Mężczyźni prezentują się w odważny sposób z modnym odcieniem, który dodaje im osobowości. Jednym z takich sposobów na pokazanie się są okulary, które nosi się na każdą okazję na świeżym powietrzu w jasny, słoneczny dzień. To rzeźbione okulary zostały skrojone zgodnie z innowacyjnym projektem mody, który jest wprowadzany do tego miejskiego świata mody. Chociaż projekty oprawek i soczewek zmieniały się co roku z powodu drastycznego rozwoju technologicznego, nadal technologia kryjąca się za okularami przeciwsłonecznymi dla mężczyzn jest prawie taka sama.

Okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn

Aby uchronić się przed szkodliwym promieniowaniem UV warto kupić wysokiej jakości męskie okulary przeciwsłoneczne. Przed posiadaniem jednego z nich lepiej poznać rodzaje i wzory dostępne na rynku. Zdobycie wiedzy na temat najnowszych i 30 najlepszych stylowych okularów przeciwsłonecznych dla mężczyzn, które są najbardziej odpowiednie dla mężczyzn, jest warte czasu, co pomoże wnieść mieszankę wyrafinowanego i estetycznego akcentu do ich codziennego życia.

30 najlepszych okularów przeciwsłonecznych dla mężczyzn w trendzie:

Oto lista 30 najnowszych modnych okularów przeciwsłonecznych dla mężczyzn. Wybierz najlepszy i wybierz go.

1. Męskie okulary przeciwsłoneczne Wayfarer:

Męskie okulary przeciwsłoneczne Wayfarer

Gruba plastikowa oprawka w kształcie kwadratu lub oprawka w kształcie kocich oczu, którą po raz pierwszy wydobyły męskie okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban. Oprawka jest solidna, ale nie ciężka, dzięki czemu jest wygodniejsza w noszeniu. Soczewka jest w kolorze jasno czarnym. Kolor oprawek jest zwykle czarny, w ostatnich latach kolor oprawki w połączeniu z czarnymi lub brązowymi okularami jest teraz w sklepie.

2. Męskie okulary przeciwsłoneczne Aviator:

Męskie okulary przeciwsłoneczne Aviator

Okulary przeciwsłoneczne Aviator zostały początkowo zaprojektowane dla Pilota, aby zapobiegać uszkodzeniom oczu, później dzięki projektowi i stylowi oprawek Aviator stały się popularne wśród męskiego tłumu. Lotniki pasują do mężczyzn o owalnej twarzy niż długie ze względu na swój rozmiar i kształt, który dobrze pasuje do owalnej twarzy. Inne typy lotników, które są dostępne na rynku, takie jak zachodnie lotniki, również mają ten sam kształt soczewki w kształcie łezki.

3. Męskie okulary przeciwsłoneczne Retro Keyhole Aviator:

Męskie okulary przeciwsłoneczne w stylu retro z dziurką od klucza

W konstrukcji z dziurką od klucza rama jest zaprojektowana bez żadnego uchwytu pączka w obszarze mostka, zamiast tego zaprojektowano kształt ramy, który zapewnia dokładne dopasowanie w obszarze mostka. Ten typ okularów lotniczych jest zwykle wykonany z grubego formowanego plastiku. Ten sposób wsparcia dziurki od klucza pomaga zapobiegać tworzeniu się śladów w kącikach nosa. Jedną z głównych wad innych okularów jest podpórka na nos, która uderza w grzbiet nosa i powoduje ból.

4. Męskie okulary przeciwsłoneczne z okrągłymi ramkami:

Okrągłe okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn

Okulary przeciwsłoneczne z okrągłymi oprawkami to jedne z najczęściej sprzedawanych obecnie oprawek na rynku ze względu na wyrafinowany wygląd. Okrągła oprawka jest zwykle dostępna w plastikowej i metalowej oprawie z różnymi typami soczewek, które są zazwyczaj w kolorze czarnym. Okrągłe okulary przeciwsłoneczne dobrze pasują do kwadratowej twarzy, łagodząc rysy twarzy.

5. Męskie okulary przeciwsłoneczne z drewnianą ramą:

Męskie okulary przeciwsłoneczne z drewnianą ramą

Najczęściej noszone wśród młodzieży jako strój imprezowy, a także jako strój pół-casual. Drewniana rama może być polerowana lub wykończona na szorstko. Kształt oprawki jest zwykle kwadratowy lub prostokątny, który jest dopasowany do jasnego lub subtelnego koloru soczewki.

6. Męskie okulary przeciwsłoneczne z ramą żółwia:

Tortoise Shell Frame Męskie okulary przeciwsłoneczne

Rama w kształcie skorupy żółwia pojawiła się na rynku w 1900 roku i od tego czasu trend noszenia stał się wyrazem stylu. Rama odwzorowuje cechy skorupy żółwia, co daje subtelny, ale efektowny wygląd. Soczewka może być zabarwiona na dowolny kolor lub jako przezroczysta soczewka.

