Początki wędrowców sięgają lat 50. i 60. XX wieku. Okulary Wayfarer zostały pierwotnie zaprojektowane przez firmę macierzystą Ray-Ban. Wędrowcy mają charakterystyczną dla nich charakterystyczną ramę trapezową, sugerującą język niewerbalny. Mają ładne, mocne ramiona lub ramę, która nadaje twarzy ładną definicję. Okulary Ray-Ban Wayfarer są produkowane przez Ray-Ban od 1956 roku. Obecnie należą do włoskiej Grupy Luxottica, której spółką macierzystą jest Ray-Ban. Wayfarerzy Ray Ban mają przewagę produktu w postaci oprawek z technologią formowania plastiku zamiast metalowych oprawek i zaznaczyli przejście od metalowych oprawek do ery plastikowych okularów.

Najnowsze i modne wzory okularów przeciwsłonecznych Wayfarer dla pań:

Oto 10 najlepszych okularów przeciwsłonecznych Wayfarer.

1. Czarni Wędrowcy:

Czarni Wędrowcy

Najmodniejszy wędrowiec zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Czarny kolor jest wspaniały dla wędrowców dla obu płci. Wędrowcy mają również spolaryzowane soczewki/okulary, które nadają im wygląd retro, a ich kształt jest naprawdę odpowiedni dla każdej twarzy.

2. Brązowi Wędrowcy:

Brązowi Wędrowcy

Kolejnym klasycznym kolorem jest piękny odcień brązowej plastikowej oprawki do okularów przeciwsłonecznych typu wayfarer oraz brązowych okularów/soczewek. To jest od marki Fastrack. To działa dobrze dla mężczyzn. Rozmiar wędrowca jest idealny!.

3. Lustrzani wędrowcy:

Lustrzani Wędrowcy

To podstawowy wędrowiec z soczewkami w kolorze revo. Ma matową ramkę. Kolorowe okulary Revo mają lustrzane wykończenie w odcieniach niebieskiego, zielonego itp. Soczewki wykończone lustrzanym wykończeniem sprawiają, że idealnie nadają się do każdej aktywności na świeżym powietrzu. Mężczyźni mogą po prostu podnieść swój fajny iloraz dzięki tym lustrzanym wędrowcom.

4. Wędrowcy dwutonowi:

Dwutonowi wędrowcy

Jest to jedna przystojna para dwukolorowych matowych okularów przeciwsłonecznych Wayfarer z płaską czarną oprawką i jest połączona z jasnozielonymi zausznikami. Kontrast jest tak uderzający, a jasność jest idealna na słoneczny dzień na świeżym powietrzu.

5. Wędrowcy Leopard Print:

Wędrowcy Leopard Print

Są to eleganckie i stylowe wędrowcy dla kobiet, idealne na dzień na słońcu lub na plaży. Jest to również wędrowiec codziennego użytku. Mogą być afiszowane zarówno w casualowych, jak i formalnych, a to z pewnością sprawi, że głowy się odwrócą.

6. Metalowy Wędrowiec:

Metalowy Wędrowiec

Różni się od plastikowego odlewu wędrowców, ten czarny wędrowiec jest lekki i wytrzymały. Ma spolaryzowane chude z ochroną przed promieniowaniem UV i wygląda niesamowicie z metalowym błyszczącym wykończeniem. To wygląda fajnie zarówno na mężczyznach, jak i kobietach.

7. Niebieski sportowy Wayfarer:

Niebieski sportowy Wayfarer

Mężczyźni wyglądają fajnie w niebieskich okularach przeciwsłonecznych. Ten wayfarer jest dla sportowca w tobie i jest super fajny. Z niebieskim obiektywem w czarnej matowej wykończonej oprawie, jest to pozycja obowiązkowa dla mężczyzny zainteresowanych sportem.

8. Śliczni w różowych wędrowcach:

Śliczni w różu wędrowcy

Jest to idealne rozwiązanie na lato, a kobiety pokochają ten lodowo-fioletowo-różowy wayfarer. Kolor jest tak wyjątkowy, że jest natychmiastową atrakcją. Odcień jest taki, że będzie pasował do każdej casualowej stylizacji, a kobiety mogą to absolutnie podbić.

9. Cool Blue Ray-Ban Wayfarers dla mężczyzn:

Fajne niebieskie Ray-Ban Wayfarers dla mężczyzn

Mężczyźni nigdy nie mogą się mylić z niebieskim i wyglądają po prostu uprzejmie i fajnie w odcieniach niebieskiego. Ten niebieski wędrowiec Ray-Ban jest niezbędny dla mężczyzny w każdym stroju casualowym lub formalnym. Dzięki trafnemu odcieniowi niebieskiego jest to idealne rozwiązanie z idealnym kształtem okularów przeciwsłonecznych na skroni.

10. Projektanci Wayfarers:

Projektanci Wayfarers

Te designerskie wędrowcy są dla kobiet. Są w klasycznej czerni z ciemnymi odcieniami, ale mają złoty element w oprawce i środku, co nadaje okularom ładnego wyrazu, a kobieta wygląda super seksownie.

Fajne, modne i modne są wszystkie okulary przeciwsłoneczne Wayfarer. Naprawdę lekkie w porównaniu do innych okularów przeciwsłonecznych z metalową oprawką, te wayfarery są łatwe w użyciu, noszone i niezwykle wygodne. Okulary przeciwsłoneczne Wayfarer są niezwykle popularne wśród wielu celebrytów i stanowią punkt kulminacyjny ich mody. Uzyskanie ulubionego wizerunku celebryty jest łatwe, gdy jest włączony odpowiedni wędrowiec.