Duże i duże czarne parasole służą nam do granic możliwości, aby uzyskać nieoczekiwany komfort w trudnych warunkach pogodowych, które mogą się zmieniać tu i wtedy każdego dnia. Seria w czarnych cieniowanych parasolach jest ulubieńcem większości kobiet i mężczyzn poszukujących zarówno casualowego, jak i formalnego wyglądu. Są czarne parasole przeznaczone dla obu płci i dostępne w różnych wzorach i wzorach.

Najlepsze projekty czarnych parasoli dla mężczyzn i kobiet w modzie:

Oto niektóre z 9 najlepszych modeli czarnych parasoli,

1. Mini kompaktowe czarne parasole:

Mini Kompaktowe Czarne Parasole

Jest to mocny i kompaktowy super mini parasol dla pań. Jest to mały czarny parasol z monochromatycznymi czarno-białymi paskami. Ten parasol mierzy dokładnie 18 cm i zmieści się w każdej damskiej torebce.

2. Automatyczne otwieranie czarne parasole:

Automatyczne otwierane czarne parasole

Zdobądź elegancki i elegancko zaprojektowany parasol w kolorze czarnym. Posiada również kilka odcieni bieli w unikalnym wzorze. Dodatkową cechą tego parasola jest to, że posiada automatyczne otwieranie, co byłoby bardzo pomocne w przypadku nagłej ulewy. Lubi go większość pań, bo jest zbyt modny i modny.

3. Czarny parasol z nadrukiem w kropki:

Czarny parasol w kropki

To zupełnie nowa moda na męskiej platformie, która jest długim czarnym parasolem w kropki nadrukowane pod baldachimem. Dlatego ma podwójne baldachimy, w których po zewnętrznej stronie znajduje się zwykły, czarny, cieniowany baldachim. Ma srebrne ramki i czarny zakrzywiony uchwyt.

4. Duży czarny parasol ogrodowy Patio:

Duży czarny parasol ogrodowy Patio

Tego rodzaju czarne parasole ogrodowe są trzymane wokół basenu w naszym domu. Daje najlepszy relaks pod słońcem po ciężkim treningu z zestawem stołów do patio. Ten parasol został zaprojektowany w paski i jest dostępny w szerokiej specyfikacji rozmiarów patio.

5. Ręczna obsługa czarnych parasoli:

Ręczna obsługa czarnych parasoli

W tej kategorii parasoli z nadrukiem jest to wspaniała i przykuwająca wzrok kolekcja. Po zamknięciu zapewnia zasięg 63,5 cala i pół stopy. To może być najlepszy czarny parasol dla kobiet w tej serii.

6. Odporny na wiatr czarny parasol:

Odporny na wiatr czarny parasol

Skorzystaj z tego dużego czarnego parasola z materiału pongee, aby cieszyć się relaksującym spacerem z ukochaną w spokoju, bez stresu związanego z zatłoczeniem przestrzeni. Daje zasięg promieniowy około 57,5 ​​cm i ma kije ze stali nierdzewnej z długim uchwytem. Może być również używany do innych aktywności na świeżym powietrzu, takich jak wędkarstwo i gra w golfa.

7. Czarny parasol wewnętrzny z baldachimem pokrytym srebrem:

Posrebrzany wewnętrzny baldachim Czarny parasol

Ten prosty czarny parasol jest idealny na ulewne ulewy przy sztormowej pogodzie. Ponieważ został zaprojektowany z wiatroszczelnością i wodoodpornością, poradzi sobie w każdych takich warunkach. Jest bardziej wytrzymały, że jego rękojeść wykonana jest ze stali nierdzewnej pokrytej wysokiej jakości czarną żywicą.

8. Dwukierunkowe czarne parasole:

Działające dwukierunkowo czarne parasole

To naprawdę ekscytujące mieć taką kolekcję w czarnych parasolach. Jest to dwukierunkowy czarny parasol męski z dwoma osadzonymi baldachimami. Posiada opatentowaną i zastrzeżoną konstrukcję, która chroni przed ulewnym deszczem i wiatrem.

9. Czarne parasole z podszewką w chmurze:

Czarne parasole z podszewką w chmurze

Jest to etniczna kolekcja z serii dużych czarnych parasoli z unikalnym wzorzystym baldachimem po wewnętrznej stronie. Jest drukowany w chmurki na tle błękitnego nieba. Zewnętrzny baldachim jest gładki, czarny i wykonany w 100% z poliestru. Daje dodatkowe pokrycie dzięki średnicy czaszy w rozmiarze XXL.

Widziałeś wiele modeli w czarnych parasolach i na pewno miałbyś podekscytowanie, aby je zdobyć. Nie z tymi, ale w tej kolekcji jest jeszcze więcej odmian i modeli, co daje najlepszą satysfakcjonującą gamę czarnych parasoli. Otrzymasz duże tarasy, o małej średnicy, w 100% poliestrowe, z ramami i uchwytami ze stali nierdzewnej, a także w różnych rozmiarach dostosowanych do potrzeb różnych osób.