12 najlepszych zabiegów spa w Indiach

Zabiegi spa są obecnie najbardziej relaksującym miejscem na świecie, ponieważ ze względu na ciągłe obciążenie umysłu i ciała ludzie nieustannie szukają sposobu na odpoczynek lub jeszcze lepiej, aby uzyskać spokój, którego szukali. Nawet w ciasnych domach w dzisiejszych czasach nie uzyskasz spokoju, którego pragniesz, co przy ciągłym utrzymaniu i problemach rodzinnych, które musisz rozwiązać. Nie ma lepszego sposobu niż zabieg spa, który pomoże Ci wrócić na nogi wypoczęty i gotowy na podbój świata z tym, co ma do zaoferowania.

zabiegi spa w indiach

Najlepsze zabiegi spa w Indiach:

W samych Indiach dostępnych jest kilka tysięcy zabiegów spa, teraz jedynym problemem jest to, jak odróżnić dobre od najlepszych, ponieważ pod koniec dnia 6 chcesz, aby twoje pieniądze były warte, więc aby jasno zrozumieć, które zabiegi spa są najlepsze, najlepiej Poniżej wymieniono 12 zabiegów spa w Indiach zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet-

1. Wildflower Hall Spa, Shimla:

To spa w Shimla jest jednym z najbardziej znanych spa w Indiach. Potężne Himalaje od wieków wzbudzają podziw i budzą w duszach każdego, kto spotkał się z ich wielkością. Ten bajkowy kurort oferuje spokojne schronienie w tych potężnych górach. Spa Oberoi w ośrodku oferuje holistyczne zabiegi oparte na ajurwedzie, korzystanie z jacuzzi lub spokojne spacery po różnorodnych parkach dostępnych w tym wspaniałym kurorcie. Nie ma końca ciszy i spokojowi, który otrzymasz z tego niesamowitego miejsca. To naprawdę najlepsze spa w Indiach?.

Zabiegi uzdrowiskowe 2

2. Ananda w Himalajach, Hrishikesh:

Góry Hrishikesh są domem dla wielu różnorodnych i wspaniałych odmian przyrody i piękna, jeden z tych wspaniałych obszarów hrishikesh jest domem dla dobrze znanego spa ananda. To naprawdę wielki cud Indii i wielu ludzi nie tylko w Indiach, ale z całego świata odwiedza Himalaje, aby kąpać się w usługach świadczonych przez anandę. Podobnie jak spa z dzikimi kwiatami, nawet ananda zajmuje się głównie zabiegami ajurwedyjskimi, które umożliwiają kontakt z duszą. Więc jeśli szukasz oświecenia i być może chcesz zjednoczyć się ze swoją duszą, ananda jest świetnym miejscem do odwiedzenia.

3. Kaya Kalp, Królewskie Spa. Agra:

Agra jest dobrze znana ze swojego taj mahal, a ze względu na taj mahal miasto przyjęło bardziej królewski wygląd i aby dopasować się do tego spojrzenia, stworzono królewskie spa kaya kalp. To spa nie tylko daje wgląd w dziedzictwo Indii, ale zapewnia przykładowe zabiegi spa, które całkowicie leczą każdy stres i rozbieżności, które możesz mieć. To królewskie spa jest dumnie częścią hoteli itc i jest częścią oddziału itc w Agra.

Zabiegi uzdrowiskowe 3

4. Maya Spa Kumarakom, Kerala:

Spa Maya jest najbardziej znanym spa w Kerali i oferuje szereg niezwykle pomocnych usług, które zapewniają zdrowie i pomagają pozbyć się światowego stresu. Różnorodność usług, które oferuje spa maya to Ajurweda, aromaterapia, hydroterapia i inne tego typu zabiegi, które sprawią, że po wyjściu ze spa poczujesz się jak nowy i ulepszony człowiek. spa maya jest naprawdę jednym z najlepszych spa w Indiach, gdzie zabiegi dotyczą i zapewniają najlepszą możliwą terapię, jakiej pragniesz. Personel jest doświadczony, a otoczenie sprzyja odstresowaniu. Oprócz tych wszystkich usług maya spa posiada ekstrawagancką kolekcję ogrodów i domków, w których można się zatrzymać i skorzystać z luksusowych usług, które to miejsce ma do zaoferowania.

