Obrączki to najlepszy muzyczny prezent, jaki możesz podarować nowo narodzonemu dziecku. Jest podarowany w czasie baby shower jako prezent na szczęście, na narodziny dziecka lub po prostu jako romantyczny dla twojej żony, gdy jeszcze tego oczekuje. Od kilkudziesięciu lat tradycją jest obdarowywanie nowo narodzonym niemowlęciem kostek na kostkę. Ale jakieś bransoletki na prezent, kiedy dziecko nauczy się chodzić, żeby dom zawsze był wypełniony dzwoneczkami.

obrączki dla dzieci

Obrączki dla dziewczynki i chłopca:

Przyjrzyjmy się modnym obrączkom niemowlęcym, które podbijają serce każdego.

1. Proste obrączki dla niemowląt:

Proste obrączki dla niemowląt

Wszystko, czy to proste, czy ozdobne, pasuje do uroczego dziecka. Ta prosta opaska niemowlęca nie ma żadnych ozdobnych zawieszek, a mimo to wygląda uroczo. Srebrna bransoletka na kostkę składa się z podwójnych pierścieni i jednej pary dżingli na końcu.

2. Obrączki ze srebrnej emalii:

Obrączki ze srebrnej emalii

Ta piękna kostka dla niemowląt jest modna w ruchu. Wykonane są ze srebra i kamieni emaliowanych. Piękne kolory kamieni naprawdę mogą ukraść serce każdego, gdy jest noszone przez dziecko. Na końcu kostek znajdują się dżingle, które odtwarzają muzykę, gdy porusza się noga.

3. Obrączki ze srebrnego łańcuszka:

Obrączki z łańcuszkiem ze srebrnym zapięciem

Srebrne obrączki z łańcuszkami z zapięciem będą wspaniałym prezentem dla nowego malucha. Ten rodzaj obrączki to pojedynczy srebrny łańcuszek z kilkoma uroczymi wiosennymi łańcuszkami zawieszonymi pod głównym srebrnym łańcuszkiem. I wreszcie obrączki mają muzyczne dżingle, które uatrakcyjniają je.

4. Obrączki z czerwonym kwiatowym wzorem:

Czerwone obrączki z motywem kwiatowym

Ten rodzaj kostek wyraża miłość między mężem a żoną. Obrączki wykonane są ze złota i są do nich przymocowane kamienie kwiatowe. Ten rodzaj romantycznych kostek jest podarowany przez męża kochającej żonie podczas ciąży, aby okazać jej miłość do niej.

5. Obrączka Jingle Bell:

Obrączka z Dzwoneczkiem

To kolejna prosta obroża niemowlęca dla chłopca. Obrączka to po prostu wspaniałe połączenie sprężynowego łańcuszka z kilkoma dzwoneczkami wiszącymi w określonej odległości. Ta obrączka jest stąd nazwana obrączką z dzwonkiem. Takie obrączki są podarowane chłopcom jako prezent na szczęście.

6. Obrączka dla niemowląt:

Obrączka dla niemowląt niewolnika

To wyjątkowy projekt obrączki niemowlęcej dla dziewczynki. Jest znany jako kostka niewolnika, ponieważ łańcuch na kostce jest rozciągnięty do środkowego palca stopy. Niektórzy mają również mały pierścień przymocowany do środkowego palca. Zastosowano również spiralną konstrukcję łańcuszkową z małym diamentem pośrodku i dżinglem na końcu. Taki wzór nadaje uroczym, malutkim stopkom wzór sandałowy.

7. Obrączka motylkowa:

Motyl Obrączka

Motyl nadaje obrączkom nowy i ciekawy wygląd. A jeśli stopy są nowego malucha, przynosi to szczyt słodyczy. Ta prosto wyglądająca kostka na kostkę jest przymocowana ślicznymi motylkami i dzwoneczkiem na końcu. Łańcuszek na kostkę wykonany jest ze złota, a motyle z różowych kamieni koralowych.

8. Proste obrączki Panchdhatu:

Proste obrączki Panchdhatu

Podarowanie niemowlakowi obrączki to wyjątkowa okazja. Dlatego prezent powinien być również wyjątkowy. Oto wyjątkowa bransoletka. Wykonana z Panchdhatu, czyli mieszanki pięciu metali, opaska na kostkę zapewnia zdrowie, pomyślność, pomyślność i równowagę w życiu dziecka. Jest to prosta bransoletka z kilkoma dżinglami przymocowanymi do niej w pewnej odległości.

9. Błyszcząca srebrna obrączka:

Błyszcząca Srebrna Obrączka

Ta błyszcząca bransoletka wykonana jest ze srebra próby 925. Jednak może być również wykonany ze srebra i złota. Ta urocza bransoletka składa się z motyla, kokardki, stokrotki, smoczej muchy itp. wiszącej poniżej. Możesz też dodać kilka zwierzęcych kształtów na kostce.

Rodzice i dziadkowie w dzisiejszych czasach kupują coraz więcej biżuterii specjalnie dla nowonarodzonego malucha. Na rynku indyjskim dostępne są również specjalne zestawy bransoletek na kostkę dla niemowląt, ponieważ niemowlę jest obdarzone zarówno szczęściem.