Obrączki to biżuteria noszona na kostce i wokół niej. Obrączki znane w Indiach jako payal i pajeb są noszone przez prawie wszystkie małe dziewczynki, młode damy i starsze kobiety. Z przeszłości, jeśli cofniemy się wstecz, dowiemy się, że ludzie również robili obrączki dla bożków boga i bogiń. Potem były noszone również przez kobiety w całych Indiach, a obecnie noszone na całym świecie.

Nowy wygląd i projekt obrączek różnił się w zależności od kraju i rzemieślników zewsząd. Obrączki ślubne to jedne z najdroższych obrączek, na których można zobaczyć niesamowite prace rzemieślnicze, dołączone maleńkie dzwoneczki, które dzwonią, gdy idziesz, wysadzane klejnotami i perłami, które świetnie wyglądają z twoimi ubraniami.

Indyjskie wzory obrączki ślubnej:

Nie można pominąć uroku biżuterii do kostek. Oto niektóre bransoletki ślubne na kostkę, które możemy umieścić wśród najlepszych.

1. Obrączka ślubna ze złotym wzorem pawia:

Obrączka ślubna z pawim wzorem w kolorze złotym

Panna młoda bez biżuterii i to bez paya i dźwięku dzwoneczków nie jest kompletną panną młodą. Panny młode idą powoli po ślubie, a brzęk noszonych przez pannę kostek kostek sprawia, że ​​jej kroki są tak wyjątkowe. Ta złota bransoletka została zaprojektowana z motywem minakari, małym pawim wzorem na przymocowanych do niej łańcuszkach.

2. Obrączka ślubna w kolorze srebrnym:

Obrączka ślubna w kolorze srebrnym

Obrączki są najczęściej widywane w kolorze srebrnym i noszone przez kobiety na co dzień. Ta obrączka ślubna jest pięknym przykładem srebrnych obrączek wysadzanych małymi diamentami i warstwą z małymi dzwoneczkami, które przynoszą dźwięk podczas spaceru panny młodej.

3. Obrączki ślubne w Polki Diamond Design:

Obrączki ślubne w Polki Diamond Design

Pojawił się nowy projekt diamentów polka w modzie jubilerskiej. Diament o okrągłym szlifie jest wysadzany złotem i srebrem, a także wielokrotnie w innych metalach. Projekt polki jest taki, że w dzisiejszych czasach można zobaczyć biżuterię ślubną w dużej mierze akceptowaną przez fusionists.

4. Perła i Kundan Anklet:

Perła i Kundan Anklet

Biżuteria Kundan została ozdobiona przez nową generację na dużą skalę. Praca kundan to w kształcie lustra wysadzane metalami, które tworzą doskonałą biżuterię po niskich kosztach. Biżuteria ślubna jest w dużej mierze wybierana z biżuterii zaprojektowanej przez kundan. Oto bransoletka ślubna na kostkę wykonana z pracy kundan.

5. Nieelastyczna obrączka ślubna:

Nieelastyczna kostka ślubna

Obrączki mają elastyczne i nieelastyczne wzory. Elastyczne wzory kostek można łatwo przesuwać na kostce, a nieelastyczne kostki są sztywne. Są ciężkie w projektowaniu i ich pracy. Aby nosić te obrączki, projektanci wykonali śrubę, aby prawidłowo zamocować obrączki na naszej kostce.

6. Fantazyjna kostka ślubna z broszkami:

Fantazyjna kostka ślubna z broszkami

Panna młoda kochająca trzeźwe wzory z pewnością pokochają prostą obrączkę. Obrączki z pojedynczym łańcuszkiem i piękne broszki na końcu sprawiają, że jest bardzo urocza. Panny młode mają na nogach mehendi, które będą wyglądać niesamowicie z tymi trzeźwo zaprojektowanymi obrączkami.

7. Kolorowe obrączki ślubne:

Kolorowe obrączki ślubne

Obrączki z kolorowym diamentem są również gorącym faworytem w biżuterii ślubnej. Kolorowe diamenty na kostce pasują do stroju ślubnego. Dziewczyny uwielbiają nosić pasującą biżuterię w swoje dandiya noce. Ten projekt i wiele innych odpowiednio spełni Twoje wymagania.

8. Obrączki ślubne z wiszącymi łańcuchami:

Obrączki ślubne z wiszącymi łańcuszkami

Obrączki występują w wielu wzorach. Wiszące dołączone łańcuszki w jednym głównym łańcuszku na kostkę to bardzo znany wzór w łańcuszkach na kostkę. Tutaj łańcuszek na kostkę jest uatrakcyjniony dzięki podtrzymującym łańcuszkom o różnej długości z kolorowymi diamentami na końcu. Tworzy piękną biżuterię na stopy.

9. Obrączka ślubna z pierścieniem na palec:

Obrączka ślubna z pierścieniem na palec

Obrączka ślubna wygląda niesamowicie i jest w komplecie z przymocowanym do niej pierścieniem na palce. Stopy panny młodej pokryte są pięknym mehendi, a kostka z przymocowanym do niej pierścieniem daje niesamowity efekt urodzie panny młodej.

Obrączki ślubne są główną częścią ozdoby noszonej przez pannę młodą. Tradycja noszenia indyjskiej biżuterii upiększa pannę młodą. Tradycyjny wygląd na pomyślną okazję biżuteria złota, pozłacana, srebrna lub oksydowana jest gorącym faworytem. Bransoletki ślubne na kostkę są również szeroko widziane z inkrustowanymi kamieniami, klejnotami i perłami, które czynią je bardziej atrakcyjnymi.