Louis Vuitton to dom mody założony w 1854 roku przez Louisa Vuittona. Marka jest znana z oferowania luksusowych wyrobów skórzanych, które zdobią wygląd zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Jednak firma słynie z markowych odmian pasków Louis Vuitton, które dostarcza światu.

Najlepsze paski Louis Vuitton dla mężczyzn i kobiet z obrazami:

Rzućmy okiem na niektóre popularne wzory pasków Louis Vuitton, które podarował młodzieży,

1. Pas odcień pudełka:

Pudełkowy pasek odcień

Pas ogiera Louis Vuitton dla mężczyzn, który ma dwa odcienie, jest wykonany zarówno ze skóry, jak i bawełny. Pasek ma również cieniowany wzór na obu pudełkach, dzięki czemu pasek jest bardziej klasyczny. Ten rodzaj paska można przymierzyć do spodni i koszuli slim fit, nada ona strojowi odpowiedni wygląd.

2. Skórzany pasek węża:

Skórzany pasek z węża

Smukły męski pasek Louis Vuitton z wężową skórą nadaje elegancki wygląd formalnościom. Pasek jest dostępny w różnych kolorach, aby pasował do Twojego stroju. Pasek noszony jest głównie w celach służbowych. Ten człowiek, który jest zajęty swoimi sprawami biurowymi i potrzebuje regularnego noszenia biurowego, wtedy te rodzaje pasków zawsze pasują do ich stroju.

3. Wielokolorowy skórzany pasek z monogramem:

Wielokolorowy skórzany pasek z monogramem

Czarny pasek Louis Vuitton ma złoty pasek i wielokolorowe wzory. Pasek wykonany jest z czarnego pasa, na którym znajdują się nadruki z motywami kwiatowymi oraz logo firmy w różnych innych kolorach. Najlepiej nosić na dżinsach. Ten rodzaj wielokolorowego paska jest obecnie preferowany przez młodzież. Daje to młodym komfort noszenia dżinsów i koszulek.

4. Zwykły skórzany pasek:

Zwykły skórzany pasek

Prosty i wyrafinowany projekt, który można nosić zarówno w oficjalnym, jak i imprezowym stylu, to zwykły męski pasek Louis Vuitton, który jest wyposażony w szyty pasek i srebrną klamrę z logo firmy. Jeśli nie masz nic przeciwko prostemu lub zwykłemu markowemu pasowi, wypróbuj ten zwykły skórzany pasek do swojego formalnego wyglądu.

5. Pożądany skórzany pasek:

Skórzany pasek z pożądania

Biały pasek Louis Vuitton zyskuje nowy wygląd z pożądanym wzorem na pasku. Pasek z białej skóry ma niesamowitą szpilkę, dzięki czemu można zaprojektować dziurki w pasku. Jest to najlepsze rozwiązanie dla mężczyzn i kobiet, niewielkie, jeśli mają wysoki budżet, a następnie skorzystaj z opcji online dla tego projektu.

6. Wytłaczany pasek z tkaniny:

Wytłaczany pasek z tkaniny

Dość modny wzór w prawdziwym pasie Louis Vuitton z tkaniną to granatowy pasek z wytłoczonym wzorem. Pasek wykonany jest z aksamitnej tkaniny dającej małe kwadratowe tłoczone wzory z miękką w dotyku. Możesz go używać do granatowych dżinsów, preferowanych głównie przez mężczyzn. Ciemny granat nadaje niebanalnego wyglądu męskim jeansom.

7. Projekt różowej pantery:

Różowa Pantera Wzór Pasa

Chociaż różowy kolor jest mniej lubiany przez mężczyzn, Louis Vuitton wprowadził nowy odcień w kolorze różowym, który daje wzory pudełek zarówno w kolorze zwykłego różu, jak i cieniowanego różu na skórze. Ten fason specjalnie zaprojektowany dla dziewcząt lub kobiet pozwala uzyskać ten styl paska do stroju dżinsów o dopasowanym kroju. Różowy kolor nadaje temu pasowi ładny wygląd.

