Kemping w lesie to ekscytujące przeżycie, niezależnie od tego, czy jesteś z rodziną, czy nawet sam. Jest coś w siedzeniu przy ognisku na wolności, zbieraniu drewna przez morze w celu rozpalenia ognia i budzeniu się przy dźwiękach ptaków, które zaspokajają głód przygody. W całych Stanach Zjednoczonych znajduje się kilka krajowych kempingów leśnych. Wszystkie parki narodowe mają obszary wydzielone dla zapalonych obozowiczów i miłośników przyrody. Bądź blisko natury, obserwuj gwiazdy i czyste niebo i ciesz się leśnym życiem takim, jakie powinno być! Oto lista dziewięciu doskonałych leśnych kempingów, z których możesz skorzystać.

leśne tereny obozowe

Leśne tereny kempingowe ze zdjęciami:

1. Las Narodowy Wallowa Whitman, Idaho i Oregon:

kemping w lesie

W tym lesie znajduje się wiele różnych kempingów. Kemping leśny Moss Springs leży wokół lasu Rt. 6200 i posiada dużą ilość stanowisk do karmienia. Kemping wózka Spool to zalesiony teren z dużą ilością dzikich róż. Kemping Birdtrack Springs ma cichy basen i znajduje się w pobliżu stacji Lostine Guard. Ten las oferuje spektakularne lokacje z różnymi rodzajami kwiatów. Możesz cieszyć się naturą w najlepszym wydaniu.

2. Las Narodowy Uwharrie, Karolina Północna:

Las Narodowy Uwharrie, Karolina Północna

Najlepszym kempingiem tutaj jest pole namiotowe ze strzałkami. Jest otwarty przez cały rok i może pomieścić zarówno namioty, jak i kampery. Kemping ma nowoczesne toalety i prysznice i jest nieco wygodniejszy niż zwykły kemping w dżungli. Jest stosunkowo tani, biorąc pod uwagę fantastyczne wrażenia, jakie oferuje. Składa się z jednej ostrogi i dwóch pętli. Większy z dwóch obwodów jest przeznaczony dla kamperów i namiotów, podczas gdy mniejszy to zalesiony region, w którym można pomieścić tylko namioty. Jeśli chcesz zaplanować wycieczkę z rodziną, to jest to miejsce. Ten las jest wygodny do pobytu, a także dobrze zagospodarowany przez krajowe służby leśne USA.

3. Uncompaghre National Forest, Kolorado:

Jesienne żniwa

Obecne tutaj kempingi to kemping Sunshine, kemping Divide Fork, kemping Silver Jack i kemping Beaver Lake. Wszystkie te kempingi są gęsto zalesione drzewami takimi jak osika, świerk oraz podszytą polnych kwiatów i innymi wysokimi drzewami, więc są bardzo zbliżone do leśnego kempingu. Widoki w każdym miejscu są spektakularne, a niezbędne udogodnienia są na najwyższym poziomie. Uncompahgre National Forest w USA obejmuje około 955229 akrów w krajach Delty Zachodniego Kolorado. Nurkowanie krajobrazowe, podniebne drogi to najlepsze programy rekreacyjne, z których możesz korzystać.

4. Las Narodowy Tuskegee, Alabama:

Las Narodowy Tuskegee, Alabama

W tym lesie nie ma wyznaczonych obozowisk usług leśnych, ale dostępnych jest kilka miejsc biwakowych. Daje autentyczny smak dzikiej przyrody. Służba Leśna zarządza dziką przyrodą i rekreacją w tym regionie. Obecny tu szlak Bartram jest Krajowym Szlakiem Rekreacyjnym. Znajdują się tu dwa stawy, które umożliwiają obozowiczom łowienie ryb. Jest to najmniejszy las narodowy w USA. W przeciwieństwie do innych leśnych terenów kempingowych, las ten wspiera wiele aktywności na świeżym powietrzu

5. Las państwowy Trinity, Kalifornia:

Trinity National Forest, Kalifornia

W regionie znajduje się wiele leśnych kempingów, z których jedno, kemping Deerlick Springs, zapewnia kilka odpowiednich miejsc kempingowych. Ziemia rozciąga się między dwoma strumieniami i rośnie kilka zwisających drzew daglezji. Ma fantastyczne widoki na otaczające go góry. Ten Las Narodowy został wprowadzony w 1907 roku. Jeśli chcesz uprawiać sporty wodne, to jest to miejsce, które należy wybrać.

