Obozy przygodowe to najlepsza część dzieciństwa. Pomagają poznawać nowych ludzi i budować przyjaźnie i braterstwa, które często trwają całe życie. Najlepsze obozy przygodowe pomagają również nauczyć Cię ważnych umiejętności przetrwania i wydostać Cię z domu. Lato to najlepszy czas, aby dogadać się z rodziną i podróżować z nimi, ale możesz również dać swojemu maluchowi szansę na obóz przy nim. Nie ma. obozów, które zapewniają narciarstwo, teatr, muzykę, sztukę i rzemiosło, sport itp. i rozwijają do nich zaufanie i pomagają przezwyciężyć ich słabości, zaangażować się w nowe środowisko. spełnić. Obozy przygodowe pomagają ponownie połączyć się z naturą, a także zaspokoić pragnienie odkrywania i przygody! Oto lista dziewięciu niesamowitych obozów przygodowych.

Ekstatyczni przyjaciele

Obozy przygodowe na całym świecie:

1. Przygoda Teen Wilderness w Appalachian Mountain Club

Ten obóz przygodowy rozgrywa się w Nowej Anglii i obejmuje spektakularne miejsca, takie jak White Mountain National Forest. Dzieci mogą nauczyć się cennej lekcji o tym, jak ludzie reagują na dziką przyrodę. Te obozy okazują się bardzo pouczające dla początkujących i niezwykle zabawne dla tych, którzy byli tu już wcześniej. Dzieci są podzielone na różne poziomy w zależności od wieku i umiejętności, a każda grupa ma przydzielone opiekunów. Więc nie ma zagrożenia dla ich bezpieczeństwa. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt – 603-466-2727.

obozy przygodowe

 • Obozy te obejmują zajęcia takie jak wędrówki piesze, wspinaczka skałkowa, wędrówki z plecakiem, spływy kajakowe, spływy kajakowe, kolarstwo górskie i serwis oraz przygody związane z ochroną przyrody.
 • Młodzież w wieku od 12 do 18 lat, wszyscy kwalifikują się do tego obozu.
 • Okres waha się od 5 dni do 20 dni dla każdego obozu na świeżym powietrzu i zgodnie z obozem wybranym przez młodzież.
 • Rozwijają poczucie własnej wartości, pracę zespołową, przyjaźń i ducha przygody.
 • Jeśli anulujesz podróż przed upływem 14 dni, otrzymasz zwrot 70%, a jeśli po tym nie otrzymasz zwrotu, jeśli anulujesz podróż przed upływem 30 dni, otrzymasz zwrot 100%.
 • Rzeczy, które należy zabrać na obóz to woda, światło, sprzęt survivalowy, apteczka, mapa i kompas, dodatkowe jedzenie i ubrania, ochrona przeciwsłoneczna, zestaw blistrów, obuwie, wełna na głowę i szyję, śpiwór, namiot/schronisko.
 • Główne miesiące obozów to od kwietnia do października i mogą się one różnić w zależności od czasu, pogody i miejsca, do którego się wybierasz.

2. Połączenie z zachodnim wybrzeżem:

The West Coast Connection i 360-stopniowe podróże studenckie to jedna z największych studenckich firm turystycznych w Ameryce Północnej. Organizują najlepsze obozy zabawy i przygody dla początkujących podróżników po świecie. Nastolatki podejmujące te programy mogą wykonywać różne czynności, wszystkie w różnych lokalizacjach. Są nawet zmuszani do wzięcia udziału w pracach społecznych! W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt – 800.767.0227.

obozy przygodowe

 • Zapewniają wycieczki, takie jak wycieczki baseballowe, globalne przygody, aktywne wycieczki dla nastolatków, programy letnie w szkole, programy modowe, prace społeczne.
 • Odbywają wycieczki do miejsc takich jak Chorwacja, Islandia, Tajlandia, Wietnam, Galapagos, Austria, Kanada, USA itp..
 • Długość wycieczki może wahać się od 7 dni do 40 dni w zależności od obozu wybranego z powyższych opcji.
 • Osoby z dużym entuzjazmem wybierają się na te wycieczki w wieku od 14 lat, aby doświadczyć czystej miłości do natury i odkrywać siebie.
 • Jeśli chcesz samemu odkrywać świat i nawiązywać nowe znajomości, zrób kilka indywidualnych wycieczek obozowych i po prostu buduj więcej pewności siebie i pokonuj swoje słabości.
 • Rzeczy, które należy zabrać na obóz to woda, światło, apteczka, mapa i kompas, dodatkowe jedzenie i ubrania, ochrona przeciwsłoneczna, zestaw blistrów, obuwie, wełniane ubrania.

