Wszędzie można zobaczyć fantazyjne parasole, które mają ogromne kolekcje wzorów i modeli. Są specjalnie dostępne dla mężczyzn, kobiet, a także dla dzieci. Te parasole są zaprojektowane jako takie, aby pasowały i wytrzymywały różne warunki klimatyczne. Są też mocne, trwałe i starannie wymodelowane.

Najlepsze fantazyjne parasole:

Oto niektóre kolekcje Top 9 Fancy Umbrellas, które zdecydowanie Cię inspirują.

1. Ozdobne parasole z koronki Pagoda:

Koronkowe fantazyjne parasole Pagoda

Jest to nowy i elegancki parasol golfowy, który może być używany zarówno podczas słonecznej, jak i deszczowej pogody. Ten fantazyjny parasol przeciwdeszczowy jest wykonany z poliestrowego materiału pongee i ma długą rączkę. Jest ozdobiony koronką i ma funkcję nieautomatycznego otwierania.

2. Oszałamiające fantazyjne parasole z kroplami deszczu:

Oszałamiające fantazyjne parasole z nadrukiem kropli deszczu

Tutaj możesz obejrzeć uroczą, fantazyjną czarną parasolkę z oszałamiającymi kroplami deszczu wydrukowanymi jako wzór na całym ciele. Posiada funkcję automatycznego otwierania i zamykania, która ma wystarczająco duży rozmiar czaszy dla dwóch osób. Środkowy drążek wykonany jest z mocnego aluminium, a wytrzymałe 8 żeber zostało zaprojektowanych tak, aby wytrzymać silne burze.

3. Vision Clear Dome Fancy Parasol:

Vision Clear Dome Fantazyjny parasol

Spójrz na ten nowy, fantazyjny parasol zewnętrzny z kopułą, który ma jasność jasnego widzenia. Ramka i uchwyt zostały zaprojektowane w odcieniu bąbelkowego różu. Jest w całości wykonany z przezroczystego PVC i ma takie cechy, jak lekki, wytrzymały, a także stylowy.

4. Koronkowe fantazyjne parasole ślubne:

Koronkowe fantazyjne parasole ślubne

Odkryj nową kolekcję z serii fantazyjnych parasoli ślubnych. Tworzą je aplikacje z czystej, bawełnianej koronki, które bardzo dobrze pasują do ślubnego stroju panny młodej. Ma promień 31 cm i jest naprawdę ręcznie wykonany z metalową ramą.

5. Frilly długie różowe fantazyjne parasole:

Plisowane długie różowe fantazyjne parasole

Ten parasol jest w całości wykonany ręcznie z 20-calowym baldachimem poliestrowym, a falbanki są również starannie szyte ręcznie. Rękojeść wykonana jest metodą ręcznego cynowania, która ma emaliowany motyl nad wysokiej jakości metalowym uchwytem na palec. To jedna z najlepiej wykonanych kreacji fantazyjnej marki parasolowej.

6. Uderzające fantazyjne parasole Kitty:

Uderzające wzorzyste fantazyjne parasole Kitty

Jesteś tutaj, aby przyjrzeć się fantazyjnemu parasolowi plażowemu, który zapewnia wspaniały wygląd dzięki skromnej produkcji. Posiada wielokolorowe kociaki nadrukowane na całym baldachimie 100% poliestru. Ma średnicę 23 cm i jest wykonany z metalowych ramek z drewnianym uchwytem.

7. Fantazyjne parasole przeciwdeszczowe ze wzorem zebry:

Fantazyjne parasole ze wzorem zebry

Ten fantazyjny parasol przeciwsłoneczny z podwójną podszewką ma po wewnętrznej stronie czarno-biały baldachim ze wzorem zebry. Posiada solidne i mocne 8 żeber wykonanych z odlewanego metalu. Materiał czaszy jest akrylowy i nadaje się na każdą pogodę.

8. Fantazyjny parasol z falbaną i falbaną:

Fantazyjny parasol z falbaną i falbanką

Nadszedł czas, aby ulepszyć brolly tym parasolem z falbanami. Ten fantazyjny biały parasol jest wykonany z białych sznurowadeł i jest wstawiony z haftowanej tkaniny. Posiada drewniany drążek z drewnianą rączką. Po otwarciu mierzy 33 cale!.

9. Projektowany fantazyjny parasol:

Projektowany projekt fantazyjny parasol

Otwórz oczy, aby napełnić radość swoim dzieckiem tym fantazyjnym parasolem dla dzieci. Jest bardzo kolorowa i ma nadrukowane różne znaki, takie jak gąsienica, kwiat, słońce itp., a także lekko rzutowane na baldachim. Poza tym ma nie mniej cechy polegające na lekkich i mocnych, wytrzymałych ramach i żebrach.

Aby poradzić sobie z szeroką gamą wzorów i kategorii fantazyjnych parasoli, należy wiedzieć, jak dobrać je do własnych potrzeb. Jeśli chcesz uchronić się przed słoneczną, gorącą pogodą, wybierz jasno zacieniony i podwójnie wyłożony baldachim. A jeśli szukasz parasoli na porę deszczową, możesz wybrać te w jasnych odcieniach, a także z pięknymi uroczymi nadrukami. Niemniej jednak można znaleźć braki w kolekcji fantazyjnych serii parasoli.