Tak! Czas letni i wakacyjny! Ale jak zaangażować nasze dzieci w upał, zwłaszcza w mieście takim jak Hyderabad? Dobrze! Obozy letnie to ekscytująca opcja! Obozy letnie w Hyderabadzie w Indiach są dobrą opcją dla pracujących rodziców, zwłaszcza w metrze! Te interesujące obozy oferują różne zajęcia, dzięki czemu dzieci są zaangażowane i szczęśliwe przez kilka godzin. Aby rozbudzić w dzieciach ducha uczenia się, ważne jest, aby zapewnić sensowną naukę.

obozy letnie w hyderabad

Możesz dołączyć do nich z grupą przyjaciół i sprawić, że nudne letnie wakacje będą zabawą. Możesz także korzystać z wielu interesujących Cię zajęć, takich jak gry na świeżym powietrzu, sztuka, malowanie, nauka, gimnastyka, robotyka, kaligrafia itp. Twoje dzieci nabiorą pewności siebie i będą niezależne, samodzielnie zarządzając rzeczami i uciekając od znanego środowiska. W tym artykule wymieniono niektóre z dostępnych obozów letnich, głównie dla dzieci, z których można skorzystać w Hyderabadzie.

Obozy letnie w Hyderabadzie dla dzieci:

1. Mali Einsteinowie:

Obóz letni dla maluchów Mały Einstein w Hyderabadzie zapewnia dzieciom ogromną przyjemność z nowej nauki na bardzo wczesnym etapie. Maluchy dostrzegają nieomylne i dobre intencje ramy odniesienia do badań i rozwijania nowych umiejętności. Poza tym w tym wieku maluch potrafi rozróżniać widoki, dźwięki i tekstury wokół siebie i robi to za pomocą wszystkich pięciu zmysłów. Pomoce zewnętrzne, takie jak rymowanki, kolorowanie kredkami itp., które pomagają im szybciej wybierać i rozwijać zainteresowania.

obozy letnie w Telangana

 • Zajęcia: – Rozwój umiejętności komunikacyjnych, logiczne rozumowanie i krytyczne myślenie, uważność, dobre samopoczucie i rozwój fizyczny, różnorodność i rozwój kultury wzrost logicznego rozumowania i słownictwa itp..
 • Grupa wiekowa: – Grupa wiekowa od 1,5 do 10 lat dzieci chodzi tutaj na zajęcia.
 • Gdzie czas i opłaty: – Centrum mieści się pod następującym adresem:

  www.littleeinsteins.co.in, rezydencja Hymavathi, Shilpa Park, Kondapur

  Hanuman Nagar, Kondapur, Hyderabad, Telangana, 099 89 058655.

Czasy dla najmłodszych są zgodne z wyborem programów, takich jak przedszkola, laboratorium Einsteina, przedszkole itp.

2. Nauka Creyi:

Cele tych letnich obozów dla dzieci w programie nauczania Hyderabad to wprowadzenie do inżynierii budowlanej, natura projektowania, historia architektury i form architektonicznych, praca zespołowa, rozwiązywanie problemów, umiejętności twórcze, prowadzenie dziennika, pisany i mówiony angielski, praktyczna biegłość.

obozy letnie w hyderabad

 • Zajęcia: – Uczniowie tutaj zdobywają umiejętności myślenia, umiejętności życiowe i umiejętności cyfrowe, a także wiele innych związanych z nauką i technologią.
 • Grupa wiekowa: – Zapewniają naukę uczniom klas od 1 do 10 i pomagają im budować empatię.
 • Gdzie czas i opłaty: Siedziba Centrum znajduje się pod następującym adresem:

  creyalearning.com, 7/A, droga numer 12, kolonia MLA, wzgórza Banjara

  Hyderabad, Telangana, 096 18 054515

3. Nasze centra edukacyjne dla dzieci:

Dzieci zapisane na ten letni obóz w Hyderabadzie są zajęte różnymi zajęciami, takimi jak czytanie, słuchanie, pisanie i mówienie. Ośrodek ten posiada wiedzę z zakresu pedagogicznego systemu uczenia się. Poświęcają dużo uwagi rozwijaniu umiejętności liczenia, które obejmują rozwiązywanie problemów w radosny, ale celowy sposób. Każdemu dziecku poświęca się szczególną uwagę w zależności od indywidualnych skłonności i zainteresowań. Celem każdej czynności jest wzmocnienie umiejętności społecznych i logicznych dziecka.

