji. Junction rectifier autorstwa Liny Ashar, wizjonerki, KKEL zaszczepia w swoich uczniach miłość od łona do grobu do nauki. Odrzuca koncepcję, że ta sama umiejętność uczenia się jest wystarczająco słodka dla wszystkich dzieci. Zamiast tego w KKEL główny nacisk kładzie się na dostosowywanie nauki, pamiętając, że każde dziecko jest wyjątkowe i uczy się inaczej. Przekazuje holistyczną edukację popartą modelem przełamywania ścieżek.

Klub dla dzieci Kangur & Przedszkole

 • Zajęcia: – Zapewniają rozwój poznawczy, rozwój języka i umiejętności czytania i pisania, rozwój motoryki dużej, rozwój fizyczny, integrację technologii w celu wzmocnienia uczenia się, rozwój twórczy i estetyczny.
 • Grupa wiekowa: – Dają wiedzę dzieciom od 1,5 do 5,5 roku.
 • Adres: – kkel.com, Kalki Nagar Main Rd, AGS Colony, Velachery, Chennai, Tamil Nadu, 098 41 311117
 • Gdzie czas i opłaty: – Czas dla dzieci to prawie 2 godziny i 5 dni w tygodniu. Opłaty mogą się różnić w zależności od wybranej opcji zajęć.

8. Obóz letni Tasmin dla dzieci:

Ten letni obóz w Chennai zapewnia dzieciom krótkoterminową zabawę przez 20 dni z zabawnymi zajęciami. W tym okresie spotka się z wieloma rodzajami różnych działań i zbuduje pewność siebie.

 • Zajęcia: – Zapewniają dzieciom wiele zajęć, takich jak malowanie/rysowanie/kolorowanie, tworzenie rękodzieła, tworzenie biżuterii, zajęcia na świeżym powietrzu, dekoracja garnków, dekoracja masek, quelling, szwy, robienie sałatek.
 • Grupa wiekowa: – Pozwalają dzieciom od 5 do 10 lat cieszyć się tego rodzaju zajęciami, ponieważ młodsze lub starsze dzieci mogą nie cieszyć się zbytnio.
 • Adres: – Velachheri, 96000 34842, 044-4303 3862
 • Gdzie, czas i opłaty: – Czas dla dzieci to prawie 2 godziny i 5 dni w tygodniu. Opłaty mogą się różnić w zależności od wybranej opcji zajęć.

9. Letnie specjalne obozy przetrwania dla liderów młodzieżowych:

Ogólny rozwój jest dziś bardzo potrzebny dla poszczególnych dzieci; dziecko, które jest tylko akademicko zdrowe, nie żyje już w prawdziwym świecie. Ten letni obóz w Chennai uczy czegoś takiego tylko dzieci, jak przetrwać świat.

 • Zajęcia: – Psychologia przetrwania, spojrzenie na stres, naturalne reakcje, przygotowanie się.
 • Grupa wiekowa: – Ten obóz jest przeznaczony dla dorosłych, ponieważ jest przeznaczony tylko dla dzieci, które wkroczą w prawdziwy świat.
 • Adres: 98231 29439
 • Gdzie czas i opłaty: – Czas dla dzieci to prawie 2 godziny i 5 dni w tygodniu. Opłaty mogą się różnić w zależności od wybranej opcji zajęć.

Przyjdź bawić się na tych obozach tego lata! Ty i Twoje dziecko na pewno odczujecie stres i zdobędziecie trochę wiedzy w tym krótkim czasie. Twoje dziecko będzie bardziej entuzjastycznie nastawione do aktywności i nie będzie jak inne dzieci, które siedzą w domu i grają w gry wideo lub jedzą przez całe lato. Aby utrzymać ciało w dobrej formie, musisz być aktywny, a Twoja natura z pewnością będzie passé don dla Twojego dziecka. Zapisz dzieci na obozy letnie w Chennai dla zabawy i nauki.

Często zadawane pytania i odpowiedzi:

1. Jaki jest czas trwania obozu letniego??

Odp: To zależy od aktywności, którą wybierzesz dla swojego dziecka. Czas trwania może się różnić w zależności od codziennej aktywności lub aktywności przez pięć dni bez przerwy. Jeśli decydujesz się na obóz letni na świeżym powietrzu, tj. poza miastem, wtedy okres może różnić się od 10 do 20 dni.

2. Czy zapewniasz apteczkę??

Odp.: Tak, udzielamy pierwszej pomocy dziecku z podstawowymi potrzebami, ale nie mamy żadnego konkretnego leku, jeśli dziecko jest na coś uczulone. Ale kiedy wybieramy się na wycieczkę po mieście w plenerze, mamy ze sobą wszelkiego rodzaju lekarstwa, których dziecko może potrzebować na regularne kontuzje, a także lekarza lub pielęgniarkę.

3. Czy dziecko będzie w stanie nadrobić szybkość nauczyciela??

Odp.: Tak, wyszkoliliśmy nauczycieli i wszyscy zadbają o to, aby każde dziecko wykonywało zajęcia we własnym tempie, ponieważ każde dziecko jest inne i ma inny kaliber. Główną ideą jest uczenie dzieci, a nie nauczycieli, aby nauczyciele uczyli ich we własnym tempie.