3. Wycieczki kolejką górską:

Ten obóz to najlepsze przeżycie dla poszukiwaczy przygód na całym świecie. Chodzi mi o to, jaki jest lepszy obóz do wzięcia niż ten, który zabierze Cię na przejażdżki po najlepszych na świecie kolejkach górskich! Główna siedziba wycieczki kolejką górską znajduje się w Wood Bridge w stanie New Jersey. Zabierają nastolatki do parków rozrywki w różnych częściach kraju i obserwują, jak cieszą się dreszczykiem zakrętów i zakrętów kolejek górskich! W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt – 888-542-4842.

obozy przygodowe

 • Ten obóz trwa 6 tygodni i stanowi każdy wyjazd na 2 tygodnie, przejażdżki nigdy nie są nudne i można jeździć i jeździć dalej, ale jako instytut kempingowy musimy zakończyć wycieczkę.
 • Ponieważ kolejki górskie nie są dla bardzo młodszych dzieci i mogą nie być w stanie dłużej przebywać z dala od domu, zapewniają wycieczkę od 11 do 15 lat.
 • Wycieczka rozpoczyna się w każdy poniedziałek i kończy w piątek.
 • Istnieje również miejsce odbioru i odbioru każdej podróży na początku i na końcu.
 • Wycieczka podzielona jest na 4 części: podmuch Bostonu, południowa wycieczka studyjna, wycieczka plażowiczów i wycieczka bramą na zachód.
 • Wyjazd prowadzą od lipca do sierpnia, ponieważ jest to program 6 tygodni.
 • Możesz zabrać ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy potrzebne do wyprawy, takie jak zestaw na zawroty głowy, wygodne ubrania, takie jak dżinsy i szorty, dzięki którym możesz prawidłowo siedzieć, dodatkowe ubrania na wycieczkę, latarkę i apteczkę, wszystkie inne niezbędne rzeczy.

4. Zachodnie obozy Sanborn, Kolorado:

Ten obóz przygód z przyjaciółmi znajduje się godzinę na zachód od Colorado Springs. Obejmuje 6000 akrów lasów porośniętych osiką, świerkiem, daglezją i sosną Ponderosa. Obóz pomaga poszukiwaczom przygód znaleźć przyjaźń i ponownie połączyć się z naturą, ucząc się, rozwijając i zwiększając swoją skuteczność w przetrwaniu na wolności! W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt – 719-748-3341.

obozy przygodowe

 • Prowadzone przez nich obozy to wielka wiosna dla chłopców, wysokie szlaki dla dziewcząt i obóz juniorów.
 • Zapewniają zajęcia takie jak jazda konna, odkrywanie przyrody, sztuki kreatywne, sport, turystyka, zabawy w wodzie, imprezy specjalne, wędkarstwo, wspinaczka górska, kolarstwo górskie, spędy bydła, opowiadanie historii, ogniska, kreatywne pisanie, wspinaczka techniczna, śpiew itp..
 • Zapewniają nawet udogodnienia, takie jak teatr, gorący basen i boiska sportowe, ośrodek zdrowia, jadalnia i kuchnia itp.
 • Grupa wiekowa dla wyjazdów dziewcząt i chłopców to 9 do 16 lat, a dla juniorów to 7 do 10 lat.
 • Rzeczy, które należy zabrać na wycieczkę, to najważniejsza część każdej podróży, ponieważ bez pakowania nie będziesz w stanie kontynuować, takie rzeczy jak latarka, apteczka, ubrania, czapka i wełna, jeśli wybierasz się na obóz zimowy, wygodne buty itp.
 • Główne miesiące podróży to lipiec-sierpień dla wszystkich obozów i grup wiekowych.

5. Szef obozu Ouray, Kolorado:

Ten obóz przygodowy dla dzieci, położony w samym sercu Gór Skalistych, z pewnością sprawi, że będziesz łapać oddech. Każdego ranka budzisz się z niesamowitym widokiem na otaczające Cię ośnieżone szczyty górskie. Wszystkie zajęcia na świeżym powietrzu, takie jak łucznictwo, kajakarstwo, taniec na obozie, strzelanie, sport & Odbywają się tutaj gry, umiejętności Camp Craft i obozy. To jeden z najlepszych sposobów na spędzenie lata! W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt – 970-887-2648.

