Obrączki to najbardziej stylowy i modny dodatek, który przypadnie do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Diamenty to najcenniejszy kamień, który obnosi się niemal we wszystkich akcesoriach. Klasyczne połączenie złota z brylantami nigdy nie wychodzi z mody. Obrączki można obnosić z brylantami, złotem, białym złotem itp. To może być trochę drogie, ale mimo to może być cenną własnością w jubilerskiej spodni.

Diamentowe obrączki dla mężczyzn i kobiet z nowymi wzorami:

Tutaj sprawdzimy 9 najlepszych wzorów na obrączki z diamentami. Wybierz ukochaną osobę i wybierz ją.

1. Diamentowe obrączki w kształcie serca dla mężczyzn:

Obrączki w kształcie serca dla mężczyzn

To piękny diamentowy obrączka dla mężczyzn. Obrączka to złoty łańcuszek z sercem jako urokiem. Serce wysadzane jest po zewnętrznej stronie diamentami. Zawieszka w kształcie serca może mieć wygrawerowane symbole lub dowolny napis.

2. Obrączka z litego diamentu:

Obrączka z litego diamentu

Wykonany jest z 10-karatowego czystego złota z solidnymi szlifami diamentowymi. Łańcuszek na kostkę zaprojektowano ze wzorem łańcuszka z wyciętej liny. To jest obrączka do codziennego noszenia. Nie jest to zbyt skomplikowane i dlatego wygląda idealnie nawet w formalnym otoczeniu pracy.

3. Diamond Anklet dla mężczyzn z różowym złotem:

Diamentowa kostka na kostkę dla mężczyzn z różowym złotem

To jest wykonane z różowego złota dla mężczyzn z czarnymi surowymi diamentami. To też jest połączenie złotych koralików. Złote koraliki i diamenty prezentują się elegancko na męskiej dłoni. Wykonany jest z różowego złota, które przemawia do mężczyzny i dodaje mu majestatu i wielkości.

4. Solidne złote bransoletki unisex z diamentami na kostkę:

Solidne złote bransoletki unisex z diamentami na kostkę

Wykonany jest z 14-karatowego złota. To spersonalizowane bransoletki na kostkę z diamentami zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Nazwa jest wyrzeźbiona i osadzona w solidnym złocie obrączki z diamentami.

Zobacz więcej: Obrączki dla dziewczynek

5. Złote obrączki z diamentami CZ dla kobiet:

Złote obrączki z diamentami CZ dla kobiet

To delikatna kostka do noszenia na co dzień dla kobiety. Ma mały okrągły diament CZ w delikatnym złotym łańcuszku. Może to być idealny prezent dla młodej kobiety lub nastolatki, która chciałaby obnosić się z tą kostką.

6. Kryształowe obrączki dla kobiet:

Kryształowe obrączki dla kobiet

Jest to idealna kostka na nogę z kryształowego diamentu do zachodnich stylizacji i szpilek lub szpilek. To nie jest zwykły złoty łańcuszek, ale jest jak obrączka i jest wysadzana błyszczącymi diamentami.

Zobacz więcej: Złote wzory na kostkę

7. Obrączki z czarnego diamentu dla kobiet:

Obrączki Black Diamond dla kobiet

Ta piękna obrączka z czarnego diamentu jest wykonana z czarnych diamentowych koralików. Wykonany jest z żółtego złotego łańcuszka. Jest bardzo delikatny i wykonany z czarnych brylantów pasuje do każdego stroju. Dotyczy to nawet tradycyjnych strojów.

8. Obrączki z białego złota z diamentami:

Obrączki z białego złota z diamentami

Jest to prosta, delikatna obrączka z brylantem z białego złota. Ta bransoletka ma cienki łańcuszek z białego złota i ma pięciopłatkowy kwiatowy wzór z białym diamentem pomiędzy nimi. To idealna opcja na prezent dla kobiet.

Zobacz więcej: Tradycyjne srebrne wzory obrączek

9. Austriackie diamentowe obrączki dla kobiet:

Austriackie Diamentowe Obrączki dla Kobiet

Jest to delikatna, uroczo wyglądająca obrączka z austriackimi diamentami dla kobiet. Ma tradycyjny wygląd i jest wykonany ze stopu srebra wysadzanego austriackimi diamentami. Diamentowa obrączka ma ładne rodowane wykończenie i może być idealna na festiwale i wesela.

Diamenty wyglądają elegancko i elegancko. Zakup diamentów i akcesoriów diamentowych może być drogi. Ale noszenie diamentów wiąże się z wielkimi emocjami. Diamentowe obrączki w niesamowitych wzorach i wzorach to najważniejsza rzecz, która jest wielką atrakcją tych obrączek. Te obrączki w brylanty są idealne na każdą wyjątkową okazję lub są najlepszym prezentem, jaki można podarować naszym bliskim.