Gucci to włoska marka serwująca różnorodne luksusowe dodatki od kilku lat osobom w każdym wieku. Modne paski są najbardziej formą zdobienia dla kobiet i mężczyzn. Jeśli wybierzesz odpowiedni pasek, ten pasek nada wyrazisty styl nawet na nudnym i niedopasowanym stroju. Kiedy szukamy dobrego produktu na rynku, marka może zrozumieć, co dokładnie jest potrzebne dla kobiet lub mężczyzn — wzory obejmują również kolory drukowane lub jednolite. Kiedy planujemy nosić w tym czasie normalny strój, możemy użyć szerszego paska, który jest z eleganckimi.

Czysty materiał i ekskluzywne projekty, którym służą, uczyniły z nich najlepiej sprzedającą się włoską markę na świecie. Wśród różnorodnych produktów, z którymi obsługuje, projekty pasków Gucci są dość ciepło przyjmowane ze względu na funkcje, które niesie ze sobą. Te paski nadają oszałamiający wygląd każdemu strojowi.

Najnowsze wzory pasków Gucci dla mężczyzn i kobiet w Indiach:

Oto kilka wzorów pasków Gucci India, które możesz chcieć uwzględnić w swojej szafie,

1. Szorstki pasek Gucci:

Szorstki pasek Gucci

Pas Gucci dla mężczyzn, który pochodzi z mieszanki skóry i materiału, tworzy wspaniały projekt. Środkowa część paska wykonana jest z tkaniny, która jest pokryta skórzaną lamówką szytą.

2. Zwykły pasek od Gucci:

Zwykły pasek z Gucci

Zwykły męski projekt paska Gucci jest idealnym akcentem Twojej oficjalnej osobowości. Pasek wykonany jest z grubej skóry z prostą srebrną klamrą z metką Gucci o gładkiej fakturze.

3. Pasek z paska od Gucci:

Pasek w paski z Gucci

Skóra z centrum z tkaniny to najlepsze połączenie do wykonania męskiego paska Gucci. Pasek ma podwójne końce ze skóry i środkową część z tkaniny w dwóch kolorach do noszenia na co dzień.

4. Aksamitny pasek Gucci:

Aksamitny pasek Gucci

Niebieski pasek Gucci, po nadaniu aksamitnej faktury na skórze, sprawia, że ​​wygląda gładko. Na pasku jest wygrawerowane logo firmy oraz klamra ze stali nierdzewnej z podobnym projektem logo.

5. Pas blokujący w kolorze białym:

Pas z blokadą w kolorze białym

Biały pasek Gucci z zazębiającym się wzorem czyni cuda z perspektywy użytkownika. Prosty pasek w kolorze białym został zaprojektowany z kremowymi wzorami logo wraz z podobną klamrą.

6. Szeroki pas biodrowy:

Szeroki pas biodrowy

Szukasz innego pasa do stroju tanecznego! Czerwony pasek Gucci z szerokimi wycięciami w kształcie litery V jest tym, czego szukasz. Gruby pasek ma również cienkie warstwy pasa, co zapewnia konstrukcję z dwoma paskami.

7. Projekt pasa plagi od Gucci:

Plague Belt Design od Gucci

Imprezowy wygląd z pewnością uzyskasz dzięki designerskim męskim akcesoriom Gucci. Wzór plagi nadaje brązowym pasowi lśniące maleńkie kwadraty, które nadają noszącemu efekt lśniący.

8. Szorowanie paska Gucci:

Pasek do szorowania Gucci

Szare i czarne wzory pasków Gucci są dość modne wśród młodych ludzi, aby nosić formalności na imprezy i konferencje. Pasek ma teksturę szorującą z logo marki z czarną metalową sprzączką.

9. Pasek węża Gucci:

Pas wężowy Gucci

Pasek Gucci India ma modny wygląd z wyrzeźbionym na nim wężem. Prosty pasek z tkaniny ma nadruki Gucci z wężem zaprojektowanym na środku i z przodu, aby dodać niebezpieczny efekt do twojego zabójczego wyglądu. Ten rodzaj pasków znajduje się pod markowymi paskami, znajdź ten projekt dla każdego stroju.

10. Pasek łańcucha Gucci:

Pas łańcuchowy Gucci

Oto inne spojrzenie na stylowych mężczyzn, z wyjątkową kolekcją pasków. Skórzany pasek Gucci jest przymocowany grubym złotym łańcuszkiem od jednej krawędzi do drugiej z wiszącymi na nim maleńkimi zawieszkami i klamrą o podobnym wzorze.

11. Skórzany pasek Gucci Tiger:

Skórzany pasek Gucci Tiger

Dodanie eleganckiej klamry do prostego prostego paska nadaje użytkownikowi drastyczny wygląd. Prosty czarny pasek Gucci ma tutaj magnes w kształcie podkowy, podobny do klamry z tygrysimi twarzami na obu końcach, które tworzą podpis Gucci. Najmłodsi mogą wypróbować ten pasek do regularnego użytkowania.

12. Okrągły pasek projektowy Gucci:

Okrągły pasek Gucci

Gucci podarował inną kolekcję ze skórzanymi pasami pokrytymi żywicą, na których umieszczono okrągłe wzory. Pasek posiada również szeroką srebrną sprzączkę z pełną nazwą marki. To jest trochę inne i jeśli chcesz pójść inną drogą, zdobądź ten pas, aby zaimponować komuś.

13. Pasek krokodyla Gucci:

Pasek krokodyla Gucci

Niebieski projekt paska Gucci, zaprojektowany z lśniącej skóry, nadaje noszącemu szykowny wygląd. Pasek ma fakturę skóry krokodyla w kolorze niebieskim z prostą stalową sprzączką średniej długości. Jest to chwytliwy pasek i dzieci mogą go również wypróbować w swoim stroju.

14. Pas w kropki od Gucci:

Pas w kropki z Gucci

Brązowy pasek Gucci dla mężczyzn z wyraźnym wzorem w kropki nadaje noszącemu delikatny wygląd. Kropki na pasku są przypięte srebrną powłoką, aby był gładki i nadał czarno-biały efekt. Możesz przymierzyć ten pasek do swoich designerskich dżinsów lub spodni, zwykły, przydatny pasek wraz z innymi kolekcjami.

15. Pas projektu ulicy:

Pas w stylu ulicy

Tkaninowe męskie paski Gucci mają prosty wzór tworzący różne ulice z poziomymi i pionowymi grubymi sznurkami. Pas w ciemnym kolorze ma lekkie struny o kwadratowym wyglądzie i szorstkiej fakturze. Ten wzór jest przydatny do noszenia na co dzień do formalnego. Mężczyźni mogą preferować to do swojego zwykłego stroju biurowego.

Kolekcja męskich pasków Gucci dała pożądane projekty, które są zarówno klasyczne, jak i autentyczne, aby dopełnić wygląd. Gucci wprowadził również nową gamę pasków wykonanych z płótna i bawełny, które zapewniają trwałość zbliżoną do dżinsu. Te paski są dostępne na rynku z szeroką kolekcją prostych do luksusowych wzorów, zgodnie z potrzebami, spróbuj wybrać również dobry pasek z opcji witryny e-commerce. Nadaj swojemu strojowi oszałamiający wygląd dzięki tym paskom Gucci.