8. Skórzany pasek z drewnianym wzorem:

Skórzany pasek z drewnianym wzorem

Męski pasek Louis Vuitton w kolorze brązowym ma surowy i wytrzymały wygląd z inspirowanym drewnem wyglądem paska wykonanego ze skóry. Pasek otrzymuje prosty pasek w kolorze srebrnym o dobrej długości z przeszytą lamówką. Do tego typu pasków użyto czystej skóry, tańszej, ale też odpowiednio zaprojektowanej w twoim budżecie. Drewniany dotyk nadaje temu pasowi miękkości.

9. Konstrukcja pasa woreczka:

Konstrukcja paska w etui

Niesamowity projekt wprowadzony przez Louise Vuitton to pasek, który jest dołączany do kieszonkowego etui. Zarówno pasek, jak i ładownica wykonane są z podobnej konstrukcji, powszechnie używanej przez mężczyzn, którzy dużo podróżują. Jeśli nie chcesz nosić niczego podczas podróży, ten pasek przyda się również do przenoszenia drobnych rzeczy, takich jak telefon komórkowy lub dowody tożsamości.

10. Denimowy pasek Louisa:

Denimowy pasek Louis

Denim jest popularny, jeśli chodzi o rozdawanie solidnych projektów, a pasek Loui Vuitton z denimowym pokryciem to jeden z najlepszych projektów do noszenia na co dzień. Wąski pasek jest również wyposażony w haczyki do zawieszania łańcuchów. Denim jest zawsze najlepszą marką, więc wypróbuj ten pasek, aby uzyskać wyjątkowe wrażenie.

11. Błyszczący pasek Louis z klamrą:

Błyszczący pasek Louis z klamrą

Zakrzywiony i lśniący wzór klamry do paska Louis Vuitton, który jest wyposażony w złotą klamrę i złoty nadruk, wygląda całkiem wspaniale na co dzień. Pasek jest również wyposażony w klamrę, która utrzymuje ważne urządzenia, takie jak telefony komórkowe.

12. Złoty pasek w stylu vintage:

Złoty pasek w stylu vintage

Wspaniały męski pasek Louis Vuitton, który otrzymuje złoty akcent za pomocą łańcuszków, złotego paska i zwykłego złotego skórzanego paska, jest całkiem przystosowany do codziennego użytku i na imprezy. Pasek daje łańcuszek dopasowany do obu talii.

13. Pas Louise w kolorze szarobrązowym:

Pasek Louise w kolorze szarobrązowym

Centralny pasek z tkaniny to najlepszy pasek Louis Vuitton dla mężczyzn, który jest dostępny zarówno z tkaniną, jak i skórą, aby nadać niepowtarzalny wygląd. Środek paska ma poziomy cieniowany wzór z kompletną złotą klamrą.

14. Brązowy szyty pasek:

Brązowy szyty wzór paska

Brązowy kolor pozostał całkiem akceptowalny dla pasków. Męski pasek Louis Vuitton ma gładkie i obszyte nicią rozcięcie, a środkowa część ma tkaninę z kwiatowymi nadrukami w ciemnych i jasnych odcieniach.

15. Porysowany pasek Louise:

Podrapany pas Louise

Kolekcja męskich pasków Louis Vuitton w kolorze szarym ma zarysowany wygląd z kilkoma ciemnymi liniami w poprzek skórzanego paska. Pasek jest również wyposażony w podobnie wzorzystą klamrę, aby idealnie pasował.

Klamra do paska Louis Vuitton ma logo marki, bez względu na to, jak spektakularny jest projekt paska. Marka ma mistrzostwo w rozdawaniu wytrzymałych pasów o znormalizowanym designie, które wraz z materiałami płóciennymi.