Drewniane parasole mają wygląd premium, na jaki były na rynku z dokładnym popytem do tej pory. Dają zarówno tradycyjny, jak i skromny wygląd, który dobrze komponuje się na zewnątrz. Małe drewniane parasolki z drewnianą rączką nadają etnicznej prezentacji wybranemu przez nas strojowi. Drewniane parasole zewnętrzne mają różne rozmiary daszków. I można wybrać tę idealną, która dobrze pasuje do naszych potrzeb.

Różne drewniane parasole do unikania światła słonecznego:

Oto 9 najlepszych drewnianych parasoli, które są,

1. Drewniane parasole premium Finish:

Drewniane parasole premium Finish

Spraw, aby Twój ogród został zaprojektowany dzięki tym wysokiej jakości wykończonym drewnianym parasolom na patio typu kawiarnia. Jest wyposażony w gwintowane złącze, ręczny podnośnik i sześć warstw lakieru dla najwyższej jakości wykończenia. Dzięki mocnym 8 żebrom i oryginalnym drewnianym ramom nadaje się zarówno do zastosowań mieszkalnych, jak i komercyjnych.

2. Drewniane parasole z materiału PET z recyklingu:

Drewniane parasole z recyklingu PET

Spójrz na ten klasyczny, retro piękny parasol z drewnianą rączką, wykonany w 100% z przetworzonego materiału PET. Wyposażony jest w klasyczny drewniany start i krawężnikowy drewniany uchwyt. Ma średnicę 48 cali łuku z odcieniem brązowego drewna. Mechanizm automatycznego otwierania sprawia, że ​​jest jeszcze mądrzejszy.

3. Drewniane parasole słoneczne o szerokości 3 m:

3m szerokie drewniane parasole słoneczne w kolorze żółtym

Tutaj masz najpopularniejsze i łatwe w użyciu duże drewniane parasole ogrodowe o szerokości 3m. Stoi za pomocą drewnianego słupa 48mm i 6 drewnianych żeber. Do podniesienia parasola wykorzystuje mechanizm korbowy. Parasol z poliestru chroni nas przed słońcem i lekkim deszczem.

4. Drewniane parasole ogrodowe na patio:

Drewniane parasole ogrodowe na patio

Ten drewniany parasol zewnętrzny jest również przeznaczony na plażę i do innych odpowiednich miejsc, aby chronić elementy przed słońcem i wiatrem, niezależnie od aktywności, którą wykonujesz. Możesz po prostu wysunąć parasol i ustawić w ciągu 3 minut. Ma zadaszenie o szerokości 10 stóp z drewnianym drążkiem i jest wyposażony w wodoodporny materiał.

5. Lekkie drewniane parasole:

Lekkie drewniane parasole

Poznaj ten drewniany parasol, który jest obecnie najmodniejszy dzięki drewnianemu uchwytowi wykonanemu ze zmaterializowanego baldachimu PVD. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, które nie pękają, a rozmiar ramy to 23 cale z 8 żebrami. Baldachim jest dostępny w wielu kolorach.

6. Tradycyjne drewniane parasole klonowe:

Tradycyjne drewniane parasole z klonu

Przygotuj swoje schronienie za pomocą tych pięknie zaprojektowanych tradycyjnych parasoli z drewna klonowego. Te drewniane parasole dla mężczyzn mają baldachim w kratkę z zapięciem na zatrzask. Wykonany jest w 100% z przetworzonego materiału PET i ma aluminiową ramę o otwartej średnicy 105 cm.

7. Duże drewniane parasole golfowe męskie:

Duże drewniane parasole golfowe dla mężczyzn

Znajdź tę klasyczną kolekcję dużych drewnianych parasoli dla mężczyzn z dużym baldachimem, który najlepiej nadaje się dla graczy w golfa. Wykonany jest z poliestru 109T, dzięki czemu jest silnie wiatroodporny. Posiada specjalny automatyczny mechanizm otwierania o najwyższej trwałości, bezpiecznym uchwycie i łatwym do przenoszenia.

8. Mocno skonstruowane drewniane parasole:

Mocno skonstruowane drewniane parasole

Oto wspaniały drewniany parasol plażowy, który ma wodoodporny, odporny na promieniowanie UV i odporny na blaknięcie materiał baldachimu. Jest wyposażony w krążek i linę do łatwego podnoszenia i instalacji. To ma

drewniane stelaże i słupki, które można dobrze dobrać do mebli retro i pasterskich.

9. Białe drewniane parasole odporne na wiatr:

Białe drewniane parasole odporne na wiatr

Jest to idealny i idealny drewniany parasol przeciwsłoneczny, który ma czystą biel zacienionego baldachimu. Ten średniej wielkości baldachim jest w pełni chroniony przed promieniowaniem UV przed ostrymi promieniami słońca. Słup i stelaże wykonane są z wysokiej jakości drewna. Jest 8 drewnianych żeber z drążkiem o długości 6 stóp.

Te drewniane parasole mają wyjątkową pozycję w swojej serii, która wykorzystuje doskonałą i oryginalną jakość materiałów. Zawsze są preferowane zarówno ze względu na swój wygląd, jak i wysokiej jakości materiały użyte do ich budowy. Ponieważ występują w różnych wariantach i są dostępne we wszystkich odcieniach baldachimów i rozmiarach, dobrze zaspokajają potrzeby. Drewniane parasole są dostępne zarówno jako poręczne, jak i ogrodowe parasole ogrodowe. Odtąd są podstawowymi produktami używanymi przez ludzi w każdym wieku.