obozy letnie w Hyderabad telangana

 • Zajęcia:- Ośrodki te zapewniają różne działania, takie jak czas koncepcji oparty na motywach, możliwości rozwoju motoryki drobnej i dużej, doskonalenie umiejętności komunikacyjnych, promowanie rozwoju poznawczego, aktywność twórcza, świadomość osobista, czas na opowiadanie, czas w bibliotece, rozwój umiejętności społeczno-emocjonalnych, pielęgnowanie ich indywidualnego potencjału , Rozwój umiejętności liczenia, Rozwój umiejętności językowych, Obchodzenie festiwali i dni specjalnych, Wycieczki terenowe itp.

  Grupa wiekowa:- Istnieją 4 programy, do których można zapisać dziecko, które są następujące:

 1. Dla grupy wiekowej od 1,5 roku do 2,5 roku – program Budding Learner
 2. Dla grupy wiekowej od 2,5 roku do 3,5 roku – program Active Learner
 3. Grupa wiekowa od 3,5 roku do 4,5 roku – program Creative Learner
 4. Dla grupy wiekowej od 4,5 roku do 5,5 roku – program Exploratory Learner
 • Gdzie czas i opłaty:- Siedziba Centrum znajduje się pod następującym adresem:

  Green Connection, działka nr 16, 3 piętro, układ doliny krzemowej, Madhapur, Hyderabad, nr kontaktowy: 040 – 42220303

Godziny trwania programu są rozłożone od 9 rano do 6 wieczorem.

Strukturę opłat dla dowolnego programu można uzyskać w biurze.

4. Roots Sports Football School:

Zapewniają profesjonalne szkolenia w prowadzeniu piłki nożnej od 2009 roku. Otrzymali 2-gwiazdkową ocenę od ALL INDIA FOOTBALL FEDERATION, która jest najwyższa wśród naukowców w Indiach. I zapewniają graczom wsparcie i przyjazne środowisko, które kładzie nacisk na zabawę, naukę umiejętności i przyjemność dla utalentowanych graczy, którzy dążą do osiągnięcia pełnego potencjału. Zapewniają profesjonalnych przewodników, którzy mają ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Zapewnione jest pozytywne środowisko, dzięki któremu każdy zawodnik promuje sportową rywalizację.

obozy letnie w hyderabad

 • Zajęcia:- starają się doprowadzić do trwałej zmiany w fizycznym, psychologicznym, taktycznym i technicznym zachowaniu jednostki. Skupiają się na ćwiczeniach technicznych dla różnych umiejętności, takich jak żeglarstwo, podania, przyjmowanie, kontrola nad piłką, strzelanie i gra głową.
 • Grupa wiekowa:- dzielą ją w postępie wiekowym:
 1. Grupa początkująca od 4,5 do 6 lat; koncentrują się na umiejętnościach lokomotorycznych.
 2. 7 do 9 lat, tutaj skupiają się na podstawowych technikach gry.
 3. 10 do 13 lat, gdzie uczą ich kształtowania zespołu, obowiązków ataku i obrony, mając na uwadze pracę zespołową.
 4. Od 14 do 18 lat, gdzie uczą zaawansowanych sesji technicznych i taktycznych dla graczy.
 • Gdzie czas i opłaty:- Adres jest następujący:

  Boisko do piłki nożnej w szkole średniej Wszystkich Świętych, odlewnia broni, Abides, odlewnia broni, Basheer Bagh, Hyderabad, Telangana

  040 4016 1015

Czasy mogą się różnić w zależności od grupy wiekowej i sesji.

