Niezależnie od tego, czy jest to maluch, nastolatka, młode kobiety, czy nawet starsze kobiety, obrączki są dla każdej kobiety. Obrączki są ulubionym dodatkiem kobiet. Mężczyźni są również sportowymi kostkami do kostek jako modnym dodatkiem. Tradycyjne złote lub srebrne obrączki są modne, ale modne, designerskie szybko nadrabiają zaległości. Szczególne znaczenie ma noszenie biżuterii na kostkę zgodnie z różnymi zwyczajami i tradycjami.

Indyjskie obrączki na stopy w trendzie:

W tym artykule przyjrzymy się najnowszym projektom obrączek, które są obrączkami na stopy.

1. Obrączka na czarną stopę dla mężczyzn:

Obrączka na stopę czarna dla mężczyzn

Jest to obrączka z czarnego sznurka i brązowa zawieszka. Urok jest symbolem Om. Om jest bardzo symboliczny w stosunku do absolutnej w mitologii hinduskiej. Czarny sznurek z brązową zawieszką wygląda bardzo elegancko, a jednocześnie ma ładny, klasyczny akcent na kostce. Obrączka może być świetnym prezentem dla mężczyzny.

2. Obrączka na stopę z kamieniem szlachetnym dla mężczyzn:

Obrączka na stopę z kamieniem szlachetnym dla mężczyzn

Jest to wyjątkowa męska kostka na nogę wysadzana kamieniami szlachetnymi. USP polega na tym, że nie ma dwóch takich samych kamieni szlachetnych. Są bardzo lekkie i można je wygodnie nosić przez cały dzień. Obrączki mają wielokolorowe kamienie szlachetne, które zapewniają fajny wygląd.

3. Shells Foot Anklet dla mężczyzn:

Męska opaska na stopę z muszli

Ta kostka na nogę jest pięknie wykonana ręcznie z tkaniny konopnej z muszlami wiązanymi w równych odstępach. Wszystkie muszle nie są tego samego rozmiaru, co sprawia, że ​​ta kostka bardzo się różni. Obrączka z konopi sama w sobie jest bardzo wyjątkowa i nie jest zwykła. Mężczyźni mogą to rozbujać w dobrym stylu.

4. Obrączka na stopę z brązu dla mężczyzn:

Obrączka na stopę z brązu dla mężczyzn

Jest to klasyczna męska obrączka na stopę z pojedynczym brązowym płaskim łańcuszkiem. Sznurek jest jasnobrązowy i świetnie wygląda. Ma prosty design i pasuje do każdego stroju, jak casualowe spodnie cargo, dżinsy itp. To może być doskonały pomysł na prezent dla mężczyzn.

5. Obrączka na stopę z koralikami dla kobiet:

Obrączka na stopę z koralikami dla kobiet

Ta urocza kostka na nogę wykonana jest z turkusowych kamieni wysadzanych koralikami, pięknie osadzonych na sznurkach ze sztucznego zamszu. Wygląda to świetnie na letnie festiwale, spacer po plaży, a nawet zajęcia taneczne. Sznurki ze sztucznego zamszu można regulować i wiązać w zależności od długości i dopasowania.

6. Antyczna kostka na stopę dla kobiet:

Antyczna opaska na stopę dla kobiet

Ta jest po prostu inna wśród wielu, ponieważ kiedy idealne nogi są ozdobione tym antycznym dziełem, kobieta po prostu będzie wyglądać piękniej. Ta antyczna kostka wykonana jest z metalu cynkowego i ma piękny wygrawerowany wzór monety na całej kostce. Antyczna biżuteria jest bardzo modna i jest idealna zarówno do strojów etnicznych, jak i fusion.

7. Kwiatowe obrączki boso dla kobiet:

Kwieciste obrączki boso dla kobiet

To musi mieć kostkę dla kobiety. Kwiecista obrączka boso to ręcznie robiona obrączka wykonana z pereł słodkowodnych, kryształowych koralików i ma ładną kwiatową kryształową ozdobę łączącą obrączkę z palcami. Jest delikatny, a perełki w kolorze białym pięknie prezentują się na nogach. Ta urocza bransoletka z pewnością przyciągnie całą uwagę.

8. Obrączki na stopy z kryształu górskiego dla kobiet:

Obrączki na stopy z kryształu górskiego dla kobiet

To jedna olśniewająca, błyszcząca i mieniąca się kostka na stopę dla kobiet wykonana z dżetów. Ta kostka na stopę jest przymocowana do pierścienia palców. Pierścionek na palec ma duży wysadzany kryształkami. Łańcuszek łączący kostkę z noskiem ma kamienie po obu stronach, co dodaje elegancji. To sprawia, że ​​stopy wyglądają cholernie ładnie i stylowo. Czy panny młode z pewnością mogą eksperymentować z tym nowym stylem na kostkę?.

9. Obrączki na stopy ze złotym łańcuszkiem dla kobiet:

Obrączki na stopy ze złotym łańcuszkiem dla kobiet

To idealne wielowarstwowe złote obrączki zakrywające stopę. Obrączka ma wiele złotych łańcuszków na kostce, a złoty łańcuszek jest połączony z pierwszym palcem z abstrakcyjnym wzorem pośrodku. To idealna obrączka na wesele, festiwale lub na specjalne okazje w tradycyjnym stroju. Panna młoda może nosić tę wyjątkową złotą kostkę na nogę zamiast tradycyjnych kostek.

Biżuteria na kostkę do stóp sprawia, że ​​stopy wyglądają inaczej i stylowo. Elegancję tych kostek podkreśla różnorodność wzorów, wzorów i kolorów oraz różnorodność do zaoferowania. Obrączki na nogach pięknie łączą palce, stopy i kostkę w dzieła z koralików, metali, szydełka, nici, a nawet z uroczymi wdziękami. Okazje są nie mniejsze, kiedy można obnosić się z tą uroczo wyglądającą biżuterią na kostkę stóp.