Lakme to bardzo popularna marka w Indiach. Produkty Lakme znane są ze swojej jakości. Zestaw do twarzy jest koniecznością dla wszystkich. W zależności od rodzaju skóry na rynku dostępne są różne rodzaje maseczek do twarzy. Lakme prezentuje maseczki do twarzy dla wszystkich rodzajów skóry, a jego cena jest odpowiednia dla wszystkich.

Najlepsze produkty Lakme Face Pack dla skóry suchej, tłustej i trądzikowej:

Oto kilka pakietów Lakme Face, wybierz z poniższych 9 najlepszych pakietów Face,

1. Lakme Strawberry Cleanup Maska do twarzy:

Lakme Oczyszczająca Maska Truskawkowa

KUP TUTAJ

Zawiera ekstrakty z truskawek i witaminę B3, która pomaga zachować zdrową skórę. Usuwa nadmiar sebum, ponieważ zawiera ekstrakty z glinki. Usuwa brud z porów, odświeża skórę i dostarcza skórze składników odżywczych. To sprawia, że ​​skóra nabiera blasku. Rozjaśnia skórę pozostawiając ją miękką i promienną. Maseczka do twarzy Lakme truskawkowa to najlepszy dostępny produkt. Również najlepszy pakiet Lakme Face dla skóry tłustej.

Posługiwać się: Zwilż twarz; nałóż równomiernie maseczkę na twarz. Pozwól mu wyschnąć. Następnie dokładnie umyć wodą, wklepać i wysuszyć.

Cena: Kosztuje 120 Rs za 50g.

2. Maska do twarzy Lakme Cleanup Clear Pores:

Lakme Cleanup przezroczysta maseczka do twarzy

KUP TUTAJ

To opakowanie do twarzy zawiera ekstrakty z drzewa herbacianego, które usuwają nadmiar sebum z porów skóry. Utrzymuje skórę nawilżoną i promienną. Oczyszcza pory i utrzymuje zdrową skórę. Zmniejsza to trądzik i pryszcze. Bardzo skuteczna maska ​​do twarzy, ponieważ zawiera zawartość drzewa herbacianego. To najlepsza maska ​​​​lakme do cery tłustej.

Posługiwać się: Zwilż twarz i nałóż maskę na twarz. Pozwól mu wyschnąć. Oczyść wodą i osusz twarz.

Cena: Kosztuje RS.99 za 50g.

3. Maska na noc Lakme Skin Gloss:

Lakme Skin Gloss Maseczka na noc

KUP TUTAJ

Opakowanie zawiera wodę lodowcową naładowaną minerałami. Uzupełnia wilgoć w skórze. Utrzymuje zdrową i promienną skórę. Twoja skóra wygląda tak świeżo każdego ranka. Utrzymuje nawilżenie skóry. To najlepsza maska ​​​​lakme do twarzy dla skóry suchej.

Posługiwać się: Delikatnie nałóż maskę na twarz. Pozwól mu wyschnąć. Oczyść go wodą.

Cena: Kosztuje Rs.650 za 50g.

4. Lakme Cleanup Face Mask-Fresh Fairness:

Lakme Cleanup Maska do twarzy - świeża delikatność

Wzbogacony gliceryną i witabeadami. Te składniki pomagają utrzymać wilgoć w skórze, a skóra wygląda świeżo i jasno. Usuwa brud i zanieczyszczenia z porów skóry. Utrzymuje świeżość i przejrzystość. To najlepszy pakiet na twarz Lakme!.

Posługiwać się: Nałóż niewielką ilość maseczki na twarz. Pozwól mu wyschnąć. Oczyść go ciepłą wodą i osusz skórę.

