Właściwa pielęgnacja skóry zawsze obejmuje umycie twarzy łagodnym mydłem lub środkiem czyszczącym, a następnie wyszorowanie twarzy peelingiem. To usuwa wszystkie martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia w skórze. Ten dwuetapowy proces można wykonać zawsze. Następnym krokiem jest użycie maseczki do twarzy, którą można przez chwilę trzymać na skórze, aby wyschła. Ten wspaniały zestaw do twarzy składa się z produktów, które wydobywają blask skóry i sprawiają, że wygląda ona świeżo. Możesz wybrać konkretny zestaw do twarzy w zależności od rodzaju skóry.

Indulekha to marka produktów ajurwedyjskich, które są wykonane z najlepszych składników i wolne od chemikaliów. Produkują różne przedmioty do rutynowej pielęgnacji skóry, które są korzystne nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn. Indulekha face pack dla mężczyzn to również coś, z czego mogą korzystać.

Najlepsze produkty Indulekha Face Pack w Indiach:

Znajdźmy pakiety twarzy zakładu Induleka w Indiach.

Pakiet twarzy Indulekha Akrot:

Pakiet twarzy Indulekha Akrot

Ten wspaniały produkt ma dobroć czystych ekstraktów z orzecha włoskiego. Produkt jest naturalnym opakowaniem do twarzy, które jest autentycznie ajurwedyjskie. Składniki produktu mogą również leczyć ciemne plamy i zmarszczki. Daje to Twojej skórze blask i cerę, której szukasz. Stosowanie okładu do twarzy Indulekha jest najlepsze dla wszystkich rodzajów skóry.

Składniki: Orzechy włoskie – właściwości przeciwutleniające orzecha włoskiego i zawarte w nim kwasy tłuszczowe Omega 3 pomagają wzmocnić cerę i zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry.

  • Wybielanie skóry lukrecją – pomaga zapobiegać uszkodzeniom skóry przez promienie UVB.
  • Czerwone drzewo sandałowe – zwalcza trądzik i oparzenia słoneczne wraz z skazami.
  • Ekstrakty z cytryny – rozjaśnia ciemne plamy i kontroluje pigmentację skóry.
  • Kurkuma – zapobiega powstawaniu trądziku ze względu na swój antybakteryjny i antyseptyczny charakter.
  • Ekstrakt z mleka kokosowego – zawiera witaminy A i C oraz wapń i żelazo. Pozostawia skórę gładką i promienną.
  • Vetiver – Nawilża skórę i najlepiej sprawdza się w przypadku suchej skóry.

Posługiwać się: Umyj twarz środkiem czyszczącym. Dodaj 1 łyżkę maseczki do twarzy z sokiem pomidorowym/pomarańczowym dla skóry tłustej, miodem/twarogiem/wodą różaną dla skóry suchej lub wodą normalną dla skóry normalnej. Wymieszaj, a następnie nałóż na twarz i pozostaw na 3 minuty. Masuj wodą podczas czyszczenia i zmywania okładu do twarzy.

Cena:Pakiet na twarz jest wyceniony na Rs. 198 za opakowanie 75 gram.

Indulekha Satapatri Krem do pielęgnacji skóry:

Indulekha Satapatri Krem do pielęgnacji skóry

Ten wspaniały produkt jest używany z opakowaniem do twarzy, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Jest to produkt naturalny wypełniony szafranem i kwiatem róży dla wszystkich dobroci. To rozjaśnia przebarwienia i uelastycznia skórę. Możesz także usunąć cienie wokół oczu. To idealny krem ​​do codziennej pielęgnacji skóry.

Składniki: Szafran Płatki kwiatów róży Lukrecja Kumkum

Posługiwać się:Jest to produkt ziołowy, tak przydatny dla każdego rodzaju skóry

Cena:Cena kremu to Rs. 198 za opakowanie 50 gram.

Ogórek do mycia twarzy Indulekha:

Indulekha Ogórek do mycia twarzy

Żel do mycia twarzy Indulekha jest zrobiony z ogórka, który jest dobry dla utrzymania jędrnej skóry. Równowaga ph Twojej skóry jest utrzymywana przez mycie twarzy. Kojące efekty prania są najlepsze, aby zapewnić uczucie relaksu.

Posługiwać się: Możesz go używać dwa razy dziennie, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Cena: Produkt jest wyceniony na Rs.45 za 50 gm.

Indulekha fairness face pack ma kilka wspaniałych produktów, które zapewnią Ci młodzieńczy wygląd. Każdy z tych elementów zapewnia pełne wrażenia z twarzy w zaciszu własnego domu. Więc śmiało i zdobądź te naturalne produkty, które są niedrogie i najlepsze dla wszystkich rodzajów skóry.