5. Spa Jiva, Udaipur:

To konkretne spa jest częścią grupy hoteli taj i to tylko pokazuje jakość usług, które ma do zaoferowania to spa. Jiva spa posiada grupę profesjonalnych pracowników, którzy są po to, aby zaspokoić Twoje potrzeby i zapewnić najlepsze zabiegi spa w Indiach, w tym hydroterapię i aromaterapię. Sesje medytacyjne odbywają się codziennie, aby pomóc ludziom zjednoczyć się z ich duszami.

Zabiegi uzdrowiskowe 5

6. Sereno Spa, Goa:

Wiele osób odwiedza goa, aby uciec od sztywności życia. Odpuścić, odpuścić i po prostu cieszyć się dobrą przerwą. Ale dla niektórych osób, które potrzebują spokojniejszego otoczenia estetycznego, w którym mogą po prostu rozplątać i odpuścić, najlepsze jest spa Sereno na Goa. Dzięki szerokiej gamie zabiegów specjaliści sereno spa od zabiegów takich jak terapia aromatyczna mają bardzo relaksującą rutynę dla wszystkich swoich klientów. Możesz zostać i cieszyć się sesjami medytacyjnymi bladym świtem lub po prostu zarezerwować dobrą sesję ajurwedyjską. Nie ma niczego, do czego personel sereno nie jest przeszkolony.

7. Spa Jiva, Koczin:

Kolejna grupa hoteli taj, to kolejna gałąź wielu spa jiva i zapewnia taką samą wysoką jakość usług, jak wszystkie inne spa jiva w Indiach.

Zabiegi uzdrowiskowe 6

8. Spa Amattra, Nowe Delhi:

Uzdrowisko Amattra specjalizuje się głównie w tradycyjnych metodach leczenia. Obejmuje to sesje ajurwedy, medytacje i inne zabiegi. Spa Amattra daje poczucie, że jesteś odcięty od świata i łączysz się z naturą.

9. Quan Spa, Bombaj:

Spa Quan to idealny potop do ruchliwego miasta Bombaju. Jest to dość znane spa w Indiach i oferuje szeroką gamę niezwykle dobrze zdefiniowanych zabiegów, które pomogą Ci wyleczyć umysł i duszę. Quan spa szczyci się tym, że potrafi zaprowadzić spokój w Twoim życiu. Odciąga Cię od zabieganego życia i wprowadza w spokojniejszy świat, świat, którego wcześniej nie czułeś.

Zabiegi uzdrowiskowe 4

10. Uzdrowisko Amarvilas, Agra:

Agra jest domem dla kolejnego uzdrowiska, które jest znane w całym kraju. Amarvilas posiada duży teren wypełniony parkami, ogrodami cichymi domkami i co najważniejsze spa. spa jest najbardziej uświęconą częścią amarvili i nie ma sobie równych w zakresie wspaniałych usług ajurwedyjskich, które świadczą.

11. Oberoi, Gurgaon: Twarz ze złotym blaskiem:

To spa zajmuje się również kosmetyczną stroną leczenia. Zabiegi na twarz, manicure, pedicure, masaże i wiele innych. Lista jest wciąż aktualna, jeśli chodzi o usługi, które ma do zaoferowania to spa.

Zabiegi uzdrowiskowe 1

12. Myrah Spa, Bombaj: Spa z jaśminem i kawiorem:

Jaśminowo-kawiorowe spa do ciała jest znane nie tylko w kraju, ale także na całym świecie. Zajmują się dwoma specjalistycznymi zabiegami, w tym jaśminowym zabiegiem na ciało i kawiorowym zabiegiem na ciało. Poza tym możesz również skorzystać z innych usług, które obejmują hydroterapię, aromaterapię, zabiegi na twarz, masaż stóp i tak dalej. Żaden z tych zabiegów nie różni się jakością i możesz być pewien, że otrzymasz więcej niż zapłaciłeś.

Źródło obrazu: czas migawki