Łańcuszki na kostkę, łańcuszki na kostkę lub bransoletki na kostkę szybko nadrabiają zaległości wśród mężczyzn i kobiet. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety na zmianę obnoszą się z tymi niesamowitymi obrączkami. Najlepsze w kostce jest to, że można je nosić zawsze i każdego dnia. Projekty, wzory, kolory i wariacje dały ludziom mnóstwo opcji do odkrycia w świecie obrączek.

Najnowsze męskie obrączki w nowych stylach:

Sprawdzimy 9 najlepszych obrączek dla mężczyzn. Wybierz najlepszy i wybierz go.

1. Skórzane obrączki:

Skórzane obrączki

Akcesoria skórzane to zawsze hit wśród mężczyzn. Skóra w kostce to idealny dodatek modowy dla mężczyzny. Te obrączki z prawdziwej skóry wykonane są w pleciony wzór w dwóch warstwach, zapinane na zapięcie. Świetnie wyglądają z trampkami i codziennymi ubraniami, takimi jak chinosy, bojówki, szorty itp..

2. Złote męskie obrączki:

Złote męskie obrączki

To naprawdę stylowy element dla mężczyzn. To wygląda bardzo modnie i super seksownie na mężczyznach. Wygląda to trochę inaczej ze złotym blaskiem, ale mężczyźni naprawdę mogą tego spróbować, aby uzyskać nieco inny i stylowy wygląd. Mężczyzna może to dostać za swoje zaktualizowane akcesorium.

3. Niebieskie obręcze kół statku:

Obrączki z niebieskim kołem okrętowym

To musi mieć fajną obrączkę dla mężczyzn. Jest to obrączka ze sznurka w kolorze niebieskim z zawieszką w kształcie koła sterowego wykonana w kolorze srebrnym. Ciemnoniebieski sznurek z wosku wygląda elegancko i pasuje do niemal każdego męskiego stroju.

4. Biżuteria męska na kostkę z makramy:

Biżuteria męska na kostkę z makramy

Makrama to w zasadzie sztuka wiązania. Jest to sposób wiązania sznurka w różne wzory. Te obrączki z makramy z metalowymi czaszkami w kolorze złota są idealne dla mężczyzny. To wygląda naprawdę męsko, ciężko, a jednocześnie bardzo seksownie i modnie.

5. Podwójnie zaczarowane obrączki z miedzi:

Miedziane Podwójne Charmed Obrączki

Jest to stylowa bransoletka na kostkę wykonana z czerwonej miedzi, do której przymocowane są dwa małe designerskie miedziane zawieszki. Jest bardzo ładnie wyglądający w rdzawym miedzianym kolorze i nie jest zbyt ciężki. Męska kostka ma wzór łańcuszkowy.

6. Modne męskie obrączki:

Modne męskie obrączki

Jest to urocza skórzana bransoletka na kostkę dla mężczyzn. Obrączka ma dwa sznurki i ma koraliki i metalowe puste kółka oraz ma dołączony abstrakcyjny wzór. To świetna kostka na kostkę do popisania się w szortach i opalonych letnich nogach, aby uzyskać ostry wygląd mężczyzny.

7. Zroszony tkane męskie obrączki:

Tkane męskie obrączki z koralikami

Jest to urocza tkana bransoletka na kostkę dla mężczyzn. Ta kostka jest wykonana w stylu bransoletki z małych pomarańczowych i zielonych koralików utkanych w płaski wzór. Obrączka posiada rozcięcie i można ją zapiąć na guzik przymocowany z drugiej strony.

8. Obrączki z kości rybnej:

Obrączki z kości ryb

To absolutny hit wśród wszystkich młodych mężczyzn. Mężczyźni, którzy kochają modę, pokochają tę oszałamiającą biżuterię, jaką jest brązowa bransoletka ze sznurka wykonana z wosku z doczepioną do kostek kostką w kształcie liścia jako ozdobą. Jest to doskonały prezent dla mężczyzn.

9. Obrączki nieskończoności:

Obrączki nieskończoności

Jest to uroczo wyglądająca, minimalistyczna kostka w brązowym kolorze z doczepionym urokiem nieskończoności, która wygląda naprawdę niesamowicie na męskiej kostce. Wykonany jest z brązowego sznurka z wosku.

Aby nadać swojej osobowości wiele wymiarów i zwiększyć różnorodność popularności, te niesamowite obrączki są idealnym dodatkiem dla mężczyzny. Bez poświęcania dużo czasu i energii, mężczyzna może rzeczywiście uzyskać zupełnie nowego siebie, nosząc te obrączki stworzone tylko dla mężczyzn.