Szef obozu Ouray, Kolorado

 • Zapewniają opcje obozowe, takie jak tradycyjne obozy, program challenger, szkolenie przywódców, wycieczki przygodowe, jazda konna, wycieczki trekkingowe, mini obóz i wycieczki międzynarodowe.
 • Dzieci w wieku od 7 do 18 lat mogą wziąć udział w tym obozie.
 • Możesz spakować czapkę zimową, śpiwór, latarkę, rękawiczki zimowe, ubrania, osłonę przeciwsłoneczną, przybory toaletowe, strój kąpielowy, obuwie, koc, spodenki, apteczkę itp..
 • Zapewniają takie zajęcia, jak łucznictwo i strzelectwo, minigolf na świeżym powietrzu, piłka do gry w piłkę, obserwowanie ptaków, jazda na rolkach, ping pong, grzmot piłka, koszykówka. Itp.
 • Obóz jest czynny przez wszystkie pory roku, podobnie jak obozy sezonowe, a także obozy poza sezonem.

6. Obóz Lakota:

Zawiera mnóstwo sportów i sztuk, aby zaspokoić głód poszukiwacza przygód! To jeden z najlepszych letnich obozów przygodowych. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt – 845-888-5611.

Lakota

 • Zapewniają ekscytujące zajęcia, takie jak jazda konna, jazda na deskorolce, pływanie, wspinaczka skałkowa, tyrolka, niskie liny, ścianki wspinaczkowe, gigantyczne huśtawki, sporty lądowe, pływanie w basenie, sztuka kreatywna, lacrosse, siatkówka plażowa, gry międzyobozowe, softball , gaga arena i wiele innych.
 • Biwaczą w miesiącach styczeń i luty oraz czerwiec do sierpnia.
 • Rzeczy, które musisz spakować to latarka, apteczka, ubrania, czapka i wełna na obóz zimowy, wygodne buty, mapy, kompas itp..

7. Obóz Kinder Pierścień:

Ten obóz znajduje się 65 mil od Nowego Jorku. Oferuje swoim wczasowiczom różnorodne obozy przygodowe na świeżym powietrzu i zajęcia, od sportu po sztuki widowiskowe. Codzienna rutyna obozowiczów to zabawa pełna ekscytujących przygód! W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt – 845-221-2771.

Pierścień Kinder

 • Mają zajęcia takie jak sporty zespołowe, wycieczki nocne, sztuka i rzemiosło, sporty indywidualne, sztuki kulturalne, imprezy karnawałowe, sporty wodne, centra przygód, śpiew konkurencyjny, taniec izraelski, gimnastyka i tak dalej.
 • Obóz rozpoczyna się od czerwca do sierpnia i może się zmieniać co roku w zależności od warunków pogodowych.
 • Dzieci w wieku od 6 do 9 lat przyjeżdżają tutaj, aby uczestniczyć i wykonywać wszystkie zajęcia i ulepszać je podczas wakacji.
 • Możesz zabrać ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy potrzebne w podróży, takie jak zestaw na zawroty głowy, wygodne ubrania, takie jak dżinsy i spodenki, aby można było prawidłowo siedzieć, dodatkowe ubrania na wycieczkę, latarkę i apteczkę, mapy i kompas oraz wszystkie inne niezbędne rzeczy.

8. Obóz De-Wolfe:

Położony nad rzeką Wading, ten obóz stowarzyszony z chrześcijańskim biskupem, oferuje swoim obozowiczom wiele atrakcji. Zapewniają dobre obozy przygodowe z przyrodą. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt – 631-929-4325.

De-Wolfe

 • Istnieje wiele obozów, takich jak obóz zimowy, obóz letni i obóz jesienny dla dzieci do odkrycia.
 • Rzeczy do zabrania na wycieczkę poduszkę, ubrania, torbę na pranie, buty do wody, płaszcz przeciwdeszczowy, bieliznę nocną, przybory toaletowe, latarkę i baterie, podpaskę higieniczną dla dziewczynek, butelkę i tak dalej.
 • Obozy trwają od 3 do 4 dni oraz dla grupy wiekowej od 7 do 18 lat
 • Obóz odbywa się od czerwca do sierpnia na obozy letnie, a na obóz zimowy odbywa się w styczniu.
 • Aktywności takie jak strzelnica łucznicza, sztuka i rzemiosło, ścieżki przyrodnicze i miejsca na ogniska, koszykówka, kaplica św. Łukasza, kurs wyzwań, odkryty basen i wiele innych.

