Obrączki to akcesorium, które można wykonać ręcznie przy minimalnych wymaganych rzeczach. Tworząc bransoletkę, można wyraźnie włożyć wyobraźnię i kreatywność. Obrączki są idealnym dodatkiem do długich spódnic, sukienek w kwiaty, a nawet zachodnich strojów itp. W dzisiejszych czasach mężczyźni i kobiety w równym stopniu obnoszą się z tym trendem. Obrączki są symbolem relacji i przyjaźni i są wyjątkowym dodatkiem do każdego stroju. Są łatwe do wykonania w domu i są świetnym pomysłem na prezent dla przyjaciół i rodziny. Do wykonania kostek na kostkę z czarnej nici potrzebne są bardzo minimalne rzeczy, takie jak podstawowa czarna nitka lub czarne sznureczki, zawieszki, koraliki, ozdoby, nożyczki, taśma, klej, klamra lub zapinki do mocowania kostek itp. i oczywiście trochę kreatywny i pomysłowy umysł. Podstawowa czarna nić może być używana jako taka lub może być pleciona, wiązana, dziana itp. zgodnie z wymaganiami i długością kostki. Ponadto drobiazgi, które należy przywiązać do kostek, mogą być wzorowane, a klamra lub zapięcie musi być wyregulowane i zabezpieczone. Voila, proszę bardzo. Obrączki z czarnej nici są gotowe do obnoszenia się.

Najnowsze obrączki z czarną nicią w nowych stylach:

Przyjrzyjmy się teraz 9 najlepszym projektom obrączek z czarnej nici dla mężczyzn i kobiet w tym artykule.

1. Obrączka z czarnej skóry dla mężczyzn:

Czarna skórzana kostka na kostkę dla mężczyzn

To prosta bransoletka dla mężczyzn. Wykonany jest ze skórzanego sznurka lub sznurka i jest czarny, który jest noszony przez mężczyzn jako talizman na szczęście. Tę kostkę nosi nawet wiele celebrytów.

2. Ręcznie robione obrączki z czarnej nici dla mężczyzn:

Ręcznie robione obrączki z czarnej nici dla mężczyzn

To niesamowicie wyglądająca kostka w kolorze czarnym dla mężczyzn, a nawet dla chłopców. Jest to gęsto tkana pleciona kostka z czarną bawełnianą nicią. To jest regulowana kostka dla mężczyzn.

3. Obrączki z czarną nicią z urokiem dla mężczyzn:

Obrączki z czarną nitką z wdziękiem dla mężczyzn

To świetna kostka na nogę, którą można łączyć ze swobodnym strojem dla mężczyzn. Jest to obrączka z czarnej nici z węzłem celtyckim. Celtycki urok węzła ma dla niego znaczenie religijne i jest szczególnym wzorem wzorów i węzłów, które w związku z tym mężczyźni mogą nosić w tej uroczej kostce z czarnej nici.

4. Czarne wielostrunowe obrączki dla mężczyzn:

Czarne wielostrunowe obrączki dla mężczyzn

Wykonany jest ze zwykłej czarnej nici, ale jest nawinięty, aby stworzyć wielowarstwową czarną kostkę ze złotymi koralikami wysadzanymi tu i ówdzie, aby nadać kostce inny wygląd. Są też węzły wykonane czarnymi nitkami. Tak więc połączenie czarnych supełków, złotych koralików w warstwowej kostce z czarnej nici wygląda rewelacyjnie.

5. Pleciona kostka z czarnej makramy dla kobiet:

Czarna pleciona kostka z makramy dla kobiet

Macrame to sposób na zawiązywanie nici. Obrączka z czarnej makramy jest tak dobrze pleciona, że ​​jest prosta, a jednocześnie idealna do noszenia na co dzień dla kobiet. Obrączka ma luźne końce, które można związać w zależności od długości kostki.

6. Czarna koronkowa kostka dla kobiet:

Obrączka z czarnej koronki dla kobiet

Jest to uroczo wyglądająca elegancka kostka na nogę dla kobiet z czarnej koronki. To fajna, elastyczna kostka na nogę, która wygląda bardzo retro i pasuje do każdego stroju. Jako designerski element do niej, cienki czarny łańcuszek jest również przywiązany do sznurowanej czarną nicią bransoletki.

7. Etniczne obrączki z czarną nicią dla kobiet:

Obrączki w stylu etnicznym z czarną nicią dla kobiet

To uroczo wyglądająca bransoletka w stylu etnicznym dla kobiet. Wykonany jest z czarnej wełnianej nici nawiniętej nieco grubo i do niej przywiązane są złote dzwoneczki, które są głodne. Jest to idealna kostka do noszenia w stylu etnicznym, idealna na tradycyjne stroje i na festiwale.

8. Srebrna opaska na kostkę z czarną nitką dla kobiet:

Srebrna, wysadzana koralikami kostka na kostkę z czarną nitką dla kobiet

Jest to bardzo prosta regulowana kostka na kostkę z czarnej nici z małymi srebrnymi koralikami w kilku miejscach na kostce. Jest to rodzaj obrączki do noszenia na co dzień, a także może być ciekawą kombinacją z innymi obrączkami.

9. Obrączki w stylu czarnego chokera dla kobiet:

Czarne obrączki w stylu choker dla kobiet

To stylowa choker dla kobiet. Obrączkę wykonuje się najpierw z chokera z czarnej nici, a następnie przywiązuje się do niej czarne i złote koraliki wraz ze złotym łańcuszkiem. Dodany urok to śliczny mały złoty aparat fotograficzny.

Czarne nici służą w zasadzie do odpędzania nieszczęścia, a nawet wiązanie prostej czarnej nici na jednej nodze jest tym, co robią teraz celebryci. Proste obrączki z czarnej nici są piękne i wyglądają elegancko, ponieważ są bardzo minimalistyczne i niezbyt przesadne.