Lato to idealny czas na obozy aktywności i letnie spotkania. Jak wszyscy wiemy, obozy letnie w Bangalore są znane zarówno z zabawy, jak i rozwoju umiejętności. Dzieci rozwijają poczucie niezależności poza domem i uczą się ekstrawertyki. Jest to jeden z najlepszych sposobów uczenia się nowych rzeczy i odkrywania siebie. Nawiązują nawet nowe grupy przyjaciół i odkrywają swoje umiejętności i tło, wykonując wiele różnych czynności, dając sobie szansę na nowe rzeczy poza zwykłymi zajęciami w domu i szkole. W tym artykule wymieniono niektóre z dostępnych obozów letnich, głównie dla dzieci, z których można skorzystać w Bangalore.

Letnie obozy w Bangalore ze szczegółami:

1. Wildlife Summer Camp Frolic Boonies w pobliżu Bangalore:

Jest to jeden z najlepszych obozów letnich w Bangalore, ponieważ daje dzieciom szeroką gamę odmian, dając im mieszankę nauki, przyrody, astronomii, sztuki, oglądania nieba i miłości do matki ziemi.

letnie obozy w Bangalore

 • Zajęcia: – Czynności odbywające się na tym obozie obejmują obserwowanie ptaka budującego swoje gniazdo, eksplorację księżyca za pomocą teleskopu, spływ po strumieniu biegnącym przez las, badanie małych robali za pomocą prostego mikroskopu, pogoń za skojarzeniem zwierzęcia z jego śladami stóp, zapuszczanie się w las aby odkryć dużą czerwoną wiewiórkę podającą się w drugą stronę, podróżując w głęboką dżunglę, aby po prostu poznać dzikie zwierzęta w ich własnym otoczeniu, zbierać suche drewno do paleniska z dżungli i gotować jedzenie, budować urocze, bardzo małe magnesy na lodówkę, mieszkać w malutkich namioty i bambusowe chaty.
 • Grupa wiekowa: – Jest to obóz przyrodniczo-przygodowy przeznaczony dla dzieci w wieku od 8 do 20 lat. W zależności od wyboru obozu letniego wiek może się różnić.
 • Adres: – www.frolicboonies.com

  Strona nr1, BNK Avenue, Behind Bank Avenue, Babusapalya

  Horamavu Banaswadi, Układ Coconut Grove, Hormavu, Bangalore, Karnataka, 094 48 476888

 • Gdzie, czas i opłaty: – Zabierają Cię do różnych części kraju, a nawet krajów międzynarodowych, w zależności od rocznego harmonogramu. Cena może różnić się w miejscu od 10 000 do 2000 000 w zależności od wyboru pakietu z listy. A czas może się różnić od 5 dni do 2 dni ponownie w zależności od wyboru pakietu.

2. Firma Dziecięca Hipokamp:

Hippocampus ożył latem 2003 roku, wraz z uruchomieniem Centrum Dziecięcego w Koramangala. To jeden z letnich obozów mieszkalnych w Bangalore. Pomysł polegał na stworzeniu przyjemnego miejsca z książkami i zajęciami, które rozbudzą w dzieciach miłość do czytania. Zbiórka książek dla młodzieży była wtedy i nadal jest najważniejszą atrakcją, ponieważ co miesiąc zamawiane są nowe książki.

letnie obozy w Bangalore

 • Zajęcia: – Pomagają dzieciom rozwijać zdrowie fizyczne, umiejętności twórcze, rozwój społeczno-emocjonalny i czytanie. Dzieci wracają z wielu powodów – wesoła atmosfera, sympatyczni pracownicy, zabawy w weekendy, kluby, warsztaty i obozy wraz z innymi przyjaciółmi.
 • Grupa wiekowa: – Ten obóz przeznaczony jest w zasadzie dla maluchów w wieku od 1 do 5 lat.
 • Adres: – www.hippocampus.in

  16. główna ulica, blok Koramangala 3, Koramangala

  Bangalore, Karnataka

  098 80 144776

 • Gdzie, czas i opłaty: – Godziny zajęć są od 10:00 do 19:00 we wszystkie dni, z wyjątkiem poniedziałków, które są zamknięte. Opłaty zależą od wybranego programu.