7. Męskie okulary przeciwsłoneczne Buffalo Horn Frame:

Męskie okulary przeciwsłoneczne z ramą Buffalo Horn

Rogi z bawoła wodnego z krajów azjatyckich, w których wykonywano sztućce z tym projektantem wiedzy, który chciał stworzyć niepowtarzalny wzór oprawek, wykorzystał róg zwierzęcia do stworzenia bogatej i wyważonej oprawy dla najlepszych okularów przeciwsłonecznych. Chociaż jest to drogie, warto mieć sztywny materiał.

8. Okulary przeciwsłoneczne męskie Persol 649:

Męskie okulary przeciwsłoneczne Persol 649

Person to jedna ze znanych marek, takich jak Oakley, RayBan, jeśli chodzi o markowe okulary przeciwsłoneczne. W tego typu okularach przeciwsłonecznych dla mężczyzn, które są wykonane z kompozytowego materiału grzbietowego i soczewek, są również wystarczająco szerokie na około 54 mm. Kolor oprawek jest zwykle czarno-brązowy z szarym lub czarnym kloszem.

9. Męskie okulary przeciwsłoneczne Legend Lens:

Męskie okulary przeciwsłoneczne z soczewkami Legend

Ten typ okularów przeciwsłonecznych jest sprzedawany w wersji z limitowanej edycji. Soczewka poddawana jest procesowi w stylu vintage z wysokiej klasy kryształowymi strukturami, które chronią przed promieniowaniem UV. Ten wzór jest klasyfikowany jako vintage, ale nadal nie jest to staromodny dodatek. Ten obiektyw można dopasować do każdego rodzaju oprawek.

10. Kwadratowy lotnik męski:

Męski lotnik z kwadratowymi soczewkami

Lotnicy są znani z soczewek w kształcie łzy, które dobrze pasują do twarzy w kształcie kwadratu, aby były dostępne dla krótkich twarzy, używane są okulary przeciwsłoneczne z kwadratowymi soczewkami. Metalowa oprawka z kwadratowym kloszem, który można przyciemniać w kolorach takich jak jasnofioletowy, niebieski, a nawet brązowy.

11. Męskie okulary przeciwsłoneczne z przezroczystą ramką:

Męskie okulary przeciwsłoneczne z przezroczystą ramką

Przezroczysta ramka jest prosta, ale podkreśla jej wszechstronność. Wyróżnia się w tłumie ze względu na wyjątkowość. Soczewka może mieć dowolny kolor według indywidualnych upodobań. Soczewka może być pokryta powłoką lustrzaną lub bez. Sugeruje się, że kolor soczewki jest jasny, co uzupełni przezroczystą ramkę.

12. Geometryczne męskie okulary przeciwsłoneczne:

Geometryczne męskie okulary przeciwsłoneczne

Geometrycznie zaprojektowane ramy stały się w ostatnich latach wynikiem zapotrzebowania społecznego. Młodzi chłopcy i mężczyźni noszą go na imprezę lub nieformalne spotkanie wraz z parą dżinsów i koszuli. Kształty ramy są jak ośmiokątne, sześciokątne lub losowo obszyte ramą wykonaną z metalu lub drutu. Okrągła rama z drutu jest jedną z najczęstszych konstrukcji, jeśli chodzi o ramy geometryczne.

13. Męskie okulary przeciwsłoneczne All-in-one:

All-in-one męskie okulary przeciwsłoneczne

Wszystkie najlepsze okulary męskie wykonane są z jednego kawałka tworzywa sztucznego. Oprawka i soczewka są połączone w jedną całość, a długość zausznika jest krótka. Utrzymanie tych jednoczęściowych okularów przeciwsłonecznych jest wyzwaniem. Jest bardzo delikatna, a szanse na złamanie są większe

14. Składane męskie okulary przeciwsłoneczne:

Składane męskie okulary przeciwsłoneczne

Główną zaletą tego typu okularów przeciwsłonecznych jest możliwość składania. Ramę można złożyć i łatwo przenosić. Szansa na zgubienie okularów jest znacznie mniejsza. Oprawka wykonana jest z soczewki octanowej i jest również zabarwiona na kolor brązowy lub czarny z wzorem dziurki od klucza na środku oprawki. Okulary przeciwsłoneczne Persol 714 to znany typ marki składanych okularów przeciwsłonecznych.