5. Obóz letni – kursy przygotowawcze z matematyki i nauk ścisłych:

Polymath to kompleksowe rozwiązanie dla studentów matematyki. Oferują fachowe wskazówki i wsparcie uczniom programów nauczania w szkołach średnich, w tym CBSE, ICSE, IGCSE (poziom CIE „O”), a obecnie oferują przyjęcia dla uczniów studiujących na Std VII, VIII, IX i X na którykolwiek z powyższych- wspomniane tablice. Oferują również letni kurs przygotowawczy dla Std VII – X

obozy letnie w hyderabad

 • Zajęcia:- CBSE, ICSE, IGCSE (poziom CIE „O”). Oferują również przyjęcia dla uczniów Std VII, VIII, IX i X na w/w tablice. Oferują również letni kurs przygotowawczy dla Std VII – X
 • Adres:- www.polymateducation.com

  Hotel Galaxy, Old Mumbai Rd, Kolonia Deluxe, Kolonia Janaki Nagar, ToliChowki, Hyderabad, Telangana (096 76 685958)

6. Obóz Letni ABSPL:

Co to jest ICMAS? To oznacza Międzynarodową Koncepcję Systemu Arytmetyki Umysłowej. Został opracowany z „Metodologii Sorobana”, która powstała w Japonii. ICMAS Mental Arithmetic System może być modną ilustracją stowarzyszonego stopnia starożytnej sztuki mentalnej dyscypliny naukowej. ICMAS używa tradycyjnego narzędzia ABACUS do prawidłowego rozwoju mózgu, siedziby inteligencji przyczyniającej się do zwiększenia szybkości i dokładności, zdolności umysłowych, koncentracji, zdolności do aktywności sensorycznej & Umiejętności fotograficznej pamięci, które mechanicznie prowadzą do lepszych wyników ucznia w przedmiotach edukacyjnych. Arytmetyka jest niezwykle istotna w budowaniu solidnych podstaw edukacyjnych dla młodzieży.

 • Zajęcia: – Uczą liczydła, matematyki wedyjskiej, łatwego pisania i unikalnych technik stołowych, aby dzieci były mentalnie bardziej pewne tego, co robią.
 • Grupa wiekowa: – Dzieci w wieku od 4 lat do 14 lat poprawiają swoje zdolności umysłowe
 • Gdzie czas i opłaty: – Ten kampus znajduje się w następującym miejscu:

  www.icmas.info, 6-3-1089/1/2/1, obok Villa Merry College

  Raj Bhavan Rd, Raj Bhavan Quarters Colony, Somajiguda, Hyderabad, Telangana, 040 2332 7372

7. Graj w szkołę w Kukatpally:

To jest przedszkole w Hyderabadzie. Jest znany ze swoich udogodnień przyjaznych dzieciom. Nauczyciele tutaj są wysoko wykwalifikowani i odgrywają kluczową rolę w pielęgnacji i pielęgnacji dzieci. Infrastruktura, którą mają tutaj, jest światowej klasy. Atmosfera tutaj pomaga w zrównoważonym rozwoju dzieci. Każdemu dziecku poświęcamy indywidualną uwagę.

Szkoła zabaw w Kukatpally

 • Zajęcia: – Zachęca się tutaj dzieci do kreatywności i brania udziału w projektach, w których dziecko może wykonywać projekty oparte na własnym procesie myślowym i wyobraźni. Są też inne zajęcia, takie jak malowanie rękami, Legos. Aktywność przekąskowa, Origami, sztuka i rzemiosło itp..
 • Grupa wiekowa: – Minimalny wiek przyjęcia jest oparty na ocenie dziecka przez szkołę.
 • Gdzie, czas i opłaty:- Centrum znajduje się pod adresem:

  Near Reliance Elegence Apts, CHIREC Public School Road, Kondapur, Hyderabad, Telangana 500024, Telefon: 096766 92618

8. Obóz letni w Indiach:

Krija joga samsthan z Hyderabadu corocznie prowadzi obozy letnie dla dzieci w wieku szkolnym i tworzy nagrania specjalnie organizując obozy letnie na wielką skalę.