3. Letnie obozy Fire Fly w Bangalore:

Ten letni obóz w Bangalore oferuje łatwe zajęcia, które dają dzieciom szansę na poznanie, dotknięcie, wąchanie i umiejętne poznawanie różnych rzeczy. Ponieważ dzieci nie mogą się doczekać, aby dowiedzieć się, że staramy się jak najprościej wykorzystać to, oferujemy niezrównaną głębię każdej wiedzy i zabawę dla najmłodszych. Serdecznie dbamy o tych, którzy z pasją podejmują ogromne zainteresowanie wzbogacaniem dzieciństwa.

letnie obozy w Bangalore

 • Zajęcia: – Rozwijają działania w oparciu o rozwój edukacyjny i kulturalny. Dzieci zwiększają nawet swoje umiejętności społeczne i pewność siebie, a nie tylko uczą się nowych rzeczy i uczą się. To połączenie dobrej zabawy z nauką i rozwojem każdego dziecka.
 • Grupa wiekowa: – Grupa wiekowa powyżej 3 do 12 lat dzieci.
 • Adres: – www.fireflys.in, 457, jayanagar 4. blok T

  11th B Main Road, blok Koramangala 4, Koramangala, Bangalore, Karnataka

 • Gdzie, czas i opłaty: – Godziny są od 9:30 do 12:30, a odpoczynek może się różnić w zależności od obozu. Ma siedzibę w Bangalore dla wszelkich działań.

4. Szkoła Montessori w Atlancie:

Ich motto autorstwa Marii Montessori brzmi: „Które muszą robić wszystko, jako coś pozbawionego wewnętrznego przewodnika i stale potrzebujące wewnętrznego kierownictwa… Dorosły, który postępuje w ten sposób, chociaż może być przekonany, że jest przepełniony gorliwość, miłość i duch poświęcenia dla swojego dziecka, nieświadomie hamują rozwój jego własnej osobowości.”

Szkoła Montessori w Atlancie

 • Zajęcia: – Praktyczne umiejętności życiowe, sztuka i rzemiosło, tace, praca ruchowa, praca brutto, wstępne pisanie i czytanie, zabawy sensoryczne i gry matematyczne.
 • Grupa wiekowa: – Odcięcie grupy wiekowej wynosi 2 lata dla grupy zabawowej i powyżej 6 lat do UKG.
 • Adres: – www.atlantamontessori.in, Outer Ring Rd, Bangalore, Karnataka, 098 45 077072
 • Gdzie, czas i opłaty: – Godziny są od około 1 do 4 godzin rano w zależności od wybranej klasy i tak samo jest w przypadku struktury opłat.

5. Advaitam Child Enrichment Centre, układ HSR, Bangalore:

Advaitam zapewnia najprostszy w szkole schemat uczenia się, aby pomóc dziecku dostrzec jego pełny potencjał przez nauczycieli i dodatkowe działania informacyjne. Nasze nagradzane programy wzbogacania są dostępne w dni powszednie (po szkole) i weekendy przez cały rok.

Advaitam Child Enrichment Centre, układ HSR, Bangalore

 • Zajęcia: – Zapewniają różnorodne zajęcia Shloka, małe dzieci bawiące się, taniec, fone, czytanie, craft-o-mania, sztuka, mówienie, młodszy naukowiec i opowiadanie historii.
 • Grupa wiekowa: – Grupa wiekowa od 1,5 roku maluchów do 15 roku życia może zapisać się na dowolne zajęcia w zależności od wieku.
 • Adres: – www.advaitam.in, 867, 25. główna ulica, sektor 1, układ HSR

  Bangalore, Karnataka, 098 80 063970

 • Gdzie, czas i opłaty: – Zajęcia prowadzą w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18. Opłaty mogą różnić się od wybranych przez Ciebie zajęć i czasu trwania. Więc może się różnić w zależności od dziecka.

6. Czhawi:

Obozy letnie w Bangalore obejmują również zajęcia artystyczne prowadzone przez Chhavi. Ich główną motywacją jest odkrywanie i wyrażanie swojego wnętrza poprzez sztukę.

Czhawicz

 • Zajęcia: – Produkty z żywicy, zajęcia fotograficzne, historia sztuki, koloroterapia, malarstwo olejne, akwarele, technika mieszana, tempera, węgiel drzewny.
 • Grupa wiekowa: – Dzieci w wieku 5 lat i starsze mogą dołączyć do zajęć, a także prowadzą zajęcia dla dorosłych.

  Adres: – www.priyankasgallery.com, Adarsh ​​Vista, Doddanekundi, Kartik Nagar, Bangalore, Karnataka, 099 01 256222

 • Gdzie, czas i opłaty: – Od wtorku do czwartku – od 17:00 do 18:00, od poniedziałku do 10:00 do 12:00, a w soboty od 10:00 do 12:00. Opłata wynosi 2500 miesięcznie z wszystkimi materiałami włącznie.

7. Witam dzieci:

Ten letni obóz w Bangalore jest pierwszą szkołą modelową z zerową franczyzą. Zajęli 3 miejsce w rankingu Silicon India Top 10 Pre-School Franchises w Indiach w 2012 roku. Dzięki unikalnej koncepcji dzieci rozwijają się i rozwijają podczas słuchania, czytania i zabawy.

