Ooty, położone w Tamil Nadu, słynie z malowniczego piękna i naturalnego środowiska. Oferuje wspaniały blask flory i fauny oraz koi zmysły wizjonera. Ooty słynie jednak również z pięknych i pięknych parków. Dlatego wymieniliśmy kilka świetnych parków w Ooty, abyś mógł je również odwiedzić.

Piękne parki w Ooty ze zdjęciami:

Niech musimy popatrzeć na cudowne parki w Ooty.

1. Park Sima:

parki w ooty

The Sim’s Park of Ooty to jeden z najpiękniejszych i najbardziej niesamowitych parków, jakie zobaczysz. Ma ponad tysiąc gatunków ziemi i zajmuje około 12 hektarów ziemi. Miejsce egzotyczne, naturalne i malownicze. Jest zielony, przestronny i otrzymał wspaniałe widoki od tych, którzy odwiedzili to naturalne piękno.

2. Ogrody Botaniczne:

Słynne parki w ogrodach botanicznych Ooty

Ogród Botaniczny Ooty ma charakter historyczny. Został zbudowany w latach 1857-1867. Posiada ogromną kolekcję flory i fauny oraz ogromną liczbę kwiatów, roślin, krzewów i storczyków. Znajduje się tu nawet coś tak rzadkiego jak orchidee. Ten park z pewnością zapewni Ci fantastyczne i zabawne wrażenia. Odwiedź to piękno, a nigdy nie pożałujesz. To jeden ze słynnych parków w Ooty.

3. Park Dziecięcy:

Słynne parki w Ooty-Park dla dzieci

Park Dziecięcy w Ooty przypomina prawdziwy zielony dywan. Kwiaty dodają jej wspaniałego piękna i z pewnością przyciągną każde dziecko. Wioślarstwo, pływanie łódką i jazda konna to tylko niektóre z rozrywek oferowanych przez park. Zabierz swoje dziecko do tego pięknego miejsca i na pewno będziesz się dobrze bawić.

4. Ogród nici:

Słynne parki w Ooty-The Thread Garden

The Thread Garden ma wspaniałą kolekcję kwiatów i wygląda całkowicie naturalnie. Stworzenie tego piękna zajęło prawie dwanaście lat i trzeba powiedzieć, że było warto. Bez żadnych maszyn było jak ręcznie wykonane z taką uwagą, starannością i szczegółami. To sprawia, że ​​ogród jest czymś, co zdecydowanie warto odwiedzić.

5. Park nad jeziorem:

Słynne parki w Ooty-Lake Park

Lake Park to piękno! Jest ozdobiony pięknymi drzewami, zieloną ziemią i uroczo wyglądającym jeziorem. Każdego roku ma tysiące odwiedzających i wydaje się, że ludzie naprawdę lubią przebywać w tym miejscu. To świetne miejsce dla wszystkich, którzy lubią spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi na chwile zabawy i relaksu.

6. Park jeleni:

Słynne parki w Ooty-Deer Park

Podobnie jak jego nazwa, Deer Park jest pełen najwspanialszych gatunków świata. Patrzenie, jak żują trawę i wędrują po łąkach, wygląda pięknie i majestatycznie. Ten park jest dumą miasta i jest również podstawowym narzędziem przyciągania.

7. Ogród różany:

Słynne parki w Ooty-Rose Garden

Wizyta w Parku Róż z pewnością będzie wspaniałym przeżyciem. Wzbogacający zestaw krzewów róż wygląda tak wspaniale. Zwiększa urok tego miejsca i sprawia, że ​​jest to wspaniałe miejsce do odwiedzenia. Ogród różany jest finansowany przez rząd i co roku odwiedza go wielu odwiedzających.

8. Park rozrywki Black Thunder:

Słynne parki w parku rozrywki Ooty-Black Thunder

Park rozrywki Black Thunder to słynny park rozrywki położony w pięknym mieście Ooty. Ma sporo fascynujących przejażdżek, które z pewnością rozwalą twój umysł. Woda jest niebieska i błyszczy w słońcu. Ten park jest ulubieńcem dzieci i jest odwiedzany przez tysiące rodzin w weekendy i święta.

9. Park rozrywki Ramajana:

Słynne parki w parku rozrywki Ooty-Ramayana

Park rozrywki Ramayana w Ooty to kolejny popularny park rozrywki. Ludzie lubią przyjeżdżać do tego miejsca ze względu na dużą liczbę fajnych i zabawnych przejażdżek. Tutejsze restauracje są również całkiem dobre. Przyjazd do tego parku rozrywki w Ooty z pewnością będzie świetną zabawą.