15. Sportowe męskie okulary przeciwsłoneczne:

Sportowe męskie okulary przeciwsłoneczne

Sportowcy naprawdę potrzebują dobrych i wysokiej jakości okularów przeciwsłonecznych, które zapobiegają odblaskom, promieniom słonecznym i odblaskom. Aby połączyć wszystkie te cechy w jednym, dostępne są specjalnie zaprojektowane okulary przeciwsłoneczne, które zapewniają wygodne dopasowanie i zmniejszają ryzyko upuszczenia okularów przeciwsłonecznych ze względu na ich elastyczność i konstrukcję.

16. Męskie okulary przeciwsłoneczne bez oprawek:

Męskie okulary przeciwsłoneczne bez oprawek

Męskie okulary przeciwsłoneczne bez oprawek są lekkie, a także mają tę zaletę, że są przenośne. Soczewki można zaprojektować w dowolnej formie, a krawędzie soczewki są polerowane i wielokrotnie pokryte złotą lub srebrną podszewką. Oprawki bez oprawek to zakłady odpowiednie dla mężczyzn o małych twarzach.

17. Męskie okulary przeciwsłoneczne z półoprawkami:

Męskie okulary przeciwsłoneczne z półoprawkami

Klasa półsoczewkowa może być pozbawiona górnej części oprawki soczewki lub dolnej części soczewki pozbawionej oprawki. Tak czy inaczej, spraw, aby siedzenie wyglądało modnie i atrakcyjnie dla chłopców, jeśli chodzi o atrakcyjność i modę. Kolor soczewek może być niebieski lub wielokolorowy. Ramka bez oprawek pasuje do każdego typu twarzy.

18. Męskie okulary przeciwsłoneczne z zielonymi soczewkami:

Męskie okulary przeciwsłoneczne z zielonymi soczewkami

Najczęściej kolor soczewek przez lubiane męskie okulary przeciwsłoneczne. Kolor zielony może być jasny lub matowy, co łączy się z metalową ramą lub sztywną plastikową ramą. Najczęściej stosowanym kształtem soczewki jest kształt łzy, który jest typowym kształtem dla lotników.

19. Męskie okulary przeciwsłoneczne z białą ramką:

Męskie okulary przeciwsłoneczne z białą ramką

Biel uważana jest za kolor neutralny, który ma zdolność wyróżniania się na tle innych kolorów. Białą oprawkę można połączyć z kolorowym obiektywem, co z pewnością będzie ciekawą kombinacją. Okulary z białą oprawką dobrze pasują do każdego koloru skóry;.

20. Męskie okulary przeciwsłoneczne Clip-on Round Frame:

Męskie okulary przeciwsłoneczne z okrągłymi oprawkami

Moda na okulary przeciwsłoneczne na klipsach z normalnym szkłem była starą modą, która z hukiem powraca na rynku. Ten projekt pomaga nam dostrzec światło dzienne i zaletę przypinania męskich okularów przeciwsłonecznych, gdy jest słoneczny dzień. Okrągła ramka jest sugerowana dla osób o krótkiej i kwadratowej twarzy.

21. Męskie okulary przeciwsłoneczne Clip on-Square Frame:

Męskie okulary przeciwsłoneczne Clip on Square Frame

Ta obręcz Charleston jest uważana za najlepsze okulary przeciwsłoneczne na zatrzask. Co jest warte wydawania pieniędzy i publikowania zdjęć na Instagramie. Łatwy sposób na zdejmowanie i mocowanie pary soczewek to niesamowita sztuka, której każdy mężczyzna powinien doświadczyć, mając ją na sobie.

22. Spolaryzowane męskie okulary przeciwsłoneczne:

Spolaryzowane męskie okulary przeciwsłoneczne

Polaryzacyjne męskie okulary przeciwsłoneczne zwane również okularami do jazdy. Co pomaga w zmniejszeniu olśnienia poprzez pochłanianie poziomych promieni świetlnych odbitych z powrotem od powierzchni, dzięki czemu zapobiega się olśnieniu. Kolor soczewki jest czarny lub brązowy.

23. Kolarskie męskie okulary przeciwsłoneczne:

Kolarskie męskie okulary przeciwsłoneczne

Są to dopasowane okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn. które działają jak gogle. Ten rodzaj okularów przeciwsłonecznych jest bez oprawek i dopasowany do ciała. Długość przedłużki jest średnia z plastikowym nitem. Okulary rowerowe zapobiegają przedostawaniu się cząsteczek kurzu do oczu, a także stanowią barierę ochronną podczas wypadku lub upadku.

24. Półprzezroczyste męskie okulary przeciwsłoneczne z obręczą:

Półprzezroczyste męskie okulary przeciwsłoneczne z obręczą

Po przezroczystych i białych okularach przeciwsłonecznych. Najczęściej kupowane przez mężczyzn okulary przeciwsłoneczne to półprzezroczyste oprawki. Kolor oprawki e sprawia, że ​​wygląda ona matowo, co jest jej charakterystyczną cechą. Ta oprawka może być połączona z zieloną soczewką lub dowolnym kolorowym soczewką. Będzie dobrze pasować do stroju imprezowego.

