Kto nie słyszał o Sunsilk? Jest jedną z wiodących marek kosmetycznych w Indiach. Przez lata marka stworzyła szereg doskonałych produktów do włosów, w tym odżywki, szampony itp. Sunsilk oferuje produkty odpowiednie dla wszystkich rodzajów włosów i jest uważany za jedną z zaufanych marek, jeśli chodzi o problemy z włosami. Oprócz Indii produkty Sunsilk są dostępne w ponad 50 krajach. Wszyscy od czasu do czasu borykamy się z problemami z włosami i dlatego wszyscy rozumiemy, jak trudno jest dobrać odpowiednią odżywkę do każdego rodzaju włosów. Ale jeśli chodzi o Sunsilk, to ich najwyższej klasy produkty możemy aplikować z zamkniętymi oczami. Oto niektóre z najlepszych odżywek do włosów firmy Sunsilk.

Różne rodzaje odżywek Sunsilk w Indiach:

1. Odżywka do włosów Sunsilk Radiant Shine:

odżywki sunsilk

Odżywka rozświetlająca Sunsilk nadaje się do prawie wszystkich rodzajów włosów i jest bez wątpienia jednym z najlepszych produktów w dzisiejszym kosmetycznym biznesie. Kobiety uwielbiają tę odżywkę za jej kompatybilność. Produkt wzbogacony o naturalne składniki, takie jak ekstrakty z oliwek, jojoby, amli itp., które skutecznie zwalczają puszenie się włosów oraz sprawiają, że włosy stają się gładkie i lśniące.

2. Sunsilk Dream Soft And Smooth Odżywka odżywcza:

Sunsilk Dream Miękka i wygładzająca odżywka odżywcza

Ta odżywka będzie Twoim wybawcą, gdy będziesz miała do czynienia z szorstkimi i suchymi włosami. Produkt został zaprojektowany tak, aby nadać włosom idealny dotyk odżywienia i zatrzymać nawilżenie. Odżywka zawiera ekstrakty z jajek, a także zawiera kompleks witaminy B5, który jest bardzo skuteczny w uzyskaniu obfitych włosów.

3. Sunsilk Oszałamiająca Black Shine Odżywka:

Sunsilk Oszałamiająca Black Shine Odżywka

Czy czarne włosy nie są po prostu piękne? Indyjskie kobiety rodzą się na ogół z czarnymi włosami, ale gdy dorastają w tym zanieczyszczonym kraju, tracą czarny dotyk. Ta odżywka została stworzona, aby przywrócić wrodzoną czarną sierść i zachować jej lśniący i lśniący wygląd. Produkt wzbogacony jest kompleksem pereł amla, który jest niezwykle korzystny dla włosów i utrzymuje je przez długi czas gładkie i jedwabiste.

4. Odżywka odżywcza Sunsilk Hair Fall Solution:

Odżywka do włosów Sunsilk Hair Fall Solution

Jak można się domyślić po nazwie tego produktu, ma on dwukierunkowe działanie, które pozwala odżywce redukować i hamować wypadanie włosów, a także dbać o ich odżywienie. To najlepsza odżywka do codziennej pielęgnacji włosów i możesz jej używać przy zamkniętych oczach, ponieważ nie ma żadnych skutków ubocznych.

5. Odżywka Sunsilk Straight Lock:

Odżywka Sunsilk Straight Lock

Ta odżywka została stworzona z miłością, aby jak najlepiej pielęgnować Twoje cenne włosy. To idealny produkt do uzyskania prostych i lśniących włosów. Nie ma takiego ograniczenia, że ​​można go używać tylko po umyciu włosów. To produkt codziennego użytku. Raczej powinien być stosowany codziennie, aby pozbyć się puszących się włosów i uzyskać idealne proste włosy, jak zawsze chciałeś.

6. Odżywka do odbudowy zniszczonych włosów Sunsilk:

Odżywka do włosów zniszczonych Sunsilk

Ten konkretny produkt jest naładowany kompleksem oliwkowego serum, który pomaga sprawić, że włosy będą gładkie i miękkie, dzięki czemu możesz przeczesywać włosy ręką bez ich łamania.

7. Sunsilk Keratinology Advanced Reconstruction Program Express Treatment Odżywka:

Sunsilk Keratinology Advanced Reconstruction Program Express Treatment Odżywka

To chyba najlepsza odżywka do naprawy zniszczonych włosów. Produkt został zaprojektowany tak, aby wnikać w głąb włókien włosa i nawilżać włosy, nie powodując ich wypadania. Jeśli chcesz odżywkę przyjazną dla koloru, nie myśl dalej niż ten produkt, ponieważ jest on również wyposażony w funkcję ratowania koloru.

8. Sunsilk Lively Clean And Fresh Odżywka:

Sunsilk Lively Clean and Fresh Odżywka

Ta niesamowita odżywka w atrakcyjnej butelce. Zawarty w produkcie kompleks witaminowo-cytrusowy pozwala na równomierne wygładzenie włosów oraz nadanie im połysku i atrakcyjności.