Paski są powszechnie używane przez mężczyzn od dziesięcioleci. Pomagają w prawidłowym utrzymaniu spodni lub dżinsów w talii. Ale zgodnie z trendem ruchu proste paski są również ozdobione uroczymi sprzączkami, aby wyglądały fantazyjnie i stylowo. Jest akceptowany od pokolenia kowbojów czy piratów po erę Michaela Jacksona pod koniec lat 80. i do dziś nosi swój własny wyraz. Internet oferuje mnóstwo niestandardowych klamerek do pasków, które różnią się tak bardzo i wybór jednej dla Ciebie może być dość przytłaczający.

klamry pasa

Najnowsze i różne rodzaje sprzączek do pasków ze zdjęciami:

W tym artykule dla Twojej wiedzy wymieniono kolekcje klamer do pasów.

1. Skórzana klamra do paska w stylu vintage:

vintage-skórzana-klamra-paska

Kolekcja sprzączek do paska to jedna ze sztuk współczesnych. Ludzie z różnych epok na świecie starają się wzbogacić swoją kolekcję sprzączek. Ta klamra do paska w stylu vintage jest wykonana ręcznie ze skórzanych pasków. Ten brązowy pasek idealnie pasuje do posrebrzanych klamer. Ta ręcznie robiona klamra do paska nadaje elegancki wygląd Twojemu strojowi.

2. Męska klamra pasa Sojuszu Rebeliantów Stars Wars:

star-wars-rebel-alliance-klamra-pasa

Klamra do pasa sojuszu rebeliantów Star Wars jest wykonana ręcznie ze srebra próby 925 i ta klamra jest odpowiednia do czarnych lub brązowych skórzanych pasków, co nadaje jej stylowy wygląd. Ten srebrny pasek ze sprzączką zaprojektowany z kawałka metalu sprawia, że ​​użytkownik jest bardzo dumny.

3. Klamry do paska czaszki dla nastolatków:

klamra-czaszka-pasa

Sprzączka z czaszką jest jedną z ulubionych klamer nastolatków; szeroko może być stosowany przez mężczyzn w każdym wieku. Ta klamra do paska z czaszką jest najpopularniejszą na rynku ręcznie robioną klamrą do paska. Ta klamra do paska świetnie nadaje się do noszenia o każdej porze roku.

4. Męska turkusowa klamra do paska:

turkusowa klamra do paska

Cel noszenia sprzączek do paska został teraz nieco zmieniony w stosunku do poprzedniego czasu. Klamry do pasków zwiększają indywidualną osobowość, a obecnie niezliczona ilość klamerek do pasów jest dostępna dla mężczyzn. Ta turkusowa klamra jest jak kowbojska klamra; nadaj przyciągający wzrok srebrny odcień z turkusowym wzorem. Możesz podarować tę klamrę swoim bliskim

5. Spersonalizowana grawerowana klamra do paska:

spersonalizowana-grawerowana-klamra-paska

Spersonalizowana, grawerowana klamra do paska jest wykonana ręcznie z pozłacanego materiału i jest odpowiednia zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Ta grawerowana klamra nadaje niepowtarzalny wygląd użytkownikom. Te klamry to idealny prezent na każdą okazję.

6. Puste srebrne klamry do paska dla mężczyzn:

czysta-klamra-pasa

Młode pokolenie obnaża się jak szalone, nosząc fantazyjne i czyste klamry do pasków. To również znajduje się w niskiej cenie. Srebrna, ręcznie robiona klamra do paska jest idealna do codziennych kostiumów.

7. Klamry do paska motylkowego dla kobiet:

motylkowa klamra do paska

Klamry wykonane na zamówienie należą obecnie do najnowocześniejszych akcesoriów używanych zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Dla kobiet dostępne są różne rodzaje klamerek do pasków wykonanych na zamówienie. Wspaniała klamra do paska w kształcie motyla ozdobiona jest srebrnym materiałem ozdobionym wzorem skrzydeł motyla, co nadaje stylowy i atrakcyjny wygląd noszącemu

8. Klamra paska Boho:

boho-klamra-pasa

Klamra do paska Boho wykonana ręcznie z naturalnych materiałów i ozdobiona kontrastowymi kolorami, które dają efektowny efekt. Klamra może być wykonana z gliny, ozdobiona kamieniami o różnych kształtach i rozmiarach. Kamienie półszlachetne to koral oprawiony w metal nieszlachetny i fugowany na czarno.

