L’oreal zapewnia najlepsze maseczki do twarzy dla skóry. Te maski są łatwe do nałożenia i usunięcia. Możesz wybierać z szerokiej gamy masek. Mają maskę z glinki, maskę detoksykującą, peeling itp. Eksperci skóry w L’oreal opracowali jedne z najlepszych okładów do twarzy.

Najlepsze produkty L’oreal Face Pack do świecącej skóry:

Oto kilka pakietów L’oreal Face, wybierz spośród poniższych topowych pakietów Face,

1. L’oreal Pure Clay Mask Purify and Mattify:

L’oreal Pure Clay Mask Purify and Mattify

KUP TUTAJ

Eksperci od skóry w L’oreal opracowali maskę z glinki, która w ciągu kilku minut oczyści i zmatowi skórę. Zawiera eukaliptus, który pomaga oczyścić zatkane pory skóry. Nadaje twarzy klarowną, zmatowioną i odświeżoną cerę. Ten zestaw do twarzy L’oreal to najlepszy produkt. Nadmiar sebum zostaje usunięty ze skóry, a skóra wygląda świeżo.

Posługiwać się: Zwilż twarz; nałóż maskę równomiernie na twarz. Pozwól mu wyschnąć. Następnie dokładnie umyć wodą, wklepać i wysuszyć.

Cena: Kosztuje 638 rupii za 48g.

2. L’oreal Paris Pure Clay Mask złuszcza i poprawia pory:

L’oreal Paris Maska z czystej glinki złuszcza i poprawia pory

KUP TUTAJ

Ta złuszczająca maska ​​oczyszczająca poprawia strukturę skóry. Usuwa sebum z porów skóry. Spraw, aby skóra wyglądała świeżo. Zawiera morele, które złuszczają poszarzałą skórę i nadają jej świeży i zdrowy wygląd. Posiada wyjątkowe właściwości czyszczące. Zawiera ekstrakty z czerwonych alg, które dokładnie oczyszczają pory. To najlepsza maseczka z glinką L’oreal.

Posługiwać się: Zwilż twarz i nałóż maskę na twarz. Pozwól mu wyschnąć. Oczyść wodą i osusz twarz.

Cena: Kosztuje RS.638 za 48g.

3. Maska z czystej glinki L’oreal Paris Detox i rozjaśnia:

L’oreal Paris Maska z czystej glinki oczyszczająca i rozjaśniająca

KUP TUTAJ

Maska do każdego rodzaju skóry i wieku. Ta maseczka do twarzy L’oreal Charcoal zawiera czystą glinkę i węgiel drzewny. Dzięki właściwościom magnetycznym, które utrzymują blask skóry. Konsystencja jest kremowa i nie wysusza skóry. Ten pakiet do twarzy L’oreal zapewnia promienną skórę. Możesz to nazwać czarną maską L’oreal.

Posługiwać się: Maseczkę nałożyć równomiernie na twarz. Maska gliniana jest trochę cięższa. Pozwól mu wyschnąć. Oczyść go wodą.

Cena: Kosztuje 751 rupii za 50 ml

4. Zestaw maskujący L’oreal Pure Clay Multi:

Zestaw maskujący L’oreal Pure Clay

Zawiera czystą glinkę kaolinową, która jest silnie skoncentrowana z krzemianami. Pochłania nadmiar oleju i zanieczyszczeń ze skóry. Sprawia, że ​​skóra wygląda świeżo i czysto. Złuszcza powierzchnię skóry. Złuszcza naskórek i odsłania nabłyszczoną powierzchnię skóry. Zawiera również Montmorillonite i Ghassoul, które pochłaniają olej i utrzymują skórę świeżą i promienną. W zestawie 3 maseczki na twarz.

Posługiwać się: Zwilż twarz i nałóż maskę. Istnieją 3 różne rodzaje masek glinianych. Możesz nakładać od 1 do 2 masek na raz. Trzymaj przez 15 minut. Umyj twarz wodą i osusz.

Cena: To kosztuje Rs. 3248 za 3*10 ml

5. Maska nawilżająca L’oreal z czystej glinki:

Maska nawilżająca z czystej glinki L’oreal

Zawiera bogatą w minerały glinkę benetonitową. To nawilżająca i równoważąca maska. Pomaga usunąć zanieczyszczenia i nadmiar sebum ze skóry. Zawiera melisę i glicerynę, która wspomaga nawilżenie. Pozostawia skórę miękką i świeżą. To najlepsza maska ​​​​na twarz L’oreal.

Posługiwać się: Nałóż niewielką ilość maseczki na twarz. Pozostaw do wyschnięcia na 15 minut. Oczyść go wodą. Używaj go przez 2-3 tygodnie.

Cena: Kosztuje RS.842 za 50g.

6. L’oreal Paris Hydra Fresh:

L’oreal Paris Hydra Fresh

Maślana, gładka konsystencja tego balsamu rozprowadza się po powierzchni Twojej skóry. Zawiera ekstrakty z pestek francuskich winogron, które eliminują wolne rodniki. Chroni skórę przed zanieczyszczeniami. Nawilża skórę i poprawia jej strukturę. Skuteczny w zapobieganiu drobnym zmarszczkom.

Posługiwać się: Maseczka na noc lub żel, ten balsam można nakładać równomiernie na powierzchnię skóry w porze nocnej.

Cena: Kosztuje 630 Rs za 50 ml.

Istnieje wiele masek dostępnych w L’oreal. Są ekspertami od skóry. Możesz wybierać spośród różnych masek, takich jak maseczki glinkowe, złuszczające lub poprawiające pory. Dobierz maskę w zależności od rodzaju skóry.