W serii parasoli tarasowych dostępne są różne wzory i pełne wdzięku wzory. Ciężko wybrać te najlepsze, ponieważ każdy ma swoje szczególne cechy. Wystarczy przyjrzeć się materiałom baldachimu i kijów, z których są wykonane. A wtedy miałbyś czysty pomysł, na który z nich wydać.

Najnowsze i najlepsze projekty parasoli na patio:

Wybierz najlepsze zewnętrzne patia do swojego ogrodu, basenu i innych przestrzeni zewnętrznych, spośród następujących 9 najlepszych modeli parasoli Patio.

1. Parasole ośmiokątne z przesunięciem Projekt:

Ośmioboczne parasole z przesuniętym wzorem

Jest to ośmiokątny parasol o długości 11 stóp, rzucający 95 stóp kwadratowych cienia. Jest dostarczany z aluminiowym słupkiem i podstawą z malowanym proszkowo wykończeniem. Te przesunięte parasole tarasowe wykorzystują mechanizm łatwych opcji podnoszenia i pochylania w stylu korby.

2. Wytrzymałe parasole z żywicy:

Wytrzymałe parasole z żywicy

Są to duże parasole tarasowe z wytrzymałymi żywicami. Są to parasole z przesunięciem o powierzchni 10 stóp kwadratowych, które mają wbudowane łatwe do otwierania i łatwe do przechylania systemy. Mają też nowe rolki z podstawą skorupy wypełnionej piaskiem.

3. Zestaw do jadalni na patio Parasole stołowe:

Zestaw do jadalni Patio Parasole stołowe

Parasol tarasowy to najlepsze rozwiązanie dla każdej małej przestrzeni w pobliżu ogrodu. Cztery składane krzesła z małym składanym stolikiem i parasolem będą dobrym wyborem, gdy goście przyjeżdżają do Twojego domu na niezobowiązujące imprezy w ogrodzie. Cały zestaw jest najwyższy pod względem bezpieczeństwa, a także trwałości.

4. Parasole ogrodowe Patio Blue Shaded:

Parasole ogrodowe Patio w kolorze niebieskim

Jest to jeden z najchętniej wybieranych parasoli tarasowych, które nadają się do użytku na zewnątrz o każdej porze roku. Wykonany jest z doskonałego materiału pongee, który zapewnia również ochronę przed promieniowaniem UV. Ten parasol na zewnątrz ma funkcję ręcznego otwierania wraz z plastikowym uchwytem.

5. 32 parasole ogrodowe z oświetleniem LED:

32 parasole ogrodowe z oświetleniem LED

Są to te specjalne, które można określić jako najlepsze parasole tarasowe, które dosłownie mają pod baldachimem 32 diody LED zasilane energią słoneczną. Sprawia, że ​​wykorzystuje mechanizm otwierania/zamykania korby z opcją przechylania za pomocą przycisku. Zawiera również panel słoneczny zapewniający długotrwałe użytkowanie, a budka jest również chroniona przed promieniowaniem UV przed słońcem.

6. Patio wspornikowe z tkaniny parasolowej:

Patio wspornikowe z tkaniny na parasole

Poznaj gamę daszków w kształcie kwadratu z tkaniny w odcieniu kamienia. Ten wspornikowy parasol na patio ma jednolity wzór z materiałami z brązu i aluminium. Wykorzystuje system korbowy, którego baldachim jest wykonany z odpornego na blaknięcie i odpornego na promieniowanie UV materiału.

7. Prostokątne parasole tarasowe z terakoty:

Prostokątne parasole ogrodowe z terakoty

Ten zestaw patio jest wykonany z czerwonego, cieniowanego baldachimu w kształcie prostokąta z liśćmi terakoty w tkaninie. Te prostokątne parasole ogrodowe mają aluminiowy słupek o dużej wytrzymałości, ale wygląd jest wykonany z brązu. Ten zestaw patio wykorzystuje również system łatwego otwierania i zamykania mechanizmu korbowego.

8. Podwójne kwadratowe parasole na patio:

Podwójne kwadratowe parasole na patio

Materiał użyty do wykonania tych kwadratowych parasoli tarasowych to stal stopowa, która jest trwała i wystarczająco mocna, aby wytrzymać wszelkie warunki pogodowe. System podnoszenia ręcznej korby sprawia, że ​​parasol jest bardzo wygodny w użyciu. Baldachim wykonany jest w 100% z poliestru, który jest łatwy do czyszczenia, odporny na blaknięcie, a także wodoodporny.

9. Przenośne drewniane parasole ogrodowe:

Przenośne drewniane parasole ogrodowe

Wykonany jest z wytrzymałego baldachimu z polichlorku winylu z piękną mahoniową bejcą. Ten mały parasol na patio ma dwa drewniane słupki, które są łatwe do zainstalowania. Zarówno słupy, jak i stelaże wykonane są z twardego drewna o jasnobrązowym odcieniu. Wykorzystuje 3-kierunkowy mechanizm przechylania do łatwego otwierania i zamykania.

Zadaszenia wykonane są z poliestru, terakoty, bawełny, a także wytrzymałych tkanin komercyjnych. Słupy są w większości wykonane z materiałów aluminiowych lub stalowych. Masz również opcję drewnianych słupów i ram. Co więcej, możesz wybrać odcień i kształt parasoli, które pasują do Twojego wyglądu zewnętrznego.