Ludzie kochają deszcz, ale nie są zbyt zadowoleni z mokrych w deszczową pogodę. Oczywiście szukają najlepszego projektu parasola, który odpowiada ich potrzebom. Tutaj znajdziesz różne rodzaje parasoli, które mają swoje własne charakterystyczne cechy i cechy. Całkowicie zależy od osoby, aby wybrać swoje wymagane potrzeby. Odtąd pojawiły się duże odmiany parasoli, z których można wybrać ulubione dla siebie. Możesz też podarować go swoim przyjaciołom lub rodzinie na specjalną okazję. Od doboru materiału daszka do kształtu rączki należy zadbać.

Powinieneś przyjrzeć się dobrym cechom parasoli, zanim się na nie zdecydujesz. W celu ułatwienia Państwu doboru odpowiedniego asortymentu parasoli, zamieszczony poniżej opis forum dyskusyjnego dla typów parasoli.

Najlepsze rodzaje parasoli w Indiach:

Oto 20 różnych rodzajów parasoli, spośród których wybierz ukochaną osobę zgodnie ze swoimi wymaganiami.

1. Bardzo duże parasole golfowe:

Bardzo duże parasole golfowe

Parasole tego typu mają bardzo duży baldachim o średnicy 70 cali. Można go nosić w torbie golfowej, mimo że ma długi trzon. Baldachim tego projektu parasola ma dwa kolory w kolorze czarnym i białym na każdym panelu. Ten duży parasol może być również używany do suszenia kijów i golfistów, gdy zmoknie w deszczu.

2. Parasol z czarnej koronki:

Rodzaje parasoli w Indiach

Jest to nowy parasol w kształcie kopuły w starym, sfabrykowanym baldachimie w kolorze różowego różu. Trzy czwarte parasola jest przeznaczone do przykrycia czarną siatką. Jest również obszyta na brzegach, a aplikacje wykończone czarnymi rozetami w jej obramowaniu.

3. Różowe parasole damskie:

Różowe parasolki damskie

Kto by odmówił tym damom uroczym parasolom? Tutaj znajdziesz zupełnie nowy zaprojektowany parasol z wirującym wzorem lotosu, otoczony białymi paskami. Ten różowy parasol daje baldachim o unikalnych kształtach baldachimu. Baldachim ma średnicę około 32 cali.

4. Pogrubione parasole z nadrukiem:

Parasole z pogrubionymi literami

Ten konkretny model parasola ma około 9 ½ cala długości i 35 cali średnicy. Baldachim z nadrukami odważnych alfabetów logo jest wykonany z materiału poliestrowego. A rama z żebrami jest z metalu. Litery spadają jak krople deszczu, co nadaje mu niepowtarzalny i elegancki wygląd.

5. Prosty parasol z automatycznym otwieraniem:

Prosty parasol z automatycznym otwieraniem

Ten parasol w stylu fortepianowym jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić wytrzymałość na silne wiatry i ulewne deszcze. Rama tej najlepszej marki parasolowej jest prosta, a tkanina baldachimu wykonana jest z poliestru. Jest to duży parasol z baldachimem o wymiarach od 43 do 45 cali po otwarciu.

6. Długi i nieskładany parasol:

Parasol długi i nieskładany

Poruszaj zmysłami, kupując jeden z takich dobrych parasoli. Jest to długi i nieskładany parasol z imponującym, lodowatym wykończeniem, wykonanym z dziewiczego ABS. Tkanina użyta do wykonania baldachimu to wysokiej jakości nylon z nadrukiem niektórych indyjskich wzorów Desi. Jest dostarczany wraz z ochronną przezroczystą osłoną.

7. Parasole dla dzieci Mermaid:

Parasole dla dzieci syreny

Jest to jedna z kolekcji wśród fajnych parasoli, które mają 30-calowy baldachim. Parasol w kształcie syreny jest idealny dla dzieci w wieku od kilkunastu lat. Posiada nadruk w kształcie syreny na podstawowym kolorze jasnoniebieskiego baldachimu. Ma rodzaj występu, który jest przymocowany do samego baldachimu. Rękojeść wykonana jest z włókna szklanego w kształcie konika morskiego.

8. Zwykłe parasole:

Zwykłe parasole

Tutaj możesz spojrzeć na ten wspaniały zwykły parasol w odcieniu morskiej zieleni. Baldachim tego nowego projektu parasola jest wykonany w 100% z nylonu, który jest bardziej odpowiedni na pory deszczowe. Rękojeść w kremowym odcieniu jest elegancko zaprojektowana z zaokrągleniami, aby ułatwić chwyt i jednocześnie wyglądać modnie.

9. Składane parasole golfowe:

Składane parasole golfowe

Jest to jeden z różnych rodzajów parasoli wśród modeli parasoli golfowych. Ten parasol golfowy ma czarno-zielony baldachim o szerokości 56 cali i wiatroodporną konstrukcję ramy. Posiada również gumowy uchwyt natryskowy z wkładką w kolorze. Jest wyposażony w siatkę zakrywającą obudowę.

10. Trzykrotny parasol z nadrukiem:

Parasol z trzema składanymi nadrukami

Jest idealny dla kobiet i dziewcząt do okazjonalnego spaceru. Ten wysokiej jakości parasol posiada funkcję automatycznego otwierania, a rozmiar czaszy to około 21 cali. Całkowita waga tego parasola to 350 gramów. Można go złożyć na trzy sekcje, dzięki czemu pasuje do każdego rodzaju małych damskich torebek.

