Khadi Natural to świetna firma produkująca naturalne produkty ziołowe do skóry i włosów. Te produkty do twarzy Khadi są przeznaczone do wszystkich rodzajów skóry i mogą być również bezpiecznie używane. Sprawdź szeroką gamę opakowań do twarzy, które produkują.

Najlepsze i najnowsze produkty Khadi Face Pack w Indiach:

Zobaczmy tutaj z pokazanymi 9 najlepszymi produktami do twarzy Khadi oświetlonych w Indiach.

1. Pakiet twarzy Khadi Rose:

Pakiet twarzy Khadi Rose

KUP TUTAJ

Pakiet Khadi Rose Face to wspaniała mieszanka ziół, która działa przeciwstarzeniowo i doskonale nadaje się do skóry dojrzałej. Użyj różyczki Khadi na twarz, szyję, a nawet dłonie, aby odmłodzić skórę i głęboko ją odżywić. Pomoże pozbyć się suchości skóry i nawilży ją, aby stała się mocna i elastyczna.

Jak używać: Użyj mleka lub wody różanej, aby zrobić pastę z Khadi Rose Face Mask. Nakładaj jako warstwę na całą twarz aż do szyi. Pozostaw na skórze co najmniej 10-15 minut. Delikatnie szoruj wodą w celu złuszczania. Następnie spłucz.

Składniki: Woda różana.

Cena: Rs.120 za 50 gm.

2. Złota maska ​​do odklejania Khadi:

Złota maska ​​do odklejania Khadi

KUP TUTAJ

Gold Peel off Mask to najlepszy zestaw do twarzy Khadi dla skóry suchej, ponieważ stanowi potężną mieszankę czystego miodu i ekstraktu ze złotego pyłu. Posiada naturalne olejki, które pomagają odżywić skórę, a także zwężać pory. Zapobiega to powstawaniu trądziku i innych problemów skórnych.

Jak używać: Maseczkę wymieszać z wodą różaną, zwykłą wodą lub mlekiem. Nałóż cienką warstwę na całą twarz i szyję. Pozostaw do całkowitego wyschnięcia. Zdejmij maskę.

Składniki: Ekstrakt z ogórka, złoty pył, baza Q.S.

Cena: 140 zł

3. Pakiet sandałów i róży Khadi:

Khadi Sandał i Róża Face Pack

KUP TUTAJ

Sandały Khadi & Rose Face Pack to produkt ajurwedyjski. Ten zestaw do twarzy z drzewa sandałowego Khadi zapewnia skórze czysty wygląd i poprawia cerę.

Jak używać: Użyj pasty do maseczki i wody. Nałóż to na skórę i trzymaj przez 15 minut. Następnie możesz szorować wodą, aby zdjąć maskę i odsłonić piękną skórę.

Składniki: olejek sandałowy, olejek bazyliowy, olejek jojoba, ziemia fulerska.

Cena: Rs.180 za 50*2 gm.

4. Pakiet twarzy z drzewa sandałowego Khadi:

Khadi Zestaw do twarzy z drzewa sandałowego

KUP TUTAJ

Ten ziołowy zestaw do twarzy z drzewa sandałowego khadi jest wypełniony dobrocią drzewa sandałowego, które doskonale chroni skórę przed ciepłem. Pozostawia skórę miękką i promienną. Właściwości antyseptyczne drzewa sandałowego również pomagają zachować zdrową skórę. Znajdziesz jasną, promienną i młodszą skórę.

Jak używać: Weź sporą ilość okładu do twarzy, a następnie wymieszaj z wodą lub nawet mlekiem. Następnie możesz nałożyć warstwę na twarz i trzymać przez 15 minut. Zmyć i zobaczyć różnicę.

Składniki: Ziemia Fullera, proszek z drzewa sandałowego.

Cena: Rs170 za 50*2gm.

5. Pakiet twarzy Khadi Neem:

Pakiet twarzy Khadi Neem

KUP TUTAJ

Khadi Neem Face Pack pomaga Twojej skórze pozbyć się codziennych zanieczyszczeń. Tym produktem możesz oczyścić wszystkie toksyny, które zalegają pod skórą, a także pozbyć się bakterii, zarazków i brudu ze skóry, aby nadać jej czysty i zdrowy blask.

