Jakiej pasty użyłeś do swoich zębów? Czy zwracasz pełną uwagę na swoją pastę do zębów? Tak, pasta do zębów odgrywa ważną rolę w opiece dentystycznej. Pasty do zębów to jeden z nielicznych produktów, z którymi dana osoba przebywa w towarzystwie do końca życia.

Jak wiecie, marki past do zębów rozwinęły się w dużych liczbach od ponad lat. Istnieje wiele rodzajów past do zębów, które są przeznaczone do rozwiązywania różnych problemów związanych z zębami. Bez względu na to, jakiej pasty używasz, zawsze musisz myśleć o skuteczności i bezpieczeństwie, jakie może przynieść Tobie również dla Twojej rodziny.

Najlepsze pasty do zębów:

1. Sensodyne:

najlepsza pasta do zębów

Ta pasta do zębów jest akceptowana i cieszy się zaufaniem wśród podatnych zębów. Pomaga zmniejszyć ból związany z nadwrażliwością zębów. Sensodyne ma ponadto wybielającą pastę do zębów oraz pastę do zębów, która razem chroni szkliwo dla dzieci i dorosłych. Jest medycznie uznany, aby pomóc w łagodzeniu bólu zębów w przypadku próchnicy, chronić przed dziąsłami, a także szkliwem.

2. Aquafresh:

Aquafresh

Jest to jednak obecnie jedna z wiodących marek past do zębów. Szeroka gama past do zębów obejmuje pasty do zębów o działaniu wybielającym, a także specjalne aromatyzowane pasty do zębów o silnym działaniu czyszczącym, a ponadto cała gama past do zębów dla dzieci w każdym wieku przyczynia się do jej sławy i zaufania.

3. Ksylitol:

Ksylitol

To najnowszy element pasty do zębów, który przyciąga uwagę. Naukowe odczyty dowodzą, że ten naturalny cukier pomaga uniknąć próchnicy i zapalenia dziąseł, a nie karmić szkodliwymi bakteriami, tak jak robią to głównie cukry. Ostatnie badania pokazują, że ksylitol plus fluor to przede wszystkim cenna mieszanka.

4. Colgate:

Colgate

Marka Colgate jest tak bardzo popularna od wielu lat wśród konsumentów i najczęściej polecana przez dentystów na całym świecie. Pasty do zębów Colgate zostały stworzone, aby wybielić zęby, wzmocnić szkliwo na zębach i odświeżyć oddech. Colgate to jedna z prawie wszystkich ulubionych marek dentystów, a także szeroko polecana do wzmacniania zębów.

5. Ramię & Młotek:

Ramię Młot

Jest to różnorodność naturalnych past do zębów, ponieważ wykorzystuje sodę oczyszczoną, która jest naturalnym używanym składnikiem wybielającym zęby. Ten biznes ponadto produkuje wybielające pasty do zębów wraz z pastą do zębów, które wzmacniają zęby.

6. Jazon:

Jason

Jest to jedna, bardziej naturalna marka past do zębów, która produkuje pastę do zębów wrażliwych oraz do zębów wymagających pielęgnacji dziąseł i ochrony. Naturalny pierwiastek, na przykład CoQ10, goździki i niebiesko-zielone algi, cynamon, a także usuwanie nasion perilli są wykorzystywane jako składnik pasty do zębów.

7. Zamknij:

Ścieśniać

Marka ta oferuje szereg form past do zębów w towarzystwie żeli do powstrzymywania próchnicy i próchnicy. Pasty do zębów tej marki są ponadto znane z liczenia składników do płukania jamy ustnej. Ten produkt jest przeznaczony do liczenia składników płynu do płukania ust. Ta marka past do zębów ma na celu zapobieganie próchnicy, tworzenie świeżego oddechu i wybielanie zębów.

8. Herb:

Herb

To dodatkowa marka, która zapewnia szeroką gamę zastosowań, na przykład pasty z fluorem, pasty wybielające, pasty chroniące przed osadzaniem się kamienia nazębnego oraz pasty o wyraźnym smaku dla dzieci.

9. Tom z Maine:

Tomy z Maine

W tej paście do zębów znajdują się naturalne i przyjazne dla zwierząt składniki. Ta pasta do zębów Tom’s of Maine jest aromatyzowana owocami i ziołami. Ta pasta do zębów jest lepsza dla osób cierpiących na suchość w ustach; ponad to korzystnie wpływa na wybielanie zębów i pasty do zębów dla ludzi i jest najlepsze dla osób z nadwrażliwością zębów. Jest to zatwierdzona przez ADA pasta do zębów nie zawierająca sacharyny, słodka wraz z ksylitolem, naturalnym cukrem, które zwalczają szkodliwe bakterie zamiast je karmić.

10. Pepsodent:

Pepsodent

Jest to marka past do zębów, która oferuje eliminację wzrostu płytki nazębnej, wybielanie zębów oraz wzmacnianie szkliwa zębów.