Słyszałeś, że promieniowanie UV, promieniowanie niebieskiego światła i światło widzialne powodują zaćmę, raka skóry i problemy z widocznością. Kwadratowe okulary przeciwsłoneczne są absolutnie niezbędne, aby uchronić się przed wyjściem. To najlepsze akcesoria do oczu w sezonie letnim.

Najnowsze i stylowe okulary przeciwsłoneczne w kształcie kwadratu w Indiach:

Oto 10 najlepszych okularów przeciwsłonecznych z kwadratowymi wzorami:

1. Kwadratowe okulary przeciwsłoneczne w stylu retro z czarnymi soczewkami:

Kwadratowe okulary przeciwsłoneczne w stylu retro z czarnymi soczewkami

Te czarne soczewki retro są uważane za duże kwadratowe okulary przeciwsłoneczne. Okulary mają wykończenie w czarno-białym odcieniu. Te okulary przeciwsłoneczne są montowane na wytrzymałych plastikowych oprawkach. Co ciekawe, oprawka, która siedzi na twarzy, mostek nosowy i oczodoły wykonane są z ciemnego plastiku. Część za oczami zmieniona jest na złoty metal i znajduje się na tylnych policzkach użytkownika. Zanim metal dotrze za uszy, jest już wytrzymały plastik. Sięga to za uszami, aby uzyskać wsparcie.

2. Płaskie kwadratowe okulary przeciwsłoneczne Asos:

Płaskie kwadratowe okulary przeciwsłoneczne Asos

Płaskie kwadratowe okulary przeciwsłoneczne Asos są dostępne w kolorze czarnym. Te kwadratowe okulary przeciwsłoneczne są modne. Te okulary mają ciemnoniebieski odcień. Wyglądają na wytworne. Okulary osadzone są na wytrzymałej, kwadratowej, czarnej, plastikowej oprawce.

3. Armani Exchange Unisex Square Okulary:

Armani Exchange Unisex Kwadratowe okulary przeciwsłoneczne

Kwadratowe okulary przeciwsłoneczne Armani Exchange Unisex mogą nosić zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Ciemne okulary przeciwsłoneczne mają ciemny, czarny odcień. Okulary są zamontowane na ciemnobrązowej wytrzymałej kwadratowej plastikowej ramie. Oprawa na policzkach jest gruba i zapewnia wsparcie.

4. Kwadratowe okulary przeciwsłoneczne unisex:

Kwadratowe okulary przeciwsłoneczne unisex

Kwadratowe czarne okulary przeciwsłoneczne Unisex mogą być noszone zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Szklanki mają szarawe wykończenie. Okulary te są zamontowane na wytrzymałej, czarnej, kwadratowej plastikowej ramie. Górna część oprawki jest całkowicie płaska i jest wyrównana z brwiami.

5. Kwadratowe okulary przeciwsłoneczne Alexander McQueen:

Kwadratowe okulary przeciwsłoneczne Alexander McQueen

Alexander McQueen to kwadratowe, brązowe okulary przeciwsłoneczne. Jak sama nazwa wskazuje, wykończenie szkła ma brązowy odcień. Te okulary są montowane na ciemnobrązowej sławie. Kwadratowe okulary przeciwsłoneczne Alexander McQueen wyglądają bardzo elegancko, szczególnie na kobietach.

6. Kwadratowe okulary szeryfa i Cherry Monte Carlo:

Kwadratowe okulary przeciwsłoneczne Szeryf i Cherry Monte Carlo

Okulary są wykończone w kolorze ciemnym i białym, dzięki czemu wyglądają na szare. Okulary są zamontowane na złotej metalowej ramie z plastikową wyściółką na nos w pobliżu mostka nosowego. Ponadto oprawka ma mostek na nos i mostek łączący dwa okular. Kolor oprawek poza okularami jest czarno-biały, aby zmieszać się z okularami.

7. Ponadgabarytowe damskie kwadratowe okulary przeciwsłoneczne:

Damskie kwadratowe okulary przeciwsłoneczne o dużym rozmiarze

Duże, oversizowe okulary przeciwsłoneczne. Płaska kwadratowa oprawa, która jest bardzo modna w epoce nowożytnej. Szkło posiada wykończenie w odcieniach żółci i brązu. Stąd też dopasowane okulary są montowane w wytrzymałej plastikowej kwadratowej oprawce. Kolor stelaża cieniowany na ciemny brąz i jasny brąz.

8. Męskie / damskie modne kwadratowe okulary przeciwsłoneczne:

Modne kwadratowe okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn i kobiet

Kwadratowe okulary przeciwsłoneczne mogą nosić zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Okulary są zamontowane na ciemnej, wytrzymałej plastikowej ramie. Za okularami znajduje się biała ramka, która nabiera trochę koloru. W miejscu, w którym oprawka styka się z policzkiem, na okularze jest trochę bieli.

9. Męskie okulary przeciwsłoneczne w kwadratowej oprawie:

Męskie okulary przeciwsłoneczne w kwadratowej oprawie

Okulary mają wykończenie w odcieniu niebieskawym zmierzchu. Montowane są na kwadratowej, wytrzymałej plastikowej ramie w kolorze ciemnej czerni. Oprawa i podpórka na policzkach to zwykły styl klasyczny. Dzięki temu okulary przeciwsłoneczne są bardzo modne i przeznaczone dla mężczyzn.

10. Płaskie, ponadgabarytowe kwadratowe okulary przeciwsłoneczne:

Kwadratowe okulary przeciwsłoneczne z płaskim topem

Okulary przeciwsłoneczne to najnowszy trend dla bardzo modnych kobiet i pań. Cechą tych okularów jest to, że góra jest płaska. Rozmiar tych okularów jest za duży, więc okulary wystają z obu stron cienkich policzków. Górna część jest wyrównana z brwiami, dzięki czemu czoło nie ulega zmianie. Okulary są zamontowane na wytrzymałym kwadratowym plastiku.

Możesz kupić najnowsze modne kwadratowe okulary przeciwsłoneczne lub klasyczny styl. Istnieje kilka opcji do wyboru. Tego typu kwadratowe okulary przeciwsłoneczne słyną ze zwinnego wyglądu.