Parasole wiatroszczelne są dostępne w różnych rozmiarach od 25” do 32”. Zadaszenia są również jedno- lub dwuwarstwowe. Aby zapewnić wiatroszczelność, ramy i żebra wykonano z wytrzymałego aluminium lub włókna szklanego. Aby parasole miały doskonały chwyt nawet w czasie sztormowego wiatru, ich uchwyty zostały wykonane z materiałów takich jak EVA, gumowane, gumowe, aluminiowe, a także drewniane. Baldachimy są wykonane z wysokiej jakości tkaniny najwyższej jakości, która zapewnia suchość i ułatwia otrząsanie się z kropli deszczu.

Najnowsze wiatroszczelne parasole:

Oto 9 najlepszych kolekcji parasolek wiatroszczelnych z obrazami, które zdecydowanie pasują do Twojej pasji.

1. Klasyczne, automatycznie otwierane, wiatroszczelne parasole:

Klasyczne, automatycznie otwierane, wiatroszczelne parasole

Spójrz na ten wiatroodporny parasol z podwójnym baldachimem z automatycznym otwieraniem. Posiada naturalną, klasyczną, zakrzywioną rękojeść J z twardego drewna, która pomaga w łatwym i bezproblemowym uchwycie. Parasol wykorzystuje system otwierania i zamykania bez zaciskania. Posiada wały wykonane ze wzmocnionego lekkiego włókna szklanego.

2. Parasole wiatroszczelne z odwrotnym zamknięciem:

Parasole wiatroszczelne z odwrotnym zamknięciem

Dzięki temu wytrzyma nawet silny wiatr, w którym standardowe parasole łatwo się załamują. Jest to naprawdę praktyczne w użyciu i łatwe w obsłudze w porze deszczowej. Jeśli masz mało miejsca, ten dwustronny parasol umożliwia pewne otwarcie. Na przykład, jeśli jesteś w samochodzie i próbujesz zabezpieczyć się przed wilgocią, ten jeden parasol zawsze będzie wyborem.

3. Parasole wiatroszczelne Blunt Technology:

Parasole wiatroszczelne Blunt Technology

Dokonaj wyboru dzięki temu mocnemu parasolowi odpornemu na wiatr, używając tępej technologii, która równomiernie rozkłada siłę na zewnątrz z żeber wzdłuż krawędzi czaszy. Pływające żebra są teleskopowe i rozciągają się w kierunku krawędzi czaszy. To najlepszy i łatwy sposób na kontrolowanie parasoli przy silnym wietrze.

4. Wysokiej jakości wiatroszczelne parasole golfowe:

Wysokiej jakości wiatroszczelne parasole golfowe

Zmienne rozmiary obecne w zadaszeniach takiego wiatroszczelnego parasola golfowego sprawiają, że jest on przydatny do wielu celów. Tkanina użyta do wykonania baldachimu to pongee posrebrzane. Ramy wykonane są z żelaza, a żebra z włókna szklanego. Posiada funkcję ręcznego otwierania z gumowanym uchwytem.

5. Bardzo duże wiatroszczelne parasole:

Bardzo duże wiatroszczelne parasole

Spraw, aby ten sezon monsunowy był najbardziej przyjemny bez stresu, dużymi wiatroszczelnymi parasolami. Są wystarczająco duże, aby wystarczyły dla tych dwóch i są wysoce zaprojektowane do zwalczania obrażeń od inwersji. Są one wyposażone w technologię automatycznego otwierania z bardzo mocnymi mega żebrami. Jest 16 żeber z czarnym dużym baldachimem.

6. Damskie kwiatowe parasole wiatroszczelne:

Parasole damskie w kwiaty wiatroszczelne

Ten to damski wiatroszczelny parasol, który jest najlepszą opcją w mechanice szybkiego otwierania i zamykania. Jest nadrukowana różową stokrotką w pełnym rozkwicie, jest idealnym modnym dodatkiem, który rozweseli Cię w tę deszczową porę roku. Ma średnicę 94 cm i długość 29 cm. Tkanina użyta do wykonania baldachimu to najwyższej jakości wodoodporny poliester 210T o wysokiej gęstości.

7. Wodoodporne wiatroszczelne parasole:

Wodoodporne parasole wiatroszczelne

Są to wyjątkowej jakości najlepszy parasol na wiatr z czarną metalową rączką i baldachimem zapinanym na rzep. Żebra i ramki są wyjątkowo mocne, co zapewnia dodatkową wytrzymałość. Tkanina poliestrowa 190T ma ochronną warstwę hydrofobową.

8. Trzy składane wiatroszczelne parasole:

Trzy składane parasole wiatroszczelne

Jest to unikalny wzór trzykrotnie składanego, mocnego wiatroszczelnego parasola z w pełni automatyczną kontrolą otwarcia-zamknięcia. Mierzy w promieniu 48-53 cm z żebrami 8R. Te wiatroszczelne parasole mają zadaszenie z poliestru, a materiał na słup jest ze stopu aluminium.

9. Mocne, wiatroszczelne parasole Stealth:

Mocne, wiatroszczelne parasole Stealth

Jeśli szukasz dobrego chwytu z rękojeścią z gumową powłoką, ten z pewnością będzie dobrym wyborem. Pomaga to również zachować bezpieczeństwo w obszarze o większej prędkości wiatru. Jest to mały wiatroodporny parasol, a otrzymasz trzonek wykonany z aluminium oraz ramę z włókna szklanego.

Całkowicie odporne na burze lub wiatroszczelne parasole mają mocne, lekkie aluminiowe trzony i najczęściej są wyposażone w prosty, gumowany uchwyt, aby poradzić sobie z najsilniejszym wiatrem. Są bardzo poszukiwane w porze monsunowej lub deszczowej. Daszki takich parasoli są wodoodporne za pomocą sitodruku lub druku cyfrowego, a nawet druku termotransferowego, aby uzyskać dodatkowy wygląd.