Cześć dzieci

 • Zajęcia: – Umiejętności językowe, pełne zabawy rozwiązywanie problemów, wzmacnianie umiejętności społecznych, osobistych i emocjonalnych, łączenie zabawy i formalnej metody szkolnej, metoda językowa.
 • Grupa wiekowa: – Dzieci w wieku od 1,5 do 4,5 lat i starsze mogą dołączyć do tego miejsca?.
 • Adres: – www.hellokids.co.in, 144/A, 6th Main, C.V.Raman Nagar

  Kaggadasapura, Varsova Layout, Kaggadasapura, Bangalore, Karnataka

  080 4207 2635

 • Gdzie, czas i opłaty: – Godziny są od około 1 do 4 godzin rano w zależności od wybranej klasy i tak samo jest w przypadku struktury opłat.

8. Małpi Labirynt:

Labirynt pieniędzy to letni obóz mieszkalny w Bangalore, gdzie dzieci mogą spędzić 3-4 godziny bawiąc się w pomieszczeniu z otwartą przestrzenią i swobodą odkrywania i uczenia się nowych rzeczy. Mogą nawet bawić się na łyżwach w otwartym i bezpiecznym środowisku.

Labirynt małp

 • Zajęcia: – Miękki plac zabaw, muzyka karnatyjska, jazda na łyżwach, sztuka i rzemiosło.
 • Grupa wiekowa: – od 2 do 12 lat dzieci mogą bawić się w małpim labiryncie.
 • Adres: http://www.monkeymaze.in/sum.html, 31, 80 ft. Road, Indiranagar, Opp. Klejnoty Gitanjali, Bangalore

  T: 080 40957631

  E: [email protected]

 • Gdzie, czas i opłaty: – Otwarte przez wszystkie 7 dni od 10:00 do 20:00 i zależy od godzin, w których tam jesteś.

9. Szkoła Muzyki i Sztuki Sangeet Sadhana:

Z 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu, które oferują

Szkoła Muzyki i Sztuki Sangeet Sadhana

 • Zajęcia: – Zajęcia Bhajan, Zajęcia Muzyki Karnatyckiej, Zajęcia na flecie, Zajęcia na gitarze i więcej
 • Grupa wiekowa: – Dzieci w wieku od 2 do 12 lat mogą bawić się w małpim labiryncie.
 • Adres: – Dom nr 720, 9. główna, 4 blok Koramangala

  Punkt orientacyjny: w pobliżu restauracji Maharaja, w pobliżu sygnału światowego Sony

  Koramangala, Bangalore, Indie – 560034.

 • Gdzie, czas i opłaty: – Opłaty i terminy mogą się różnić, ponieważ każda osoba może wybrać inne zajęcia.

Te letnie obozy zapewnią Tobie i Twojej ukochanej ekscytujące lato. Dzieciom spodobają się letnie obozy i na pewno nauczą się czegoś z zabawą podczas letnich wakacji. Dzieci nauczą się niezależności i zbudują w nich zaufanie, będąc poza znajomym kręgiem. Ten letni obóz dla dzieci w Bangalore zapewnia różne zajęcia i teren do odkrywania ich i znajdowania różnych możliwości w przyszłości. To wiek, w którym można odkrywać różne rzeczy, nawiązywać nowe przyjaźnie i stawiać sobie wyzwania, aby zaadoptować nowe środowisko.

Często zadawane pytania i odpowiedzi:

1. Jaka jest grupa wiekowa na obozy dla dzieci??

Zależy jaki obóz wybierzesz i jeśli dziecko jest małe, możesz wybrać obozy stacjonarne dostępne w wielu miejscach, a dla starszych dzieci są również obozy na świeżym powietrzu. Wszystkie obozy różnią się w zależności od grupy wiekowej ze względu na wygodę kampusu, niektóre mogą oferować tylko obozy dla dzieci, a inne mogą oferować obozy dla dorosłych.

2. Jakie ubrania powinno nosić dziecko podczas biwakowania??

Dzieciak powinien nosić zwykłe i wygodne ubrania, takie jak dżinsy i t-shirt, podczas biwakowania, ponieważ będzie mógł wyciągnąć więcej z obozu i cieszyć się nim. Fantazyjne ubrania mogą irytować dziecko i mogą nie cieszyć się obozem i wykonywać czynności prawidłowo.

3. Co to za dziecko ma alergie pokarmowe??

Musisz poinformować z dużym wyprzedzeniem, jeśli wystąpi taki przypadek alergii, ponieważ może to zaszkodzić dziecku, jeśli nie zostanie poinformowane. Ale generalnie dzieci przyzwyczajają się do jedzenia dowolnego jedzenia, jeśli zdecydują się na jedzenie z kampusu, ponieważ rodzice mogą wysyłać ulubione jedzenie swoim dzieciom z domu. I mogą nie nauczyć się jeść wszystkiego.