6. Las Narodowy Tongass, Alaska:

Słynne leśne tereny kempingowe-Tongass National Forest, Alaska

Las ten obejmuje rozległy obszar, dzięki czemu posiada wiele dogodnych miejsc do biwakowania i został do tego celu dobrze zagospodarowany. Kemping ostatniej szansy ma szlak Ward Lake i wiele bocznych widoków na potok. Pole namiotowe to jedna duża pętla ze starodrzewem cykuty, olszy i świerka sitkajskiego. Tongass pochodzi od grupy Tongass z ludu Tlingit, który zamieszkiwał najbardziej wysunięte na południe obszary południowo-wschodniej Alaski. Las Tongass zapewnia najlepsze wrażenia z pobytu na kempingu w naturalnej dżungli.

7. Tombigee National Forest, Mississippi:

Słynne leśne tereny kempingowe-Tombigee National Forest, Mississippi

Kemping Davis Lake oferuje malownicze widoki na drzewa liściaste i sosny rozciągające się nad jeziorem Davis. Obserwowanie dzikiej przyrody również uprzyjemnia pobyt. Nazwa Tombigbee National Forest pochodzi od rzeki Tombigbee. Owl Creek Mounds rozpościera się po całym lesie.

8. Las Narodowy Tonto, Arizona:

Słynne leśne tereny kempingowe-Tonto National Forest, Arizona

Na kempingu Windy Hill znajduje się wiele miejsc, które warto odwiedzić w jego okolicach. Służy jako doskonałe miejsce kempingowe i mieści zarówno kampery, jak i namioty. Ma nawet place zabaw dla dzieci. Dostępnych jest pięć różnych przepustek. Dostępne są również karnety dzienne i roczne leśne pole namiotowe.

9. Białe Góry w Maine i New Hampshire:

Słynne leśne tereny kempingowe – Góry Białe w Maine i New Hampshire

W lasach tego regionu znajduje się kilka kempingów. Wszystkie te miejsca oferują zapierające dech w piersiach widoki i dużą dawkę natury. Jednym z takich obozowisk służby leśnej jest dorzecze. Znajduje się w pobliżu miasta Gorham. Kemping leży na wschód od St. Rt. 113. Grunt to pętla w kształcie łzy, w której znajdują się drzewa liściaste i staw basenowy. Kemping jednak otwiera się w większości sezonów nie jest otwarty przez cały rok. Pasma górskie Gór Białych obejmują stan dzielnicy New Hampshire.

Wpatrywanie się w gwiazdy i księżyc z najbliższymi u boku na wolności to jedno z najbardziej wyjątkowych przeżyć. Możesz całkowicie uciec od cyfrowego świata do odległego miejsca, które daje spektakularną lokalizację do odkrycia. Przeżyj wakacje na świeżym powietrzu inne niż w luksusowych hotelach: to ekscytujące przeżycie. Wykorzystaj tę wszechstronną wiedzę na temat krajowych kempingów leśnych i ciesz się naturą taką, jaka jest. Mam nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł i daj nam znać o swojej opinii w komentarzach poniżej.

Często zadawane pytania i odpowiedzi:

1. Czy będzie bezpiecznie odwiedzać dzikie życie? Czy w każdej chwili mogę odwiedzić lasy na biwak??

Odp.: Tak. Wszystkimi leśnymi polami namiotowymi opiekuje się Państwowa Służba Leśna. Krajowe kempingi leśne są wyposażone w zabezpieczenia, a patrole są przeprowadzane regularnie, aby zapewnić bezpieczeństwo wczasowiczom. Ale nie, wszystkie programy kempingowe w lesie mogą nie działać przez cały rok. W zależności od klimatu obowiązują określone terminy dla konkretnego lasu.

2. Czy mogę razem z rodziną wybrać się na biwak w lesie? Jakich udogodnień można się spodziewać??

Odp.: Dlaczego nie? Musisz przeżyć kemping razem z rodziną, a nawet samotne podróżowanie jest wspaniałym przeżyciem, które warto pielęgnować. Są miejsca, w których można wybrać miejsca, w których krajowe kempingi leśne mają udogodnienia, takie jak toalety, plac zabaw dla dzieci itp. Niektóre mają osobne miejsca na namioty i kampery. Niektóre mają też opcje energii słonecznej.

3. Jakie wejściówki będą dostępne??

Odp.: Istnieje wiele rodzajów karnetów, takich jak karnety dzienne i roczne. Podczas gdy dzienne karnety mają najlepszy stosunek jakości do ceny, zwykli obozowicze odnoszą większe korzyści z karnetów rocznych lub kilkudniowych, które obejmują jeden region lub określony las. Istnieją przepustki międzyagencyjne, jeśli chcesz odwiedzić wiele leśnych kempingów w całym kraju, a jeśli się kwalifikujesz, przepustki międzyagencyjne dla seniorów są również doskonałą wartością. Jest też specjalny karnet dla dzieci.