Drzewo herbaciane jest sekretnym składnikiem problemów skórnych, takich jak trądzik, ciemne plamy, pryszcze itp., które występują z różnych powodów. Drzewo herbaciane jest również olejkiem eterycznym, który ma właściwości antyseptyczne, przeciwgrzybicze, przeciwbakteryjne, przeciwzapalne itp., które pomagają radzić sobie z różnymi problemami skórnymi. Najlepiej sprawdza się w przypadku cer tłustych i wrażliwych, zapewniając im czysty i pozbawiony tłuszczu wygląd. Ma również właściwości przeciwdrobnoustrojowe, dzięki czemu jest najlepszy dla Twojej skóry.

Najnowsze produkty maseczki do twarzy z drzewa herbacianego w Indiach

Najlepsze marki masek do twarzy z drzewa herbacianego w Indiach:

Oto kilka domowych przepisów na maseczki z drzewa herbacianego, które pomogą Ci uzyskać naturalnie lepszy wygląd,

1. Maseczka do twarzy z olejkiem z drzewa herbacianego i miodem:

Maseczka do twarzy z olejkiem z drzewa herbacianego i miodem

Ta cudowna maseczka do twarzy z drzewa herbacianego działa jak maseczka lecznicza na różne problemy skórne. Po przekształceniu w opakowanie działają na twarz, zapewniając leczenie przeciwtrądzikowe, które znika również uporczywe ciemne plamy.

Jak zrobić:

Aby zrobić tę pastę, musisz mieć 1 łyżeczkę miodu i 1 lub 2 krople olejku z drzewa herbacianego. Weź małą miskę i dokładnie zbierz oba składniki małą łyżką.

Zastosować:

Umyj twarz wodą i dobrze osusz przed nałożeniem pasty na twarz. Pozostaw maskę na twarzy na prawie 15 minut. Pasta może cię nieco irytować, ale jest w porządku. Po 15 minutach masować swędzący obszar i zmyć wodą.

Posługiwać się & Korzystaj z ostrożnością:

Upewnij się, że do przygotowania pasty nie używasz zbyt dużo drzewa herbacianego. Może to prowadzić do podrażnienia lub pieczenia skóry. Aby uzyskać lepsze rezultaty, stosuj olejek z drzewa herbacianego do twarzy z miodem przynajmniej raz w tygodniu.

2. Maseczka do twarzy z awokado i olejkiem z drzewa herbacianego:

Maseczka do twarzy z awokado i olejkiem z drzewa herbacianego

Awokado jest popularne ze względu na kwasy tłuszczowe, które są pomocne w nawilżaniu skóry, a także działają dobrze na trądzik. Pomaga również w naprawie uszkodzonych wolnych rodników oraz rozjaśnieniu ciemnych plam i blizn.

Jak zrobić:

Aby zrobić ten olejek z drzewa herbacianego na nocną kurację na twarz, weź 1 lub 2 krople olejku z drzewa herbacianego i wymieszaj go z około ¼ porcji awokado. Upewnij się, że pokroisz awokado na małe kawałki i zgniecisz je, aby uzyskać gładką pastę.

Zastosować:

Nałóż miksturę na twarz i szyję i pozostaw na około 15 minut. Użyj trochę letniej wody, aby oczyścić maskę i osuszyć.

Posługiwać się:

Stosowanie tej pasty prawie dwa razy w tygodniu byłoby bardzo korzystne, zapewniając szybkie rezultaty.

Korzyść:

Maseczka do twarzy z olejkiem z drzewa herbacianego pomoże ci zmniejszyć ciemne plamy, a także utrzyma nawilżenie i nawilżenie skóry.

3. Maseczka do twarzy z aloesem i olejkiem z drzewa herbacianego:

Maseczka do twarzy z aloesem i olejkiem z drzewa herbacianego

Aloe Vera i olejek z drzewa herbacianego działają chłodząco na skórę, co pomaga w zmniejszeniu skutków problemów skórnych, takich jak stany zapalne, pryszcze i trądzik itp. Służy do pozbycia się bólu, który jest powodowany przez pryszcze i trądzik.