Cena: To kosztuje Rs. 260 za 100g

5. Lakme Blush and Glow Maska do twarzy:

Lakme Róż i Glow Maska do Twarzy

KUP TUTAJ

Ten zestaw do twarzy zawiera zawartość truskawek. Ma przyjemny owocowy zapach. Zapewnia beztłuszczowy świeży wygląd po użyciu tej maseczki na twarz. To trochę napina skórę. Zapewnia nawilżenie skóry. Nie pozostawia suchych plam na skórze po użyciu. Nadaje natychmiastowy blask zmęczonej twarzy. To jest najlepsze dla wrażliwej skóry. Usuwa również trądzik i pryszcze. To najlepszy zestaw do twarzy Lakme dla skóry tłustej.

Posługiwać się: Nałóż niewielką ilość maseczki na twarz. Pozostaw do wyschnięcia na 15 minut. Oczyść go wodą.

Cena: Kosztuje RS.120 za 50g.

6. Lakme Cleanup Nourishing Glow Face Mask:

Lakme Cleanup Odżywcza maseczka do twarzy z blaskiem

Zawiera ekstrakty z truskawek. Ma słodki zapach owoców. Działa to dobrze w przypadku skóry tłustej. Jest to niewielka maska ​​na bazie glinki o gęstej konsystencji. To odświeża skórę i nawilża ją. Zmniejsza zawartość oleju w skórze. Dzięki tej masce możesz uzyskać natychmiastowy blask. To najlepsza maska ​​​​na twarz Lakme. Również najlepszy pakiet Lakme Face dla suchej skóry.

Posługiwać się: Ma lekko ciężką konsystencję. Krem nanieść gładko na skórę. Pozostaw do wyschnięcia na 15 minut. Oczyść go wodą.

Cena: Kosztował 99 Rs za 50g.

7. Lakme Absolute Skin Gloss Maseczka na noc:

Lakme Absolute Skin Gloss Maseczka na noc

KUP TUTAJ

Ta maska ​​na noc jest obowiązkowa dla wszystkich pań. Nadaje skórze błyszczący wygląd. Nawilża skórę i utrzymuje ją czystą i świeżą. Możesz poczuć blask na twarzy. Oczyszcza pory i usuwa z nich olej. To najlepszy zestaw do twarzy Lakme dla promiennej skóry.

Posługiwać się: Na noc nałóż maskę na twarz. Pozwól mu zostać na noc. Umyj twarz wodą i dokładnie osusz.

Cena: Kosztuje 585 rupii za 50g.

8. Rozjaśniająca maska ​​​​do twarzy Lakme Sun Expert:

Lakme Sun Expert Rozjaśniająca maska ​​do twarzy

KUP TUTAJ

Jest to maseczka do twarzy przeciw opalaniu. Chroni przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Skóra jest chroniona. Oczyszcza i wyciera zanieczyszczenia z twarzy. Chroni przed szkodliwymi promieniami. Sprawia, że ​​skóra wygląda jaśniej i pomaga nawilżyć skórę. Ten wzbogacony jest ekstraktami z cytryny, ogórka i glinki. Użycie tej maski na twarz Lakme jest proste.

Posługiwać się: Trochę ciężka maska, ponieważ zawiera glinkę. Nałóż na twarz i pozostaw do wyschnięcia na 15 minut. Umyć wodą i wysuszyć.

Cena: Kosztuje 150 Rs za 50g

9. Maska oczyszczająca Lakme Matteffect:

Lakme Matteffect Oczyszczająca maseczka

Zawiera ekstrakty z drzewa herbacianego i minerały, które pomogą usunąć brud i oczyścić skórę. Daje to efekt świetlistej skóry i pomaga w kontrolowaniu zaskórników. Utrzymuje nawilżoną i zdrową skórę.

Posługiwać się: Niewielką ilość kremu nanieś na twarz. Pozostaw do wyschnięcia na 15 minut. Umyj twarz wodą i osusz.

Cena: Kosztuje 333 rupii. za 100g.

Na rynku dostępnych jest wiele masek do twarzy Lakme. Możesz wybrać odpowiedni rodzaj maski w zależności od rodzaju skóry. Mieści się w Twoim budżecie i zapewnia kompleksową pielęgnację skóry.