Obóz letni w Indiach

 • Zajęcia: – Basen, siatkówka plażowa, gokarty, plac zabaw dla dzieci, krykiet itp.
 • Grupa wiekowa: – Dzieci w wieku od 7 do 16 lat mogą wziąć udział w tym obozie
 • Gdzie, czas i opłaty: – Ten kampus znajduje się w następującym miejscu: http://www.summercampindia.com, Kriya Yoga Samsthan, siedziba główna: 2-2-23/37/A, DDColony, Bagh Amberpet, Hyderabad, Telangana, Indie, Tel : + (91) 40 27422006, Tel : +(91) 40 9392106014, Faks : +(91) 40 9392033555, E-mail: [email protected]

9. Rzemiosło dźwiękowe:

Zapewnia kompletną platformę szkoleniową i wydajnościową dla uczących się muzyki w całym Hyderabadzie. Ma własny zespół, a bardzo niewiele instytutów muzycznych ma własny zespół. Zmieniają „uczących się w wykonawców”.

Dźwiękowe rzemiosło

 • Zajęcia: – Latem oferują lekcje muzyki i instrumentów muzycznych, takich jak skrzypce, gitara, flet, bęben i wokal.
 • Grupa wiekowa: – Jest w wieku dla dzieci od 10 lat wzwyż.
 • Gdzie, czas i opłaty: – Ten kampus znajduje się w następującym miejscu: Działka nr 29, Planet Towers, 2 piętro, naprzeciwko Cyber ​​Towers, obok Sony Center, Madhapur, Hyderabad – 500081 Zobacz mapę, +(91)-40-67115720

Przyjdź bawić się na tych obozach tego lata! Ty i Twoje dziecko na pewno odczujecie stres i zdobędziecie trochę wiedzy w tym krótkim czasie. Twoje dziecko będzie bardziej entuzjastycznie nastawione do aktywności i nie będzie jak inne dzieci, które siedzą w domu i grają w gry wideo lub jedzą przez całe lato. Aby utrzymać ciało w dobrej kondycji, musisz być aktywny, a Twoja natura z pewnością będzie passé don dla Twojego dziecka. Zapisz dzieci na niektóre obozy letnie w Hyderabadzie dla zabawy i nauki. Aby skorzystać z tych wspaniałych programów i dobrze się bawić w lecie!

Często zadawane pytania i odpowiedzi:

1. Jaki jest czas trwania obozu letniego??

To zależy od aktywności, którą wybierzesz dla swojego dziecka. Czas trwania może się różnić w zależności od codziennej aktywności lub aktywności przez 5 dni bez przerwy. Jeśli zdecydujesz się na obóz letni na świeżym powietrzu, tj. poza miastem, czas może się różnić od 10 do 20 dni.

2. Czy obozy letnie zapewniają apteczkę??

Tak, zapewniają dziecku pierwszą pomoc z podstawowymi potrzebami, ale mogą nie mieć żadnego konkretnego leku, jeśli dziecko jest na coś uczulone. Ale kiedy wybierają się na wycieczkę po mieście, mają przy sobie lekarstwa, których dziecko może potrzebować w nagłych wypadkach, a lekarz lub pielęgniarka jest z nimi.

3. Czy dziecko będzie w stanie nadrobić szybkość nauczyciela??

Tak, wyszkoliliśmy nauczycieli i wszyscy zadbają o to, aby każde dziecko wykonywało zajęcia we własnym tempie, ponieważ każde dziecko jest inne i ma inny kaliber. Główną ideą jest uczenie dzieci, a nie nauczycieli, aby nauczyciele uczyli ich we własnym tempie.