Wysłanie dziecka na obóz nie jest łatwym zadaniem. Dlatego rodzice zawsze gorączkowo pakują się dla nich. Oprócz typowej listy całego sprzętu kempingowego, istnieją pewne inne suplementy, które mogą pomóc Twojemu dziecku poczuć się bliżej domu lub bliżej Ciebie. Ten artykuł przedstawia dziewięć najlepszych akcesoriów kempingowych, które po prostu musisz wysłać ze swoim dzieckiem.

Worek czystych kosmetyków:

akcesoria kempingowe

Jednym z najważniejszych akcesoriów kempingowych są kosmetyki. Nie chcesz, aby Twoje dziecko utkwiło w lesie bez szczoteczki do zębów lub mydła do ciała. Dlatego spakuj kosmetyki swojego dziecka z najwyższą starannością. Możesz nawet trochę się zabawić i dodać mydło do ciała lub szczoteczkę do zębów, która odtwarza muzykę i tak dalej, aby trochę pocieszyć swoje dziecko.

Leki:

Każde dziecko ma swoje specjalne zapotrzebowanie na leki. Więc jeśli Twoje dziecko ma jakąś szczególną alergię, zapakuj torbę leków na te szczególne potrzeby. Spakuj również inne leki, które Twoim zdaniem mogą się przydać. nie ma nic złego w byciu przesadnie ostrożnym.

Namiot:

Najważniejszym sprzętem kempingowym jest namiot. Wiele obozów zapewnia własne namioty, podczas gdy w wielu innych należy nosić własne. Upewnij się, że kupujesz dziecku solidny płócienny namiot i wygodne śpiwory. Możesz nawet być trochę sentymentalny i oddać własny namiot z dni biwakowych.

Szwajcarski scyzoryk:

Większość dzieci wysyłanych do obozu w lesie jest wystarczająco dorosła, by posługiwać się szwajcarskimi nożami wojskowymi. Jeśli tak jest, nie zapomnij wysłać go razem z nimi. Szwajcarskie noże wojskowe są wielką pomocą w przetrwaniu w dziczy. Pomagają w wykonaniu szeregu zadań. Co więcej, inne dzieci na pewno go niosą, dzięki czemu Twoje dziecko również poczuje się lepiej, gdy ma go przy sobie.

Dodaj w modzie:

Upewnij się, że nie pakujesz odrapanych ubrań tylko dlatego, że Twoje dziecko jedzie na kemping. Tak, prawdopodobnie zabłoci ich ubrania, ale modne ubrania sprawią, że poczują się lepiej przygotowani, gdy znajdą się w otoczeniu wielu nieznanych dzieci, z którymi mają się zaprzyjaźnić.

Źródła rozrywki:

Podczas gdy obóz najprawdopodobniej zajmie się rozrywką Twojego dziecka, spakowanie kilku przedmiotów może pomóc mu szybciej związać się z innymi dziećmi. Również jest małe prawdopodobieństwo, że Twoje dziecko zachoruje i będzie spędzało dużo czasu w swoim namiocie. Będzie wtedy potrzebował tych źródeł rozrywki. Możesz spakować książki, puzzle, gry planszowe, piłki plażowe i inne zabawki, takie jak frisbee, torebki z fasolą i tak dalej. jeśli Twoje dziecko ma ulubioną pluszową zabawkę, nie zapomnij jej też wysłać.

Latarka:

Akcesoria kempingowe-Latarka

Potężna latarka to ważne udogodnienie dla wszystkich wczasowiczów. Kiedy twoje dziecko czuje się na siłach i idzie odkrywać w ciemności, na pewno będzie potrzebował latarki, aby wrócić do obozu.

Pamiątka z domu:

Ty znasz swoje dziecko najlepiej. Więc najlepiej wiesz, jak bardzo jest emocjonalny. W związku z tym możesz wysłać z nimi małe pamiątki, takie jak ulubione pluszaki, zdjęcie rodzinne lub wiadomość osobistą. Możesz też oddać mu swój stary namiot kempingowy. wszystko zależy od tego, jak emocjonalne jest twoje dziecko. Nie zmuszaj dziecka do płaczu lub niepotrzebnego tęsknoty za domem.

Jedzenie domowe:

Akcesoria kempingowe-ryż cytrynowy

Wiele obozów jest płochliwych, jeśli chodzi o umożliwienie dzieciom zdobycia domowego jedzenia, takiego jak domowe ciasteczka itp. Ale jeśli na wybranym przez Ciebie obozie nie ma takiej zasady, nie zapomnij napełnić torby ulubionymi smakołykami Twojego dziecka i przekazać ją. Upewnij się jednak, że te przedmioty nie ulegają zepsuciu. Domowe jedzenie pomaga dziecku lepiej się przystosować.