Jak zrobić:

Aby zrobić pastę, weź blisko 1 – 2 krople drzewa herbacianego do olejku do twarzy i 1 łyżeczkę żelu Aloe Vera. Wymieszaj oba składniki w misce i dobrze wymieszaj.

Zastosować:

Nałóż miksturę na twarz i pozostaw na około 15 minut. Opłucz maskę letnią wodą i osusz miękkim ręcznikiem. Możesz również nałożyć krem ​​nawilżający lub lekki tonik na twarz po masce.

Posługiwać się:

Myśląc o tym, jak zastosować olejek z drzewa herbacianego na twarz z awokado, możesz zastosować maskę w formie całonocnej kuracji na uporczywy i bolesny trądzik i pryszcze.

Korzyść:

Żel Aloe Vera zostanie wchłonięty przez skórę, a olejek z drzewa herbacianego będzie działał na Twojej skórze przez całą noc, zapewniając promienny wygląd rano.

4. Olejek z drzewa herbacianego i pakiet do twarzy z zieloną glinką:

Zestaw do twarzy z olejkiem z drzewa herbacianego i zieloną glinką

Olejek z drzewa herbacianego i zielona glinka po zmieszaniu w opakowaniu, opakowanie jest dość skuteczne w przypadku przebarwień skóry. Olejek z drzewa herbacianego pomaga w kontrolowaniu nadmiaru sebum na twarzy, a zielona glinka działa na martwe komórki naskórka dla naturalnego rozjaśnienia skóry.

Jak zrobić:

Myśląc o tym, jak nałożyć olejek z drzewa herbacianego na twarz, należy najpierw wykonać maskę. Aby zrobić pastę, weź około 2 łyżki proszku z zielonej glinki i 4-5 kropli olejku z drzewa herbacianego. Wymieszaj składniki w małej misce. Dodaj wymagane krople wody lub wody różanej, aby uzyskać gładką pastę.

Zastosować:

Po nałożeniu równej warstwy na twarz i dekolt nakładamy maseczkę z drzewa herbacianego. Pozostaw do wyschnięcia na około 20 minut. Zmyć letnią wodą.

Posługiwać się:

Oba składniki zawarte w tej pasty są naturalnymi wzmacniaczami rozjaśniania skóry, które pomagają skórze zachować jej naturalne piękno, działając na martwe komórki naskórka, ciemne plamy i ślady.

5. Olejek z drzewa herbacianego, olejek jojoba i opakowanie do twarzy z pomidora:

Zestaw do twarzy z olejkiem z drzewa herbacianego, olejkiem jojoba i pomidorem

Olejek z drzewa herbacianego do twarzy zawiera również opakowanie przeznaczone do opalania. Olejek z drzewa herbacianego ma właściwości przeciwzapalne, które działają na opaleniznę i oparzenia. Po nałożeniu na obszar skuteczny pomaga w stymulacji komórek, zapewniając promienny wygląd skóry.

Jak zrobić:

Aby zrobić pastę, drobno zmiksuj jeden pomidor. Weź 1 łyżeczkę olejku jojoba i 4 krople olejku z drzewa herbacianego. Dodaj mieszankę olejów do zmiksowanego soku pomidorowego i dobrze wymieszaj. Odstaw na 10 minut.

Zastosować:

Nałóż maskę na twarz i pozostaw na 10 minut. Opłucz twarz letnią wodą i osusz, oklepując miękkim ręcznikiem.

Posługiwać się:

Maska jest dość skuteczna, gdy nakłada się ją na opaloną część ciała. Nie tylko przynosi ulgę opalonej skórze, ale także ją odżywia, nadając skórze rozjaśniony koloryt.

Jeśli chodzi o działanie olejku z drzewa herbacianego na twarz, działa on potajemnie na skórę nie tylko rozjaśniając, rozjaśniając, usuwając opaleniznę itp. Jest również naturalnym składnikiem dla skóry, który w dużym stopniu odżywia skórę.