25. Ponadgabarytowe męskie okulary przeciwsłoneczne:

Męskie okulary przeciwsłoneczne w dużych rozmiarach

To epoka, w której nad linią brwi widać mężczyzn noszących okulary przeciwsłoneczne. Ramki tych okularów są zwykle wykonane z octanu lub tworzywa sztucznego. W przypadku małej twarzy duże okulary wyglądają na bardzo duże i atrakcyjne, ponieważ zakrywają całą twarz. W przypadku długiego profilu twarzy, powiększona ramka wygląda fantastycznie, ponieważ podkreśla czoło panny młodej i długie kości szczęki.

26. Okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn:

Męskie okulary przeciwsłoneczne z migawką

Plastikowa ramka z plastikową soczewką to trend w ostatnim roku, te kolorowe ramki i soczewki, które wyglądają jak osłona migawki. Najczęściej noszone przez młodzież podczas imprez. Obiektyw migawki jest również inicjowany za pomocą świateł LED. Te podświetlane okulary przeciwsłoneczne są używane do pokazów tanecznych lub przyjęć urodzinowych.

27. Dwumateriałowe męskie okulary przeciwsłoneczne:

Męskie okulary przeciwsłoneczne z podwójnym materiałem

Połączenie plastikowych oprawek z metalowym paskiem może wydobyć najlepszą jakość obu okularów przeciwsłonecznych z materiału i stylu. Obręcze mają zwykle kształt kwadratowy lub okrągły z metalowym przedłużeniem po obu stronach zwanym zausznikiem.

28. Niebiesko-pomarańczowe męskie okulary przeciwsłoneczne:

Niebiesko-pomarańczowe okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn

Żywe kolory Pomarańczowy i granatowy to najlepszy duet jako okulary przeciwsłoneczne. Ten rodzaj okularów przeciwsłonecznych jest używany w sezonie letnim jako strój plażowy. Plastikowe nity, które mogą być w kolorze pomarańczowym lub ciemnoniebieskim. Te lekkie okulary przeciwsłoneczne są łatwe i wygodne w noszeniu. Połączenie kolorów może być również pomarańczowe na zewnątrz ramy i niebieskie na wewnętrznej powierzchni ramy, co jest subtelne w wyglądzie.

29. Męskie okulary przeciwsłoneczne z matowym wykończeniem:

Męskie okulary przeciwsłoneczne z matowym wykończeniem

Okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn z matowym wykończeniem są przyjazne dla użytkownika, ponieważ nie powodują żadnych wysypek skórnych podczas noszenia przez długi czas. Ramka o matowym wykończeniu występuje w różnych kolorach. Jednym z najbardziej znanych i preferowanych kolorów jest czerń wśród mężczyzn. Rozmiar i kształt to indywidualny wybór. W przypadku wydłużonej twarzy wysoce zalecane są prostokątne okulary przeciwsłoneczne z matowym wykończeniem. W przypadku krótkiej twarzy kwadratowa ramka uzupełni rysy twarzy.

30. Męskie okulary przeciwsłoneczne z nadrukiem flagi:

Męskie okulary przeciwsłoneczne z nadrukiem flagi

Młodzi chłopcy i mężczyźni lubią dzielić się swoim nazwiskiem kraju wśród tłumu na wiele sposobów, tak ciekawą metodą może być noszenie własnej flagi kraju jako symbolu okularów przeciwsłonecznych. Ten rodzaj okularów przeciwsłonecznych można wskazywać podczas każdego rodzaju sportu, aby zaprezentować swój kraj, któremu kibicują.

Mężczyźni potrzebują dobrej wiedzy na temat dobrych okularów przeciwsłonecznych, które pasują do ich wymiaru twarzy. Rodzaj i kształt okularów przeciwsłonecznych podkreśli osobowość mężczyzny. Posiadanie okularów przeciwsłonecznych, które nie służą do ochrony i zapobiegania czynnikom zewnętrznym, należy uznać za nieposiadanie ich. Ważnym czynnikiem jest również rodzaj doboru obiektywu. Zamiast myśleć, że ciemniejsze soczewki pomagają zapobiegać promieniowaniu UV, co w rzeczywistości nie jest prawdą. Powłoka i materiał, z którego wykonana jest soczewka, są kluczem do właściwego rodzaju użytego szkła. Soczewki polaryzacyjne i przeciwodblaskowe to soczewki najlepiej nadające się na tego typu okazje. Warto wydać dobrą kwotę na wydajną parę okularów przeciwsłonecznych dla mężczyzn!!