Jak używać: Użycie około 5 gramów maseczki do twarzy z wodą lub mlekiem może dać dobrą pastę. Użyj tego na twarzy i szyi i trzymaj przez 10 minut. Później można go zmyć wodą i peelingiem do złuszczania.

Składniki: Neem, Fullers Earth, olejek bazyliowy, olejek jojoba.

Cena: Rs.160 za 50*2gm.

6. Różany i pomarańczowy pakiet twarzy Khadi:

Khadi Róża i Pomarańczowy Pakiet Twarzy

KUP TUTAJ

Róża & Orange Face Pack to produkt ajurwedyjski, który można bezpiecznie stosować do wszystkich rodzajów skóry. Zestaw do twarzy Khadi do cery tłustej zapewnia czysty wygląd skóry i rozjaśnia jej cerę.

Jak używać: Produkt po zmieszaniu z mlekiem lub wodą da ładną pastę. Nałóż to na twarz i pozostaw na około 10 minut. Następnie możesz użyć wody do zmycia maski.

Składniki: drzewo sandałowe, róża, pomarańcza, kurkuma.

Cena: Rs180 za 50*2gm.

7. Pakiet twarzy z owocami Khadi:

Owocowy zestaw do twarzy Khadi

KUP TUTAJ

Khadi Fruit Face Pack składa się ze wspaniałych ekstraktów owocowych, takich jak sok z papai, olej z akhrot, oliwa z oliwek, ekstrakt z pomarańczy itp. Jest przydatny dla każdego rodzaju skóry. Możesz również użyć tego zestawu do twarzy Khadi, aby uzyskać uczciwość, ponieważ owoce rozjaśniają skórę.

Jak używać: Wymieszaj okład do twarzy z wodą różaną, mlekiem lub zwykłą wodą. Nałożyć na skórę i pozostawić na 10 minut. Później wyjmij opakowanie czystą wodą.

Składniki: Sok z papai, olej Akhrot, oliwa, olej, ekstrakt z pomarańczy itp.

Cena: Rs.180 za 50*2gm.

8. Pakiet przeciwzmarszczkowy Khadi:

Khadi przeciwzmarszczkowy zestaw do twarzy

KUP TUTAJ

Przeciwzmarszczkowy ziołowy zestaw do twarzy khadi zawiera szafran, olejek sandałowy, papaję, olejek migdałowy i olejek z kiełków pszenicy. Każdy z tych elementów w jakiś sposób pomaga skórze. Szafran rozjaśnia koloryt skóry i nadaje jej młodzieńczy wygląd. Olejek migdałowy świetnie nawilża i odżywia skórę.

Jak używać: Użyj wystarczającej ilości maseczki khadi z wodą, aby uzyskać gładką pastę. Nałóż to na skórę i pozostaw na 15 minut. Uzyskaj odżywioną skórę, złuszczając ją zwykłą wodą. Dokładnie spłucz.

Składniki: Bazylia, Ekstrakty z Zielonego Jabłka, Kolagen, Sandał, Ziemia Fullersa, Kozieradka, Neem, Płatki Róży, Piana Morska.

Cena: Rs. 120 za 50 gram.

9. Pakiet twarzy Khadi Neem i Tulsi:

Khadi Neem Tulsi Face Pack

KUP TUTAJ

Ten Khadi Neem i Tulsi Face Pack to wspaniały produkt, który jest przydatny do usuwania wyprysków. Pomaga również zredukować zmarszczki & spraw, aby Twoja skóra była napięta i elastyczna.

  • Jak używać: Możesz użyć okładu do twarzy z niewielką ilością wody lub mleka. Zrób pastę, a następnie rozprowadź na twarzy. Pozostaw to na około 10 minut, aby zadziałało. Następnie spłucz normalną wodą.
  • Składniki: Ekstrakty z Neem, Tulsi, Róży
  • Cena: 200 Rs. za 100g.

Produkty Khadi są najlepsze dla Twojej skóry. Podaruj swojej skórze zabieg upiększający, którego potrzebuje, aby wyglądała promiennie i promiennie.