9. Obóz na wzgórzu:

Camp Hilltop to spełnienie marzeń poszukiwacza przygód! Oferuje zajęcia zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu, które obejmują trapez, tag laserowy, dzianie i fotografię! W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt – 607-637-5201.

Wzgórze

 • Oferowana wycieczka może różnić się od lata do lata, a niektóre z nich to plaża na wielbłądach, Hershey Park, Dorney Park i królestwo dzikiej wody, górski potok, nocne wędrówki, jazda na rowerze w nocy, jednodniowa wycieczka tratwą itp..
 • Zapewniają nawet takie udogodnienia, jak wysoki tor linowy, strzelnica łucznicza, niski tor linowy, pionowy kojec, gigantyczna huśtawka, duża stajnia dla koni, 2 tory jeździeckie, sala gimnastyczna, 2 boiska lekkoatletyczne, Pamper Pole, Tee Pee na noc, Tor gokartowy, Roller Pawilon hokejowy, boisko do koszykówki (oświetlone), klatka do odbijania, boisko do siatkówki, studio tańca itp..
 • Zapewniają obóz letni od czerwca do sierpnia.
 • Organizują obozy dla dzieci w wieku od 8 do 17 lat.
 • Rzeczy, które należy zabrać na obóz to woda, światło, sprzęt survivalowy, apteczka, mapa i kompas, dodatkowe jedzenie i ubrania, ochrona przeciwsłoneczna, zestaw blistrów, obuwie, wełna na głowę i szyję, śpiwór, namiot/schronisko.

Teraz, gdy znasz już wszystkie najlepsze obozy przygodowe, zaplanuj szybką wycieczkę do miejsca, które najbardziej Ci się podobało, wybór może być trudny, ale na początek będziesz musiał wybrać jeden. Ta podróż z pewnością zbuduje w tobie dużo pewności siebie i pokona twoje słabości. Będziesz mieć nową społeczność, do której możesz dołączyć, nową grupę przyjaciół na całe życie i będziesz mógł odkrywać w sobie nowe rzeczy. Nie zapomnij podzielić się z nami opinią.

Często zadawane pytania i odpowiedzi:

1. Czy napiwki są wliczone w cenę podróży??

Nie, napiwki nie są wliczone w koszt podróży. Napiwki są indywidualną czynnością, zgodnie z indywidualnym wyborem, ile zapłacić, kiedy zapłacić. Wiele broszur z wycieczkami zawierało informacje na ten temat i możesz zgodnie z nimi zapłacić.

2. Co spakować na wyjazd?

Większość rzeczy jest wliczona w podróż do codziennych czynności, ale musisz zabrać ze sobą rzeczy osobiste, takie jak ubrania, bidon, ubrania wełniane, buty, mapy i kompas, przybory toaletowe, latarkę i baterię, śpiwór, zestaw blistrów, apteczkę itp.

3. Czy zapewniono zaplecze gastronomiczne??

Tak, aby zapewnić Ci zdrowie i energię podczas podróży, mamy dla Ciebie doskonałych kucharzy, którzy zapewnią rozsądną kombinację smacznego i urozmaiconego jedzenia, dbając o higienę każdego z osobna. Wszystkie czynności, takie jak trekking i wędrówki oraz inne, które wykonujesz podczas podróży, wymagają dużo energii.

4. Jakie ubrania powinno nosić dziecko podczas biwakowania??

Dzieciak powinien nosić codzienne i wygodne ubrania, takie jak dżinsy i t-shirt, podczas biwakowania, ponieważ będzie mógł wydobyć więcej z obozu i cieszyć się. Wymyślne ubrania mogą irytować dziecko i mogą nie cieszyć się obozem i wykonywać czynności prawidłowo.

5. Czy zapewniasz apteczkę??

Tak, udzielamy pierwszej pomocy dziecku z podstawowymi potrzebami, ale nie mamy żadnego konkretnego leku, jeśli dziecko jest na coś uczulone. Ale kiedy wybieramy się na wycieczkę po mieście w plenerze, mamy przy sobie wszelkiego rodzaju leki, których dziecko może potrzebować na regularne kontuzje, a także lekarza lub pielęgniarkę.