9. Fajna klamra do paska dla chłopców:

Klamra do pasa kulowego

Te klamry do pasów kulowych zostały zaprojektowane z różnymi wystrzeliwanymi główkami kul i kryształami Swarovskiego. Wymiary i rozmiary każdego pocisku lub jego kolorystyka mogą się nieznacznie różnić ze względu na cechy ich ręcznie robionych produktów. Ta klamra do paska nadaje fajny wygląd, więc te klamry do paska są nazywane fajnymi klamrami do paska.

10. Klamra do paska dla kobiet:

klamra-do-paska-dla-kobiet

Dostępne są różne rodzaje sprzączek do paska, takie jak sprzączka tang, sprzączka zatrzaskowa, sprzączka z klipsem itp. Ta okrągła sprzączka do paska jest odpowiednia do wszystkich rodzajów strojów. Możesz nosić tę klamrę do paska na każdą okazję. Te klamry do pasów są również dostępne w różnych kolorach. Poza tym paski damskie były dostępne w wielu materiałach, fasonach i kolorach, często są ozdobione błyszczącymi przedmiotami, takimi jak złoto, srebro, turkus, diamenty itp..

11. Unikalna plastikowa klamra dla kobiet:

unikalna-plastikowa-klamra-dla-kobiet

Unikalne plastikowe, niebieskie klamry są idealne dla dziewczyn, które są świadome mody ze swoimi dodatkami. Ta mała, urocza plastikowa klamra nada fajny wygląd w połączeniu z białymi lub innymi delikatnymi paskami w kolorze. Można go zaprojektować z mosiężnym bolcem i idealnie nadaje się do sukienek i kurtek inspirowanych stylem retro, a także lekkich płaszczy.

12. Srebrny pasek z klamrą:

srebrna klamra do paska

Srebrna klamra do paska jest powszechnie używana zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Ten rodzaj srebrnych klamerek do paska nadaje styl i fajność. Może być zaprojektowany z materiałów ze srebra wysokiej próby i ozdobiony mnóstwem drobnych motywów kwiatowych. Te klamry pasują do tradycyjnych i formalnych garniturów.

13. Pasek z klamrą Holly Bow:

holly-bow-buckle

Klamra pasa z kokardą ostrokrzewu pasuje do wymiennego i regulowanego paska, do sprzączki dołączony jest czarny pasek, ozdobiony koralowymi kamieniami, stop cyny z metalu podstawowego jest pokryty galwanicznie złotem lub srebrem i jest zabezpieczony haczykiem i oczko z podwójnym paskiem po obu stronach do nawleczenia paska.

14. Modna klamra do paska:

modna klamra do paska

Ludzie również tworzą swoje własne oświadczenie, nosząc sprzączki. Kiedy masz na sobie niestandardową klamrę do paska, możesz zaplanować resztę swojego stroju wokół niej, jeśli chcesz. Ta modna klamra do paska nadaje się do jeansów i T-shirtów w neutralnych kolorach. Ta klamra jest wykonana z przeszyciami i może być dostępna w różnych kolorach.

15. Unikalna czarna klamra:

unikalna-czarna-klamra

Te pozłacane, niestandardowe klamry do pasków są połączone ze skórą w kolorze czarnym, co nadaje użytkownikom niepowtarzalny wygląd. Możesz nosić te sprzączki zarówno do codziennych, jak i formalnych sukienek. Możesz także swój inicjał lub inicjał swoich bliskich na sprzączce.

Dziś nie tylko mężczyźni, ale także kobiety, a także dzieci używają pasków o różnych rozmiarach i fasonach. Klamry są wykonane z metalu, miedzi, włókna itp. Dostępne są również fantazyjne klamry dla dzieci, które mają wzór postaci z kreskówek. Podobnie, damskie klamry do pasków mają również fantazyjny i designerski wygląd. Więc chwyć odpowiednią klamrę do paska, aby pięknie ubrać swoje akcesoria.