Biustonosze produkowane przez firmy bieliźniane występują w różnych odmianach. Do wyboru jest tak wiele różnych stylów, krojów, kształtów i kolorów. Dawno minęły czasy, kiedy kobiety nosiły biustonosz jako bieliznę. Dzisiejsze biustonosze są projektowane tak, aby pasowały do ​​różnych sukienek, a także zapewniały idealne dopasowanie i wygodę.

biustonosz pół szklanki

o Biustonosz Pół Szklanki:

Aby uzyskać nieskazitelny wygląd, połącz piękną sukienkę, buty, biżuterię i makijaż z odpowiednim rodzajem biustonosza pod spodem. Nie tylko będziesz czuć się komfortowo, ale także będziesz czuć się pewnie od wewnątrz. Spośród zróżnicowanej liczby biustonoszy noszonych przez kobiety na całym świecie, porozmawiajmy o biustonoszu half cup, który jest również znany jako biustonosz demi cup.

Biustonosz typu half cup lub biustonosz typu demi cup opisuje określony styl lub kształt miseczki biustonosza. Ponieważ jest dość niski, pojawia się tylko nad sutkami. Opada też dość nisko, odsłaniając dekolt. Ramiączka są szeroko rozstawione. Biustonosze typu half cup lub demi cup nie są idealne dla kobiet z dużym biustem, ponieważ ten rodzaj biustonosza nie zapewniłby odpowiedniego wsparcia i zakrycia..

Jeśli chcesz wybrać biustonosz typu half cup lub biustonosz typu demi cup, upewnij się, że idealnie do ciebie pasuje, ponieważ tkanka piersi może przelać się na biustonosz typu half cup lub biustonosz typu demi cup. Biustonosz typu half cup lub biustonosz typu demi cup najlepiej nadaje się do głębokich wykrojów, dekoltów w szpic lub szerokich dekoltów, ponieważ górna część miseczek jest niska, a ramiączka są szeroko rozstawione.

Doskonale nadaje się również do uniesienia piersi, ale pozostaje dyskretna pod nisko wyciętymi topami. Tak więc, jeśli planujesz nosić ten top z głębokim dekoltem, który niedawno kupiłeś w ten weekend, załóż pod spodem biustonosz z półusztywnianymi miseczkami.

Porady dotyczące noszenia biustonosza o pół filiżanki:

Kiedy masz założony stanik, powinieneś czuć się w nim w stu procentach komfortowo i bezpiecznie. Zadaj sobie pytanie, czy to robisz. Jeśli nie, to źle nosisz stanik. Czytaj dalej, aby poznać właściwy sposób noszenia stanika. Poniższe wskazówki zapewnią prawidłowe noszenie biustonosza.

Biustonosz Half Cup i porady dotyczące noszenia

Umieść ramiona przez ramiączka biustonosza i zapnij dwa końce:

W dostarczonych paskach przełóż przez nie ręce i dopasuj je do ramion. Kiedy skończysz, chwyć ręce z tyłu, gdzie znajdziesz haczyki i zapięcia. Zapnij dwa końce razem bezpiecznie.

Regulacja pasków:

Ramiączka biustonosza mogą być czasami prawdziwym problemem. Mogą zwisać zbyt luźno na ramionach lub zbyt mocno przylegać do skóry i powodować ból. Aby ramiączka idealnie przylegały do ​​ramion, w biustonoszach znajdują się suwaki. Możesz pociągnąć w dół lub w górę suwaki i dostosować je do swoich preferencji. Tylko upewnij się, że oba suwaki pozostają na tym samym poziomie.

Zegnij i dostosuj pozycję miseczek:

Regulacja miseczek biustonoszy jest bardzo niezbędna dla uzyskania wymaganego komfortu i zakrycia. Opuść plecy i odpowiednio dopasuj miseczki. Następnie sprawdź ruch piersi i po zakończeniu możesz wstać.

Mam nadzieję, że powyższy biustonosz pół miseczki może przypadnie Ci do gustu w ich zakupach. Noszenie biustonosza typu half cup jest łatwe i proste.