11. Niebieskie parasole w kratkę:

Niebieskie parasole w kratkę

To dobrej jakości parasol z bezproblemowym mechanizmem otwierania. Wykonany jest z nylonowej tafty. Ma piękny wzór w kratkę na gładko w kolorze niebieskim. Trzonki wykonane są ze stali, a typ uchwytu jest prosty.

12. Drukowane poliestrowe niebieskie parasole:

Niebieskie parasole poliestrowe z nadrukiem

Ta najlepsza marka parasolowa zapewnia wielokolorowy, zaprojektowany niebieski parasol. Otrzymasz potrójny parasol z materiałem trzonu wykonanym ze stali nierdzewnej. Tkanina użyta do wykonania czaszy to poliester, a rączka wykonana jest z włókna szklanego o prostym modelu.

13. Haftowane parasole Rabari:

Haftowane parasole Rabari

Jest to jeden z rodzajów indyjskiego haftu, który nazywa się Rabari, a ten projekt jest używany do produkcji tego nowego wzoru parasola. Jest to kolorowy parasol, który nawiązuje do kultury i dziedzictwa plemion żyjących w Indiach. Są one używane jako dekoracja, zamiast wykorzystywać tak rzadką kolekcję na ulicach i powodować jej zużycie. Preferują je Hindusi, a także wielu obcokrajowców, którzy odwiedzają Indie.

14. Czerwone i białe parasole:

Czerwono-białe parasole

Tutaj masz szansę wypróbować najlepszy wzór parasoli, który występuje w połączeniu dwóch odcieni, a mianowicie czerwonego i białego. Są alternatywnie zacienione do każdego panelu. Trzon jest wystarczająco mocny, aby zachować jakość parasola, która może trwać wiecznie. Tkanina baldachimu jest mieszana zarówno z nylonu, jak i poliestru.

15. Parasole bąbelkowe:

Parasole bąbelkowe

Tego typu parasole łatwo rozpoznać po samym kształcie, który jest kulisty. Baldachim takich parasoli jest znacznie wyższy niż zwykłych. Do ich baldachimu wykorzystują przezroczyste tworzywa sztuczne. Tutaj ma nadrukowane niebieskie ryby na czaszy i ma dopasowany niebieski plastikowy uchwyt, dzięki czemu jest to najnowszy wzór parasola.

16. Dziecięce różowe parasole:

Dziecięce różowe parasole

Pobierz tutaj swoją ulubioną kolekcję nowych parasoli zaprojektowanych w fantastycznym odcieniu Baby pink. Baldachim wykonany z nylonowej tafty jest tak wysokiej jakości i ma nadrukowane białe kropki. Jest również ozdobiony koronkowym materiałem i kokardkami na brzegu parasola. Wał składa się z żelaza i jest to 4-krotny parasol;.

17. Parasole dla dzieci Chhota Bheem:

Parasole dziecięce Chhota Bheem

Oto wspaniała kolekcja parasoli dla dzieci, które nie są zadowolone z tych zaprojektowanych przez dorosłych. Ma ich ulubioną postać z kreskówek Chhota Bheem wydrukowaną na całym baldachimie. Lekka konstrukcja jest łatwa do przenoszenia i posiada uchwyty bezpieczne dla dzieci. Posiada łatwe do trzymania uchwyty, które mają również funkcję łatwych do otwarcia parasoli.

18. Parasole typu uchwyt w kształcie litery C:

C – Uchwyt w kształcie parasola typu Parasole

Nic dziwnego, jeśli można by powiedzieć, że ta konkretna kolekcja to wyjątkowe wzory parasoli. Ten parasol ma rączkę w kształcie litery C, którą można przełożyć przez ramię i używać dłoni do trzymania dziecka lub telefonu komórkowego. Posiada dwuwarstwową ochronę, która po wewnętrznej stronie czaszy jest w kwiatowy nadruk. Posiada również jakość ochrony przeciwsłonecznej i umożliwia otwieranie jednym dotknięciem za pomocą elegancko zaprojektowanego przycisku.

19. Zapiekane parasole w kropki:

Zapiekane parasolki w kropki

To rzeczywiście piękna kolekcja z serii parasolek w kropki. Te urocze i oszałamiająco zaprojektowane, najlepiej zaprojektowane parasole są dla pań. Ma cechy kroju UV, jest wodoodporny, a także lekki. Rękojeść jest wykonana z twardego plastiku i ma kształt litery U. Jest łatwa do przenoszenia, a także bardzo dobrze pasuje do wszystkich twoich okazjonalnych strojów.

20. Ręczne otwarte parasole:

Ręczne otwarte parasole

To potrójne parasole z wielokolorowym, kwiatowym nadrukowanym baldachimem wykonanym z nylonu. Ten fajny parasol ma jakość wodoodporności, ochrony przed słońcem, a także jest łatwy do przenoszenia. Posiada funkcję ręcznego otwierania i ręcznego zamykania z łatwością. Rękojeść typu postrzałowego, która bardzo dobrze komponuje się z czaszą.

Najlepiej zaprojektowane różne rodzaje parasoli są również dostępne tutaj, aby je obejrzeć, a następnie kupić. Dostępne są baldachimy ze 100% poliestru, nylonu, a także z mieszanej kombinacji tkanin. Zastosowany materiał wału zależy również od opcji producentów. Zmienna jest również długość ram i wału. Daszki dostępne również w wariantach rozmiarów.

Istnieje również wiele opcji kolorystycznych. To od nas zależy, abyśmy wykorzystali najlepszą teorię selekcji nad parasolami i wybrali najlepszą. Więc baw się dobrze przez cały dzień, bez względu na to, czy w wielu przypadkach pogoda się zmienia. Masz broń ochronną zwaną parasolem, która może być używana zarówno do ochrony przed słońcem, jak i przed deszczem.